Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 16:53 27.04.24 
Мобилни оператори
   >> Виваком
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | >> (покажи всички)
Тема смяна на тарифен планнови  
Автор virtualme (alterego)
Публикувано25.07.08 12:36



Това, което наистина не мога да разбера е, по каква причина Вивател няма иначе полезната практика да допуска смяна на тарифния план за абонати на договор. Случаят е такъв, че имам подписан договор за един от техните планове, но искам да премина към Златната тарифа. Това можело да се случи едва след като ми изтече настоящия абонамент.

Дървена работа.



Тема Re: смяна на тарифен планнови [re: virtualme]  
Автор immortal_bg (Българин)
Публикувано25.07.08 17:02



Не дървена а смешна работа си е направо...

просто по - глугаво нещо не може да има...а има това е Вивател където "никой не говори" или "който говори, говори със себе си"!! Аз ще плащам месечна такса и разговорите си и няма да мога да си сменя тарифния план...леле положението наистина взема да се влошава а не да става безнадеждно!! И нека DTMF, Водендух и компания пак да поддържат тезата, че Вивател били коректни към клиентите си

България над всичко

Тема Re: смяна на тарифен планнови [re: immortal_bg]  
Автор Schizo Deluxe (Maximum Satan)
Публикувано25.07.08 17:49



Тц. Аз смятам да поддържам тезата, че ти си вторият поред тъпак а ла "Дребен и Ебат".




Прекомерната употреба на LINUX, води до пристрастяване... към WINDOWS !!!

Тема Re: смяна на тарифен планнови [re: immortal_bg]  
Автор Mинaвaщ ® (мозъчноувреден)
Публикувано25.07.08 18:45



DTMF ще каже че услугата е дървена и не е нужна. а когато след 2 г. вива я пуснат, пръв ще зацвили колко е велика.
а духчо скоро няма да има шанс да се изхожда из клубовете, този път е задълго изолиран от нормалния свят.
но пък гледам имаме си нов юнак в клуба, поредния матросов
бе цървулите са си цървули



Тема Re: смяна на тарифен планнови [re: Schizo Deluxe]  
Автор immortal_bg (Българин)
Публикувано25.07.08 18:57



Всеки си има право на собствено мнение но реалността е една...това е твоето мнение за мен но други хора ще кажат други неща!! Не мисля че тука е мястото да се пишат такива неща!! Но не съм духовен мазохист да ползвам услугите на компания с условието, че не мога да сменя тарифния си план щом излезе по - добра оферта!! И кой сега живее в собствения си и измислен свят струва ми се?!?!?!



България над всичко

Тема Re: смяна на тарифен планнови [re: Mинaвaщ ®]  
Автор DTMF (ветеран)
Публикувано25.07.08 22:59



Е , и аз искам да мина от глобул смарт груп (15 лв ) на тарифа от 5 лв, но не можело докато не ми изтече договора





Тема Re: смяна на тарифен планнови [re: virtualme]  
Автор DTMF (ветеран)
Публикувано25.07.08 23:04



взимаш втора карта и готово,първата я оставяш за разговори до вивател,а втората за разговори до чуждите мрежи.. Това си е най добрия вариант изобщо,и спрямо другите оператори също

Редактирано от DTMF на 25.07.08 23:07.



Тема Re: абе, смешконови [re: virtualme]  
Автор StefanPan (М&М)
Публикувано26.07.08 12:28



и от кога това, че нещо явно съм пропуснал, м?
аз моя си го смених на 27 март, денят, в който обявиха металните тарифи. същата вечер, по телефона минах на златна. без никакви проблеми. активираха промяната същата нощ в 0 часа. и още на другия ден ползвах съотвестващите на остатъка на отчетния ми период минути.
до края на договора ми имаше още три месеца.

така че, аре не говори глупости, на които неинформираните наивници да ти се връзват.

точно това ме кефят вивател, че всичко може да направиш по телефона само с едно обаждане - по телефона миналата година си удължих договора за още една година и ми отпуснаха 20 мин. месечно в мрежата безсрочно.
по телефона си активирах фаворити+.
по телефона си смених и тарифния план.
пак по телефона мога да преподпиша и сега с бонус някакъв самсунг ц 450 без пари, който ще ми изпратят на желан от мен адрес.
вярно, пръчката не ме интересува, но кой друг оператор предлага на старите си абонати безплатен телефон, който струва 160 - 170 лв.? и 20 мин. в цялата си мрежа? и то на частните си, не на корпоративните си клиенти?

единственото възможно обяснение е, че или си лъжец провокатор, или е станала някаква промяна през последните две седмици, за която аз самият не съм разбрал. ако е така, моля да приемеш моите извинения. съвсем сериозно.
но услугата "смяна на тарифния план" преди изтичане на срока съществува. или поне съществуваше към 27 март, кагато аз самият се възползвах от нея.

------------------------
Слушай беззвучието...


Тема Re: абе, смешконови [re: StefanPan]  
Автор Mинaвaщ ® (мозъчноувреден)
Публикувано26.07.08 14:46



по телефона това, по телефона онова, по телефона може всичко.
явно СтефЦървуланков говори за мтел

Редактирано от Mинaвaщ ® на 26.07.08 14:54.



Тема Re: абе, смешконови [re: StefanPan]  
Автор virtualme (alterego)
Публикувано26.07.08 15:12



Първо, смешко ще викаш на баща си.

Второ, уверявам те, че това, което си написал не е вярно, по простата причина, че периодично звъня на 123 и питам един и същ въпрос, с надеждата, че е възможна грешка, недостатъчна информираност на операторите и т.н. Попитах и в един от бизнес центровете на бТК, където ми казаха, че това не било възможно.

Случаят е такъв, че имам СИМпатия, за която плащам 15 лв. на месец, а за златната тарифа ще плащам повече и точно тук не мога да уловя причината, поради която ми отказват - т.е аз искам да им дам повече пари, те не искат.




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | >> (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.