Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 12:00 01.05.24 
Мобилни оператори
   >> Виваком
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | (покажи всички)
Тема Нова приятна изненада от "Вивател" и ПИБнови  
Автор Boдeндyx® (Народен будител)
Публикувано12.12.07 16:23





Браво, "Вивател" - поредната приятна изненада!!!



Тема Re: Подробности...нови [re: Boдeндyx®]  
Автор cyg (<>)
Публикувано12.12.07 16:56



Редактирано от cyg на 12.12.07 17:04.



Тема Re: Подробности...нови [re: cyg]  
Автор Boдeндyx® (Народен будител)
Публикувано13.12.07 08:48



Страхотно!!! Най-добрите са наистина! Хем купуваш без да плащаш никакви такси за покупката, хем ти дават безплатни минути в мрежата на "Вивател" в зависимост от потреблението





Тема Мама му стара!!!!!!!!!!!!!!!!!нови [re: Boдeндyx®]  
АвторИ (Нерегистриран)
Публикувано13.12.07 10:47



вчера точно си взех "чиповата" карта на ПИБ. да ми беха казали да изчакам! са ще видим дали офертата важи за стари клиенти на вивател и стари клиенти на ПИБ! на кой да звънна на идиотите от 123 или на тези от ПИБ???
0878 127 325

0800 12 012



Тема хахах 1вата засечка!нови [re: И]  
АвторИ (Нерегистриран)
Публикувано13.12.07 11:00



хахах засечка!
значи на Посочения: 087 8 127 325

не може ли нищо да ми кажат! Искат да се обадя на 0800 11011 ама аз им викам че не мога...
И да съм отишъл в Офис на банката! Да възня ли на 123????



Тема 2рата засечка! 123 [re: Boдeндyx®]  
АвторИ (Нерегистриран)
Публикувано13.12.07 11:23



Както си очаквах от 123 и те не знаеха! Но ми казхаа да звъня безплатно на 087 11811!!! Което е номер на ПИБ там щели да ми кажат!



Тема им засечка номер 3 ПАК ПИБ 087 11811нови [re: Boдeндyx®]  
АвторИ (Нерегистриран)
Публикувано13.12.07 11:32



Отговора: нова заяввна ново одобрение, нова карта! Лоялен клиент на ПИБ от 10 години и лоялен на вивател не може да си трансформира старата кредитна карта към въпросната! Подава се нова заявка на :


От стъпка 2 се избира че се иска vivatel-viza и као сте удобрен ви дават новата!!!
Това е! Честито за великолепната оферта насочена към 10 годишните лоялни клинети на ПИБ и 1дно годишните на вивател!



Тема Re: им засечка номер 3 ПАК ПИБ 087 11811нови [re: И]  
Автор Boдeндyx® (Народен будител)
Публикувано13.12.07 11:35



Какъв ти е проблема, батка - пускаш заявка, одобряват те и си ползваш новата картичка и безплатните минутки със здраве. Аз даже ще си плащам сметките към "Ментел" с тази карта, пък ще получавам бонус безплатни минутки към "Вива" - КЕФ!!!





Тема да немам вече проблем:нови [re: Boдeндyx®]  
АвторИ (Нерегистриран)
Публикувано13.12.07 12:19



Ново експресно искане за издаване на кредитна карта без депозит - изпращане


цитат от един сайт:
"

Поздравления!

Заявката Ви е приета успешно.



Заповядайте след 3 работни дни (за София) или 4 работни дни (за страната) в посочения от Вас клон, за да получите картата си.


""""""""""""""""""""""""""
заявката се дава от тук:



Остава обаче следното нещо:
1. ще имам 2 кредитни карти защото предишната съм и платил годишна такса...
2. Не е коректно да неможе да ми прехвтрлят старата карта като такава а да ми издават нова!
3. размотаването по Хот лайнове все пак ми отне както сам виждаш около 1 час!
4, Искат кви ли не дани ОТОВО колко къщи коли деца и др. съм имал
АБОНАТНИЯ НОМЕР НА ВИВАТЕЛ ТРЯБВА ДА ГО ИМАТЕ ПОД РЪКА!!!!!!!!!
и забележи:
ЛИЧНИ ДАНННИ ЗА 3ТО ЛИЦЕ, КОИТО ПО ЗАКОН НЕ БИ ТРЯБВАЛО ДА ГИ ДАВАМ АКО СЛУЧАЙНО НЕ Е ДО МЕНЕ И НЕ ГО ПИТМА УСТНО!!!! АКО съ, в банката изключено е да посоча някой законно освен ако не му се обадя! т.е. малък но неудобен разход!
5 Като цяло съм доволен!!!! ще имам безплатни +100 минути месечно!!!!301 лв месечен оборто през тая карта моа да навъртя и за 1 пазаруване! Като се има на предвид че за предишната ми, често я изпозлвам дори в хранителните магазини ей така само да се въртят парите... дават 60 дена гратисен!



Тема да бе верно сложните процедуринови [re: И]  
Авторвpaбчeнцeтo (Нерегистриран)
Публикувано13.12.07 17:56



и аз попълних заявка... щом е за 100 минути искам да говоря да говоря!!!!




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.