Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 12:52 26.04.24 
Мобилни оператори
   >> Виваком
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | >> (покажи всички)
Тема питане:  
Автор нaблюдaвaщ ()
Публикувано12.11.05 10:14



Имам питане: кои от пишещите в клуб Вивател ползват услугите на новия оператор?

Като допълнителна информация - дали паралелно с Вивател ползват и други мобилни оператори.

Питането е с цел задоволяване на личното ми любопитство и е опит за се опитам да отсея обективните от емоционалните писатели тук.

За сведение - аз ползвам всички Български мобилни оператори с изключение на Мобиком.

ReadOnly: spectator@mail.bg


Тема Re: питане:нови [re: нaблюдaвaщ]  
Автор Nikam (freelife)
Публикувано12.11.05 11:05



Аз ползвам услугите на Вивател от деня на старта без проблемно, изключение вчера - петък 11.11.2005 година, когато нямаше мрежа преминавайки на път през Северна България, трасето от Троянски проход, през Ловеч, Плевен към новата магистрала за София на разклона от Ч.Бряг, след това към Правец. Снощи от 19 часа мрежа има.

По-слабо чувам хора, които са на МТелски и Глобулски карти и то не абонатите, а предплатените услуги - поне вчера и онзи ден. С абонати на БТК, все едно провеждаме разговор в стаята един срещу друг. Няма смущения в сигнала. Пробвах и международни разговори - никакви забележки.

Очаквам да сменят операторката на 123, щото е с глас като ламарина и ни пробива мозъците - много сакадирана.
Не ми хареса, че като частен клиент не ми дадоха абонамент, а ме помолиха да изчакам, отвърнаха, че сега предплатена, а после можело да минаваме на тарифни планове. Смятам, че и самите оператори са малко неориентирани и хората, които предлагат тази услуга, тъй като два дни след като си купих припейд-услугата, от друго място ми казаха, ха, че ето ви абонамент, но ме питаха дали имам фирма, пък как съм частно лице и искам такава услуга и т.н. Но ще потръгнат нещата.
Очаквам Вивател да си оправят и сайта.

В МТел ме издразни факта, че получавахме фактури, с надписани номера, които изобщо никога не сме набирали.
В Глобул не ми хареса това, че имат проблем с покритието и на доста места в България все още няма такова, въпреки това, твърденията, че има. Не ми харесва и още един проблем в Глобул, когато по една или друга причина, телефонът е изключен - паднала батерия, или просто за почивка, получавам смс-и, с пропуснати повиквания от хора и номера, които изобщо не познавам. Респективно набирам, за да проверя кой е отсреща - но "среден"V
Това е.

Редактирано от Nikam на 12.11.05 11:06.



Тема Re: питане:нови [re: нaблюдaвaщ]  
Автор Nistel (минаващ)
Публикувано12.11.05 11:12



Аз не ползвам Вива все още понеже немога да намеря още 3-ти човек за бизнес група .. но все повече ме сърбят ръцете да си взема една pre-paid.Сега съм с договор към МТел който ще прекратя в близките дни и имам Б-Конект от промоцията в Германос Bon-Voyage - 15лв - 10лв гориво от Шел и 22лв за разговори



Тема Re: питане:нови [re: Nikam]  
Авторbbb (Нерегистриран)
Публикувано12.11.05 11:14



ползвам услугету на МТел и на Вивател едновременно, точно затова се чудя каква е тази злоба към Вивател, като в момента ми е много добре с ниските цени на Примата именно БЛАГОДАРЕНИЕ на Вивател. Така че подкрепям изцяло новата компания и й желая още по конкурентни услуги и цени!!!



Тема Re: питане:нови [re: нaблюдaвaщ]  
Автор ohluva (DeeJay)
Публикувано12.11.05 11:30



Аз си взех карта на ВиваТел още със старта им. За сега ползвам Вивателската карта от време на време, а основно си седя на Глобулската. Но в най-скоро време ще премина за постоянно на Вивател. Снощи проведох разговор до Испания (с мобилен) от Вивателската карта, и за 3 мин. и 15 сек. ми взе 4 лева и 70 ст. Ако този разговор го бях провел през б-конект-а щеше да ми излезе над 6 лева, а за Прима да не говоря. Качеството беше идеално.



Тема МТел...нови [re: нaблюдaвaщ]  
Автор. (Нерегистриран)
Публикувано12.11.05 11:53



...при това Прима. Имам и втора прима за...някой случаи ( т.е. на нея Мтел не ми знаят ЕГН-то )
Между другото - първия ден ( съботата ) се опитах да си взема 10 левова на абонамент, но ми отказаха....
Така че чакаме



Тема Re: МТел...нови [re: .]  
Автор Nistel (минаващ)
Публикувано12.11.05 13:02



Ами 10-левовите за за фирми и при минимум взимане на 3 карти .. за обвързващ договор не съм чул да има още ..



Тема Re: питане:нови [re: нaблюдaвaщ]  
Автор ESPACE (MPV)
Публикувано12.11.05 14:12



От днес постоянно с Вивателска, а Примата е с с активирано незабавно пренасочване към първата.



Тема Re: питане:нови [re: нaблюдaвaщ]  
Автор Julian (маг. Инженер)
Публикувано12.11.05 21:13



Вивателска и Ментелска карта, Ментелската е ако някой ме търси. С пренасочване нестава, защото се плаща като разговор между ментел и пренасочения номер. Абе с два телефона си е най добре. Аз и преди съм ходил с карта на ментел и глобул.

Всичко отдалечено от морето е провинция. Ъ. Хемингуей


Тема Не дават бе човек!нови [re: Nistel]  
Автор. (Нерегистриран)
Публикувано13.11.05 09:36



Искат ми регистрация за фирма като едно и като второ нямаха карти! Консултанта като му поисках офертата за бизнеса, отмести поглед в страни...
бтв: Първото е лесно преодолимо но за второто не съм много сигурен!




Страници по тази тема: 1 | 2 | >> (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.