Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 03:16 15.06.24 
Мобилни оператори
   >> Виваком
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | (покажи всички)
Тема Нова приятна изненада от "Вивател" и ПИБ  
Автор Boдeндyx® (Народен будител)
Публикувано12.12.07 16:23





Браво, "Вивател" - поредната приятна изненада!!!



Тема Re: Подробности...нови [re: Boдeндyx®]  
Автор cyg (<>)
Публикувано12.12.07 16:56



Редактирано от cyg на 12.12.07 17:04.



Тема Re: Подробности...нови [re: cyg]  
Автор Boдeндyx® (Народен будител)
Публикувано13.12.07 08:48



Страхотно!!! Най-добрите са наистина! Хем купуваш без да плащаш никакви такси за покупката, хем ти дават безплатни минути в мрежата на "Вивател" в зависимост от потреблението





Тема Мама му стара!!!!!!!!!!!!!!!!!нови [re: Boдeндyx®]  
АвторИ (Нерегистриран)
Публикувано13.12.07 10:47



вчера точно си взех "чиповата" карта на ПИБ. да ми беха казали да изчакам! са ще видим дали офертата важи за стари клиенти на вивател и стари клиенти на ПИБ! на кой да звънна на идиотите от 123 или на тези от ПИБ???
0878 127 325

0800 12 012



Тема хахах 1вата засечка!нови [re: И]  
АвторИ (Нерегистриран)
Публикувано13.12.07 11:00



хахах засечка!
значи на Посочения: 087 8 127 325

не може ли нищо да ми кажат! Искат да се обадя на 0800 11011 ама аз им викам че не мога...
И да съм отишъл в Офис на банката! Да възня ли на 123????



Тема 2рата засечка! 123нови [re: Boдeндyx®]  
АвторИ (Нерегистриран)
Публикувано13.12.07 11:23



Както си очаквах от 123 и те не знаеха! Но ми казхаа да звъня безплатно на 087 11811!!! Което е номер на ПИБ там щели да ми кажат!



Тема им засечка номер 3 ПАК ПИБ 087 11811нови [re: Boдeндyx®]  
АвторИ (Нерегистриран)
Публикувано13.12.07 11:32



Отговора: нова заяввна ново одобрение, нова карта! Лоялен клиент на ПИБ от 10 години и лоялен на вивател не може да си трансформира старата кредитна карта към въпросната! Подава се нова заявка на :


От стъпка 2 се избира че се иска vivatel-viza и као сте удобрен ви дават новата!!!
Това е! Честито за великолепната оферта насочена към 10 годишните лоялни клинети на ПИБ и 1дно годишните на вивател!



Тема Re: им засечка номер 3 ПАК ПИБ 087 11811нови [re: И]  
Автор Boдeндyx® (Народен будител)
Публикувано13.12.07 11:35



Какъв ти е проблема, батка - пускаш заявка, одобряват те и си ползваш новата картичка и безплатните минутки със здраве. Аз даже ще си плащам сметките към "Ментел" с тази карта, пък ще получавам бонус безплатни минутки към "Вива" - КЕФ!!!





Тема да немам вече проблем:нови [re: Boдeндyx®]  
АвторИ (Нерегистриран)
Публикувано13.12.07 12:19



Ново експресно искане за издаване на кредитна карта без депозит - изпращане


цитат от един сайт:
"

Поздравления!

Заявката Ви е приета успешно.



Заповядайте след 3 работни дни (за София) или 4 работни дни (за страната) в посочения от Вас клон, за да получите картата си.


