Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 22:29 17.05.24 
Мобилни оператори
   >> Виваком
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | >> (покажи всички)
Тема Re: Защото продължаваш...нови [re: .]  
Автор VANDAL (еврейски султан)
Публикувано15.04.06 09:25



Ох ако искаш разбирай обяснил съм го точно и ясно.Само не ми обяснявай че вива имат повече акъл от мтел и глобул взети заедно.Като понамалят услугите на припейда (разбира се ако не премахнат анонимността) ще си говорим пак.



Тема Re: Това го коментирахме в МТел..нови [re: .]  
Автор Cтepн™ (любопитко)
Публикувано15.04.06 12:05



Ами за мен една твърде основателна причина би било на припейдите да им се орежат част от услугите за да има защо абонатите да плащат месечни такси
Само дето никой от ръководтсвата на операторите не ме пита...или пък ми правят напук и добавят все повече услуги в припейдите...и с всяко добавяне обезмислят официалните си (обявени) абонаментни планове



Тема Ех...пак стигнахме до вива!нови [re: VANDAL]  
Автор. (Нерегистриран)
Публикувано16.04.06 10:38



Не бе човеко! Заеби оператора.... Не мога да разбера защо смяташ че лишаването от услуга е единственният начин да се отървем от анонимноста?
Ако се обадя от припейд на обслужване на клиентите и поискам активиране на клир, момата ще се опита да ми научи цялото родословно дърво преди да ми го пусне. Но ако по някаква причина имат данни за картата ( например си спечелил от примоция ) без да те питат те действат. Двамата умници просто са избрали този начин да съберат персонална информация за клиентите използващи припейда. Което не пречи на болния идиот да отиде до най-близката лавка и да си вземе карта и да почне са ръси простотии...
Целта не е да се лишава клиент от услуга, а да се намери начин да не се продават анонимни карти! Но никои от тримцата не се решава на подобна стъпка...най-малкото защото ще му намалеят продажбите.

В отговор на:

Като понамалят услугите на припейда (разбира се ако не премахнат анонимността) ще си говорим пак


Кога да го очакваме? Минаха почти 6 месеца и няма признаци за подобна стъпка. Между другото...в началото и МТел и Глобул искаха парички за активирането на повече услуги на припейда им. Вивател няма подобни амбиции така че няма начин да е "по-умна"...



Тема Неееее.нови [re: Cтepн™]  
Автор. (Нерегистриран)
Публикувано16.04.06 10:47



Еднакви услуги но на различни цени! И всеки да си прави сметката...и да ходи с по три телефона ако иска да мине по най-тънкия...
Пример: Роуминг с предплатена да е 1.5 пъти по-скъп! Разговорите в мрежата на оператора, 1.2 пъти по-скъпи. Разговори извън мрежата 1.8-2 пъти по-скъпи!
А не да ми правят Към Глобул и фиксирани - флат рейт! При това с цена по-ниска от абонаментните...!



Тема Re: Ех...пак стигнахме до вива!нови [re: .]  
Автор VANDAL (еврейски султан)
Публикувано16.04.06 12:30



Не си ме разбрал.Лишаването от анинимност е начин да се избегне лишаването от услугата.



Тема Re: Задачка за авантюристи!нови [re: .]  
Автор Пeтъp_ (познат ;-))
Публикувано16.04.06 14:53



Имам една идея, нека някой да пробва същото с примите които са с географската енциклопедия и да каже какъв е резултата.
Мисля че резултата ще е изненада.



Тема Но лишаването от услуга...нови [re: VANDAL]  
Автор. (Нерегистриран)
Публикувано16.04.06 20:36



...не е начина да се избегне анонимноста.



Тема Re: Но лишаването от услуга...нови [re: .]  
Автор VANDAL (еврейски султан)
Публикувано16.04.06 20:48



Покажи ми къде твърдя това.Не помня някога да съм го казвал



Тема Сори! Останах с впечатлението...нови [re: VANDAL]  
Автор. (Нерегистриран)
Публикувано17.04.06 11:48



...че смяташ този за правилния начин!



Тема Re: Сори! Останах с впечатлението...нови [re: .]  
Автор VANDAL (еврейски султан)
Публикувано17.04.06 13:29



мараба




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | >> (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.