Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 05:19 21.05.24 
Мобилни оператори
   >> Виваком
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | >> (покажи всички)
Тема Re: Задачка за авантюристи!нови [re: Mopфиyc]  
Автор. (Нерегистриран)
Публикувано13.04.06 17:06



Блокирай картата да иска PUK и го смени отново...



Тема Чеки малко!нови [re: little_android]  
Автор. (Нерегистриран)
Публикувано13.04.06 17:15



Нямам идея дали е и твое откритие - няма сега да се занимаваме с подробности...
Историята е че точно по нова година успях да го направя този номер с припейд ( без да имам достъп до PUK-а ), но след като и вчера с поста ми направи същия номер...



Тема ...нови [re: little_android]  
Авторвивa (Нерегистриран)
Публикувано14.04.06 02:30



ще отвикнат

както всички отвикнахме да плащаме по 75 стинки за предплатена "услуга" от Ментел и Золобул, така ще се отвикне и от 5-6-7-8 пинове

"услуга" - няма клир, няма гпрс, няма кол уейтинг, няма пренасочвания, преди някой да почне да пише глупости



Тема Re: ...нови [re: вивa]  
Автор VANDAL (еврейски султан)
Публикувано14.04.06 07:54



Хайде да се хванем на бас че клир и безплатната връзка с оператор ще изчезнат скороДокато са анинимни картите..



Тема Re: Задачка за авантюристи!нови [re: .]  
Автор Mopфиyc (Матричар)
Публикувано14.04.06 12:32



Понеже не ми се пише няколко пъти.
Евтинийката понякога е вредна, пример - картите на вивател, които са с различна подредба на регистрите.
Вместо вивател да се извинят за неудобството, мълчат като цар на въпроса - какво стана с обещанията за 800 дни.
А вивател феновете тук са готови да напсуват всеки който покаже, че и вивател не са идеални, алоооо андрешковчетата... ниската цена не е най важното за всички, я по кротко!

Welcome to the real world



Тема Това го коментирахме в МТел..нови [re: VANDAL]  
Автор. (Нерегистриран)
Публикувано14.04.06 16:54



...преди Нова година! Докога да чакаме CLIR-а да изчезне?
бтв: Тогава така и не каза какви са ти аргументите CLIR да се махне на припейд анонимките...



Тема Re: Това го коментирахме в МТел..нови [re: .]  
Автор VANDAL (еврейски султан)
Публикувано14.04.06 18:33



Като почне някой болен идиот да си прави базици и да тормози хората и като от вивател не могат да му направят нищо,защото картата му е анонимна тогава ще се замислят за тази услуга.И да я спрат ще си купи нова.Каква мислиш е причината за да се направи платена връзката с оператор за прима и бкънект.Не е защото мтел и глобул са много алчни разбираш ли...Щом си го чел в клуб мтел не разбирам защо още не си го разбрал.



Тема Re: Това го коментирахме в МТел..нови [re: VANDAL]  
Автор Nistel (Red Devil)
Публикувано14.04.06 19:44



Според мен по-скоро иде края на анонимните карти .. и то за всички оператори.Аз лично съм купил 3 препейд карти - 2 от БТК и една от 2Ве - в БТК ми искаха име и си го дадох, в 2Ве не ми искаха.Дори още преди години когато си взимах първата Прима пак ме питаха за име и си го дадох.

Нищо лошо няма да има за нас потребителите от едно такова регистриране на всички карти даже обратно.Не съм сигурен за коя страна беше но при регистриране на пре-пейд карта получаваш още 10 минути безплатно.

-=MaHLaN=-


Тема Re: Задачка за авантюристи!нови [re: Mopфиyc]  
АвторBognor (Нерегистриран)
Публикувано14.04.06 20:50



" алоооо андрешковчетата".........

...

Моля, без глупости!

Редактирано от Чo :) на 15.04.06 10:27.



Тема Защото продължаваш...нови [re: VANDAL]  
Автор. (Нерегистриран)
Публикувано15.04.06 09:09



....в същия стил!
Болен идиот може да си прави бъзици с произволна анонимна карта, а дали тя е с или без CLIR му е все през у*я.
Криенето на номера е услуга, а не начин да се скриеш от оператора. Това че някой не го могат добре не зоначава автоматично че и другите не могат. Да не говорим, че с подходящо оборудване могат да ти засекат и местоположението

бтв: В крайна сметка пак не отговори: С какво ще помогне забраната на CLIR на една анонимна карта която може да се намери на всеки ъгъл? Идиота дори няма да си прави труда да си крие номера тъй като дори и да му го видят пак не могат да разберат кой е. И не ми излизай с аргумента - за да го спрат. А и винаги могат да научат номера на досадника...и номера на картата му!




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | >> (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.