""""""""""""""""""""""""""
заявката се дава от тук:



Остава обаче следното нещо:
1. ще имам 2 кредитни карти защото предишната съм и платил годишна такса...
2. Не е коректно да неможе да ми прехвтрлят старата карта като такава а да ми издават нова!
3. размотаването по Хот лайнове все пак ми отне както сам виждаш около 1 час!
4, Искат кви ли не дани ОТОВО колко къщи коли деца и др. съм имал
АБОНАТНИЯ НОМЕР НА ВИВАТЕЛ ТРЯБВА ДА ГО ИМАТЕ ПОД РЪКА!!!!!!!!!
и забележи:
ЛИЧНИ ДАНННИ ЗА 3ТО ЛИЦЕ, КОИТО ПО ЗАКОН НЕ БИ ТРЯБВАЛО ДА ГИ ДАВАМ АКО СЛУЧАЙНО НЕ Е ДО МЕНЕ И НЕ ГО ПИТМА УСТНО!!!! АКО съ, в банката изключено е да посоча някой законно освен ако не му се обадя! т.е. малък но неудобен разход!
5 Като цяло съм доволен!!!! ще имам безплатни +100 минути месечно!!!!301 лв месечен оборто през тая карта моа да навъртя и за 1 пазаруване! Като се има на предвид че за предишната ми, често я изпозлвам дори в хранителните магазини ей така само да се въртят парите... дават 60 дена гратисен!



Тема да бе верно сложните процедуринови [re: И]  
Авторвpaбчeнцeтo (Нерегистриран)
Публикувано13.12.07 17:56



и аз попълних заявка... щом е за 100 минути искам да говоря да говоря!!!!



Тема Re: нема, батканови [re: Boдeндyx®]  
Автор StefanPan (М&М)
Публикувано14.12.07 13:39



таа далаверка нема да си я имаш, чети по фниматлно:

"Колкото повече използвате Вашата кредитна карта, толкова повече ще говорите! В зависимост от месечния оборот с Вашата карта vivatel-ПИБ през ПОС терминали ще получавате всеки месец безплатни минути в мрежата на vivatel, както следва:..."

така че, ше трябва да папкаш и пушиш за над 301.00 лв, за да си изкараш 100-те безплатни минутки.
яж и пуши със здраве.



а, верно, може и биндзин да си наливаш - тогава нещата стават доста по-реалистични.

------------------------
Слушай беззвучието...


Тема Re: нема, батканови [re: StefanPan]  
Автор Boдeндyx® (Народен будител)
Публикувано14.12.07 13:46



Ами който пазарува от квартални бакалии няма как да получи безплатни минути, да


Но аз дори зеленчуците вече си купувам от "Била", "Кауфланд" и други супермаркети, освен това в много книжарници и магазини също вече може да се плаща с карти, а в Пловдив има и заведения и таксиметрови фирми, които приемат плащане с карти. А и безплатни минути почват да се дават при покупки над 100 лв. (минимум 20 минути в мрежата на "Вива") - и тъй като вече съм щастлив абонат на "Фрийдъм 30", това ме устройва



Тема Re: нема, батканови [re: Boдeндyx®]  
Автор StefanPan (М&М)
Публикувано15.12.07 08:20



тъй де.
честито фридам трийси.



------------------------
Слушай беззвучието...


Тема Re: нема, батканови [re: StefanPan]  
Авторkoзaтa (Нерегистриран)
Публикувано15.12.07 08:52



Хе, е така е де, иначе как ще ти дават минути само щото си картодържател!
Обаче искам да вметна, по темата на Воден:
В София в Кауфланд не примет Кредитни карти а само Дебитни и то на Борика т.е. по съшество това означава че не приемат такива карти на ОББ а от нова година такива и на ПИБ.
Но..... за сметка на това Кварталните бакалии като Фантастико, Европа и Калея, особенно последната си е чисто квартална бакалйийка да!
Е къв е проблема Питър? Аз и до сега въртя всичко що се яде на 60 дневен кредит! При тая инфлация... се запасявам с захар, цигари, а преди с брашно и яйца!
И ще ти дам малък пример как само за декември ще изкарам 301 лева оборот: Ми ще си купя цигари които от нова ще са на по-висока цента. Така ще ги изплашам евентуално ако искам в бъдеще като внасям по 30 лв, месечно! А и по принцип пиячката и бакалийските стоки са ми разходи за над 300 лв. месечно.
А в крайна сметка мога да кажа на счетоводителката да ми пуска месечен аванс от заплатаа по картовата сметка на Виза, така ще знам че ще ми се връща това което съм изяла като безплатни минути следващия месез автоматично! :-)
далаверата е яка за някои тарифни планове... особенно за този дето е с безплатни минути вечер!!!



