Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 01:52 18.05.24 
Мобилни оператори
   >> Виваком
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | (покажи всички)
Тема Re: ПРЕЦАКАХ VIVATELнови [re: koзaтa]  
Автор astra7 (freelancer)
Публикувано13.09.08 19:58



повтарянето е част от моите недостатъци

наистина

good luck have a nice day

Тема Re: Стефко,нови [re: StefanPan]  
Автор bira_more (бира)
Публикувано13.09.08 20:03



Глупаците не се учат от собствените си грешки, щото са глупаци. И за това ги повтарят. Умните се учат от собствените си грешки, мъдрите - от чуждите



Bеer? Mоre?



Тема Re: Стефко,нови [re: StefanPan]  
Автор Maлkaтa3aмyндa (катерач)
Публикувано13.09.08 22:26



Мда, мисля, че именно това е причината да му отговаряме, съвсем сериозно и отговорно.





Тема Това са глупости, за мен всичко е измишльотинанови [re: astra7]  
Автор Heath-Hunter (непознат )
Публикувано23.09.08 18:02



Всичко това ми звучи нелепо. Нямали регистрация да продават услуги...?! Такава регистрация трябва да има фирмата, а не офиса. Освен това, незнанието за тези 2GB не те оправдава, че си ги надхвърлил. Интернетът е неограничен, но в таксата имаш включени 2GB месечно. Всеки килобайт отгоре си го плащаш по стандартната цена или евентуално по някаква друга упомената в условията на тарифата.
Условията на тарифата са на сайта на Вивател и по рекламните материали в центровете на БТК/Вивател и партньорите им.




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.