Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 23:52 21.05.24 
Мобилни оператори
   >> Виваком
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | (покажи всички)
Тема Re: нема, батканови [re: Boдeндyx®]  
Автор StefanPan (М&М)
Публикувано14.12.07 13:39



таа далаверка нема да си я имаш, чети по фниматлно:

"Колкото повече използвате Вашата кредитна карта, толкова повече ще говорите! В зависимост от месечния оборот с Вашата карта vivatel-ПИБ през ПОС терминали ще получавате всеки месец безплатни минути в мрежата на vivatel, както следва:..."

така че, ше трябва да папкаш и пушиш за над 301.00 лв, за да си изкараш 100-те безплатни минутки.
яж и пуши със здраве.



а, верно, може и биндзин да си наливаш - тогава нещата стават доста по-реалистични.

------------------------
Слушай беззвучието...


Тема Re: нема, батканови [re: StefanPan]  
Автор Boдeндyx® (Народен будител)
Публикувано14.12.07 13:46



Ами който пазарува от квартални бакалии няма как да получи безплатни минути, да


Но аз дори зеленчуците вече си купувам от "Била", "Кауфланд" и други супермаркети, освен това в много книжарници и магазини също вече може да се плаща с карти, а в Пловдив има и заведения и таксиметрови фирми, които приемат плащане с карти. А и безплатни минути почват да се дават при покупки над 100 лв. (минимум 20 минути в мрежата на "Вива") - и тъй като вече съм щастлив абонат на "Фрийдъм 30", това ме устройва



Тема Re: нема, батканови [re: Boдeндyx®]  
Автор StefanPan (М&М)
Публикувано15.12.07 08:20



тъй де.
честито фридам трийси.



------------------------
Слушай беззвучието...


Тема Re: нема, батканови [re: StefanPan]  
Авторkoзaтa (Нерегистриран)
Публикувано15.12.07 08:52



Хе, е така е де, иначе как ще ти дават минути само щото си картодържател!
Обаче искам да вметна, по темата на Воден:
В София в Кауфланд не примет Кредитни карти а само Дебитни и то на Борика т.е. по съшество това означава че не приемат такива карти на ОББ а от нова година такива и на ПИБ.
Но..... за сметка на това Кварталните бакалии като Фантастико, Европа и Калея, особенно последната си е чисто квартална бакалйийка да!
Е къв е проблема Питър? Аз и до сега въртя всичко що се яде на 60 дневен кредит! При тая инфлация... се запасявам с захар, цигари, а преди с брашно и яйца!
И ще ти дам малък пример как само за декември ще изкарам 301 лева оборот: Ми ще си купя цигари които от нова ще са на по-висока цента. Така ще ги изплашам евентуално ако искам в бъдеще като внасям по 30 лв, месечно! А и по принцип пиячката и бакалийските стоки са ми разходи за над 300 лв. месечно.
А в крайна сметка мога да кажа на счетоводителката да ми пуска месечен аванс от заплатаа по картовата сметка на Виза, така ще знам че ще ми се връща това което съм изяла като безплатни минути следващия месез автоматично! :-)
далаверата е яка за някои тарифни планове... особенно за този дето е с безплатни минути вечер!!!



Тема Re: Нова приятна изненада от "Вивател" и ПИБнови [re: Boдeндyx®]  
Автор Zo (Troglodyt)
Публикувано16.12.07 17:46



Е ПИБ е последната банка, от която искам карта.



Тема Re: Нова приятна изненада от "Вивател" и ПИБнови [re: Zo]  
Автор Koзaтa (блееща)
Публикувано16.12.07 19:52



така е, но за съжаление беше и първата, която издаваше дебитна която работеше с и-пей, с заявка за издаване онлайн, и цена на теглене от банкомат само 15 стинки!



Тема Лъжа и измама!нови [re: И]  
Автор Koзaтa (блееща)
Публикувано17.12.07 17:52



ОК дате лъже оператор ми е ясно, но да те излъже банка вече е опасно!
ПИБ те излъга нали? Днес отивам уж да си взема картата ВИЗА за да мога да пазарувам и оооо 3 дена ли? Кви 3 дена кви 5 лева няма никаква карта! Лъжа и измама че след 3 дена да ида да си я взема! Освен това новите защитени карти на ПИБ вече са толкова неудобни че чак са неизползваеми!
1. За да плащате ви Трябва ПИН
2. за да смените пина ви трябва банкомат на ПИБ!
Ужаст и безумие, нема по-лесен начин, да се зарибяват клиенти за по-безкачествени стоки като кредитни карти от колкото тази "промоция"! Но в случея става въпрос за Пари!



Тема Re: Лъжа и измама!нови [re: Koзaтa]  
Автор DTMF (старо куче)
Публикувано17.12.07 21:02



1. За да плащате ви Трябва ПИН
2. за да смените пина ви трябва банкомат на ПИБ!

Открил си Америка, че това е така и при други банки





Тема Re:нови [re: DTMF]  
Автор Zo (Troglodyt)
Публикувано17.12.07 22:22



За второто не съвсем. Аз си смених пина на Мастеркарда от ЦКБ на банкомат на Експресбанк.



Тема Re: Лъжа и измама! [re: DTMF]  
Автор Cтepн™ (любопитко)
Публикувано18.12.07 13:22



За ПИНа не е така...може да се сменя на банкомат на коя да е банка.
Ако случайно има изключения, то са наистина съвсем редки.




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.