Тема Re: Нова приятна изненада от "Вивател" и ПИБнови [re: Boдeндyx®]  
Автор Zo (Troglodyt)
Публикувано16.12.07 17:46



Е ПИБ е последната банка, от която искам карта.



Тема Re: Нова приятна изненада от "Вивател" и ПИБнови [re: Zo]  
Автор Koзaтa (блееща)
Публикувано16.12.07 19:52



така е, но за съжаление беше и първата, която издаваше дебитна която работеше с и-пей, с заявка за издаване онлайн, и цена на теглене от банкомат само 15 стинки!



Тема Лъжа и измама!нови [re: И]  
Автор Koзaтa (блееща)
Публикувано17.12.07 17:52



ОК дате лъже оператор ми е ясно, но да те излъже банка вече е опасно!
ПИБ те излъга нали? Днес отивам уж да си взема картата ВИЗА за да мога да пазарувам и оооо 3 дена ли? Кви 3 дена кви 5 лева няма никаква карта! Лъжа и измама че след 3 дена да ида да си я взема! Освен това новите защитени карти на ПИБ вече са толкова неудобни че чак са неизползваеми!
1. За да плащате ви Трябва ПИН
2. за да смените пина ви трябва банкомат на ПИБ!
Ужаст и безумие, нема по-лесен начин, да се зарибяват клиенти за по-безкачествени стоки като кредитни карти от колкото тази "промоция"! Но в случея става въпрос за Пари!



Тема Re: Лъжа и измама!нови [re: Koзaтa]  
Автор DTMF (старо куче)
Публикувано17.12.07 21:02



1. За да плащате ви Трябва ПИН
2. за да смените пина ви трябва банкомат на ПИБ!

Открил си Америка, че това е така и при други банки





Тема Re:нови [re: DTMF]  
Автор Zo (Troglodyt)
Публикувано17.12.07 22:22



За второто не съвсем. Аз си смених пина на Мастеркарда от ЦКБ на банкомат на Експресбанк.



Тема Re: Лъжа и измама!нови [re: DTMF]  
Автор Cтepн™ (любопитко)
Публикувано18.12.07 13:22



За ПИНа не е така...може да се сменя на банкомат на коя да е банка.
Ако случайно има изключения, то са наистина съвсем редки.



Тема Re: Лъжа и измама!нови [re: Cтepн™]  
Автор DTMF (старо куче)
Публикувано18.12.07 16:09



Карти от дск сьщо си искат банкомати на дск за смяна пин



Тема Re: Лъжа и измама!нови [re: DTMF]  
Автор Cтepн™ (любопитко)
Публикувано18.12.07 18:34



Е, да, трябваше да се сетя, че ДСК не може да не е на епек


Тези унгарци май наистина мислят, че ДСК е това, което беше през соца и може да издържи излизането от всички банкови системи и поддържане на свои...кога ли вече няма да може да се плаща с карти на ДСК през ПОС терминали и да не може да се тегли през чужди АТМ-и????



Тема Re:нови [re: Cтepн™]  
Автор Zo (Troglodyt)
Публикувано18.12.07 20:26



Ми като превземат света и ДСК стане новата HSBC :)



Тема Сега вече печеля минути и за сметка на другите МОнови [re: Zo]  
АвторKoзaтa (Нерегистриран)
Публикувано19.12.07 12:58



Както и да е за ПИН-а сега вече печеля пари и за сметките на Другите мобилни оператори! Просто плащам с Кредитна карта! така хем плащам сметка на Глобул, хем и ми се трупа "оборот" за говорене! Вчера картата ми беше станала много е година, а днес вече и Бачка. Първото което направих е да платя сметка на глобул в 2бе с нея! хахахахахахаха!
Кеф на бучки!



