Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 02:25 18.05.24 
Мобилни оператори
   >> Виваком
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | (покажи всички)
Тема Re: малка замундо,нови [re: Maлkaтa3aмyндa]  
Автор StefanPan (М&М)
Публикувано11.09.08 00:08



момчето е провокатор шегаджия - може ли някой да не знае какво е 2048 МБ и да изтъква това като аргумент за своята правота в искането си за разваляне на договор??? :)

по-интересното е как толкова много хора му се вързаха и завързаха сериозен разговор с него.



------------------------
Слушай беззвучието...


Тема Re: малка замундо,нови [re: StefanPan]  
Автор cyg (<>)
Публикувано11.09.08 13:49



момчето е провокатор-шегаджия и пише за да дразни хората на които е служебно задължение да надзирават форумите



Удрям ПИН-а, иска ПУК...Удрям ПУК-а и картата спрЕ!


Тема Re: сайги,нови [re: cyg]  
Автор StefanPan (М&М)
Публикувано11.09.08 21:26



знаеш, че аз не съм от горепосочените. а от тези, които се дразнят, понеже държат на обективността. мисля, че съм го доказал.

в случая, обаче, не съм дори и току-посочените, щото това веселяшко поведениена "прецаквача" в стил тъпото копеле единствено и само ме весели. да.



------------------------
Слушай беззвучието...


Тема Re: сайги,нови [re: StefanPan]  
Автор astra7 (freelancer)
Публикувано11.09.08 21:44



някой ден като згафиш заради някой като вивател например изнудвач, тогава и аз ще се кефя

моли се да не ти се случи, но няма как и това ще стане, не се и съмнявай

good luck have a nice day

Тема Re: грешканови [re: astra7]  
Автор StefanPan (М&М)
Публикувано12.09.08 16:10



не се кефя, че ти се е случило.
вервай ми.

дано наистина ти се размине плащането като поп. не са ми се случвали досега такива неща, да чукам на дръво, затова и не съм запознат.

дано тези, които твърдят, че ще плащаш, не са прави.

а иначе изказванията ти наистина изглеждат веселяшко несериозни, та затова се чудя доколко са достоверни. и така само се забавлявам с тях.



------------------------
Слушай беззвучието...


Тема Re: малка замундо,нови [re: StefanPan]  
Автор Maлkaтa3aмyндa (катерач)
Публикувано12.09.08 18:33



Искаш ли да ти кажа нещо интересно?


Вивател пусна едно ново устройство, което и ние предлагаме - модела е Алкател, модемче за тоя въпросния интернет. И понеже е сложено най-отдолу на вивателска витрина, много хора питат - а тоя телефон как се ползва?
Така че допускам, че не е провокаторчето, момчето. И че има много хора, дето току-що се запознават с интернет, поради това, че вече работата им е свързана с нета, поради това, че са открили красотите на общуването онлайн, независимо от физическите пространства и т.н. и т.н. ... Така че всичките тези хора като влязат тук, ще прочетат - аз прецаках някого ... независимо дали е Вивател, Глобул, Мтел. А всъщност най-прецакания човек по света е неинформирания.



Тема Стефко, нови [re: astra7]  
Автор Maлkaтa3aмyндa (катерач)
Публикувано12.09.08 18:36



Стефко, човек се учи от грешките си само ако си понесе последствията. Другия път астра-та ще знае, че така не се прави - не се подписват договори без да се четат, не се взима информация само от тези, които я предлагат да се възползват от нея, не се съглася с величини, които не знае какво представляват.

Аз работя с Вивател. И ползвам услугите на Вивател.


Мене що не ме прецакват?

Редактирано от Maлkaтa3aмyндa на 12.09.08 18:43.



Тема Re: грешканови [re: StefanPan]  
Автор astra7 (freelancer)
Публикувано12.09.08 18:42



ok

наистина си получиха акт негодниците и повече от 5 месеца не са ме търсили и до ден днешен не са излязли със становище.

поразпитах за един случай на познат. Него го изнудвали за 1000 лв. но нищо не платил и престанали да го търсят :)



good luck have a nice day

Тема Re: Стефко,нови [re: Maлkaтa3aмyндa]  
Автор StefanPan (М&М)
Публикувано13.09.08 19:33



тъй де. и аз така.

а относно грешките, не мога да се сетя кой беше казал - само глупаците се учат от собствените си грешки, умните се учат от чуждите. да ползваме случая на астрата като умни хора.



------------------------
Слушай беззвучието...


Тема Re: ПРЕЦАКАХ VIVATELнови [re: astra7]  
Автор koзaтa (блееща)
Публикувано13.09.08 19:53



за кой път го повтарящ това?




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.