Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 04:39 10.05.24 
Мобилни оператори
   >> Виваком
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | >> (покажи всички)
Тема Re: пич, къде ти е мозъканови [re: Mинaвaщ ®]  
Автор StefanPan (М&М)
Публикувано26.07.08 15:16





разбира се, че може. по думите ти излиза, че и в мтел може, няма лошо.

което не променя фактите.
ако имаш някаква актуална (и достоверна) информация, че във вивател ВЕЧЕ не може да си сменяш тарифния план преди изтичане на договора, дай я насам. или замълчи умно и си посипи главата с пепел.

------------------------
Слушай беззвучието...


Тема Re: абе, смешконови [re: virtualme]  
Автор immortal_bg (Българин)
Публикувано26.07.08 15:31



Ами ето я причината понеже си на СИМпатия и там са вързани две карти под една такса и един тарифен план и няма как да сменят тарифния план само на едната или и на двете!! Според мен е така!! Защото си под символична "група" да го нарека така!! А нямаше смисъл някои личности тука да обжидат налява и надясно но хора и нрави всякави за съжаление!! А впрочем и сайтана на Вивател - БТК е пълна скръб

3 часа да се ровиш за да намериш една елемнтарна информация!! Питай все пак на 123 дали това е възможната причина!!
Опа сега прочетох е сайта, че може да се сменя тарифния план http://vivatel.bg/bg/residental/price_plans/25/75/ Определено се губи връзката за това да не може да се смени тарифния план а в сайта да пише обратното бълна бъркотия!!
България над всичко<P ID="edit"><FONT class="small"><EM>Редактирано от immortal_bg на 26.07.08 15:34.</EM></FONT></P>

Редактирано от immortal_bg на 26.07.08 15:37.



Тема Re: за смешкото - соринови [re: virtualme]  
Автор StefanPan (М&М)
Публикувано26.07.08 15:37



но тук минават разни смешници, дето основното им занимание е да играят по нервите на хората и за това реагирах така. още веднъж - извинявам се.

по въпроса - това, което съм написал, е вярно. аз неверни неща не пиша, ако имаш наблюдения, би трябвало да си го забелязал.

наистина не знам какво е обяснението за това. аз също бях на по-ниска такса, много по-ниска. и нямаше никакъв проблем за преминаването ми на златна. а в момента не ми се виси 10 мин. на тела да чакам връзка с оператор, за да си изясня за кво става дума.
впрочем, ето още една истина - да вече за връзка с оператор всеки път се чака ужсно дълго. което не беше така допреди няколко месеца.

да не би това, че симпатията е договор за две карти да е проблема? пита ли дали е така за всички планове или конкретно за твоя случай (симпатия) се отнася?

иначе наистина не виждам причина. най-малкото, съдейки по собствения си опит. всичко, което ти изброих в предишния постинг е вярно. и твоят проблем наистина не се вписва в картината.

------------------------
Слушай беззвучието...


Тема Re: смяна на тарифен планнови [re: Mинaвaщ ®]  
Автор Schizo Deluxe (Maximum Satan)
Публикувано26.07.08 18:20



Т'ва пак мина и осмърдя клубовете. Пфууу, дееба и цървула, за сапун не чувал! Добре, че не е "Оставащ R", да не вмирисва постоянно, иначе напускам веднага...




Прекомерната употреба на LINUX, води до пристрастяване... към WINDOWS !!!

Тема Re: пич, къде ти е мозъканови [re: StefanPan]  
Автор DTMF (ветеран)
Публикувано26.07.08 23:37



сега се сетих че наистина можеше да се сменя плана преди изтичане на договора,взех си една карта на тогедър в комплект с парфюмерията на орифлейм +самсунг ц170 (на половин цена) , и точно след около 3-4 дни след подписването на довия договор по телефона преминах на сребърна тарифа.

На колегата ми му предложиха индивидуална оферта (пак по телефона ) безплатен телефон нокиа 5500 ако подпише договор на тарифа платинена,но минахме на платинена с безсрочен договор и не взехме телефончето,което се оказа добър ход понеже сега спираме платинената и минаваме номера към фирмата на профи 360

което си е 25 лв по малка такса за около същите минути,понеже прави средно само 4-5 часа разговори на месец до всички в Бг

... А злобарчетата като минаваш,cyg ...и подобни, почти не ги чета какво пишат

Редактирано от DTMF на 26.07.08 23:47.



Тема Re: пич, къде ти е мозъканови [re: DTMF]  
Автор StefanPan (М&М)
Публикувано27.07.08 00:01



абе не че са злобарчета. особено сайг - разбрано копеле ми се струва. и обективно що годе. :)
просто си рипат от неинформираност. или от желание по някой път да провокират. или пък някой път срещу откровено необективни мнения, както си рипам и аз самият де.

да са живи и здрави, в спора се раждала истината. което е от безспорна полза за всички, несъмнено.



------------------------
Слушай беззвучието...


Тема Re: пич, къде ти е мозъканови [re: StefanPan]  
Автор cyg (<>)
Публикувано27.07.08 11:18



"особено сайг - разбрано копеле ми се струва. и обективно що годе. :) "
Благодаря, все пак знам че в някой среди копеле е похвала!

Обикновено се заяждам с манипулатори, които винаги ме четат много внимателно.

Сега по темата, не може да се преминава към всяка тарифа, някои защото вече не се предлагат вече. Специално за DTMF, не може да се преминава и към тънка.

Удрям ПИН-а, иска ПУК...Удрям ПУК-а и картата спрЕ!


Тема Re: пич, къде ти е мозъканови [re: DTMF]  
Автор Mинaвaщ ® (мозъчноувреден)
Публикувано27.07.08 12:18



почти не ги чета ама им отговарям винаги надлежно.
бах мааму толкова ли съм велик?
сигур затуй нямам ни едно оплакване от бтк-вива-адсл, колкото и да има оплаквания те са от провокатори, при мен сичко е на шес



Тема Re: пич, къде ти е мозъканови [re: Mинaвaщ ®]  
Автор immortal_bg (Българин)
Публикувано27.07.08 13:02



Ами как да има оплакване след като той работи за тях!! И кой ще тръгне да хапе ръката която го храни!! Нормално е!!



България над всичко

Тема Re: пич, къде ти е мозъканови [re: immortal_bg]  
Автор DTMF (ветеран)
Публикувано27.07.08 15:43



Нещо си в грешка чадо, всеки работи за този който му плаща




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | >> (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.