Тема Re: Лъжа и измама!нови [re: Koзaтa]  
Автор ohluva (DeeJay)
Публикувано19.12.07 15:26



Аз пък днес си взех моята. В неделя подадох онлайн заявление и днес сутринта ми се обадиха, че картата ми е готова и вече е в офиса на бнаката който посочих за получаване при заявката (в случая Сити Център София). Така че вече съм притежател на такава карта. Само едно нещо ме очуди. Като излезох от офиса на банката исках да си сменя пин-а, но не ми даде. Не знам защо. Банкомата си беше на ПИБ.

Редактирано от ohluva на 19.12.07 15:27.



Тема Re: Сега вече печеля минути и за сметка на другите МОнови [re: Koзaтa]  
Автор StefanPan (М&М)
Публикувано20.12.07 13:15



през ПОС, така ли?
ако да - браво, бомба, даже много добре!!!

------------------------
Слушай беззвучието...


Тема пробвай като е активна картата пак!нови [re: ohluva]  
Автор Koзaтa (блееща)
Публикувано23.12.07 14:17



Обикновенно след 18 ч на същия ден в който си я получил. Определено ПИБ вече не етова което беше - малко на брой офиси и компетентни качикчи. Вече взимат на работа всякакви "вещи"-ци*. В случея "по-вещи" от тези в офиса на Сити център няма! Забравила е да ти каже!
* не ги обидам просто наистина изкам да изпозлвам корена на думата "вещ" в едно от допълнителнито му значения



Тема Re: Нова приятна изненада от "Вивател" и ПИБнови [re: Boдeндyx®]  
Автор btc-mobile/vivatel/ (1948)
Публикувано23.12.07 17:03



айде честита нова придобивка и от мен

. Приятно харчене, и много безплатни разговори да имате



Тема Re: Нова приятна изненада от "Вивател" и ПИБнови [re: btc-mobile/vivatel/]  
Автор Boдeндyx® (Народен будител)
Публикувано24.12.07 00:13



Аз картата още не съм я поръчал, но след празниците и това ще направя


А за "Фрийдъм 30" е, няма друга такава оферта в момента - ако те доведе приятел, три месеца да плащаш 10 лв. за услуги на стойност 30 лв. - днес си платих първата фактура, само за 12, 70 лв. се скъсах да звънкам и да пращам смс-и на приятели с новия ми номер. При "Ментел" това щеше да ми струва поне 25 лв.... Пък като взема и кредитната карта всеки месец ще имам поне 20 безплатни минути към "Вива" - това прави общо над 100 минути месечно към ВСИЧКИ мрежи. Е, как да не е доволен човек



Тема Re: Нова приятна изненада от "Вивател" и ПИБнови [re: Boдeндyx®]  
Автор btc-mobile/vivatel/ (1948)
Публикувано24.12.07 10:08







Тема Re: Нова приятна изненада от "Вивател" и ПИБнови [re: Boдeндyx®]  
Автор Koзaтa (блееща)
Публикувано24.12.07 12:38



вземи картатата сега се пазарува



Тема Кога идват безплатните минути? Нов омагьосан кръгнови [re: Boдeндyx®]  
Автор Koзaтa (блееща)
Публикувано05.01.08 08:29



Значи аз съм една от първите притежателки на такава карта. И покрай коледа и НГ, надвиших даже 300 лв. оборот. До сега обаче не съм получила естесвено никакви безплатни минути. Лелката от 123р2р2 ми къканиже същото имате две хиляди и 38 минути, които са си други. Звъня на оператор на вива - не можел да ми каже, звъня на оператор на ПИБ, от там връщат топката.
В крайна сметка някой да е получил минутите?
Не че ми трябват де. Не знам защо но се скъсвам да говория и през вивател и през глобул и все само таксите им плащам - което си е далавера - цял декември (а и до сега) съм говорила за 0 ст на раговор а не ми е спряла устата. Особенно тея дни докато се поздравим с всички животни от моя кръг за новата...




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.