Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 22:47 19.04.24 
Мобилни оператори
   >> Виваком
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | >> (покажи всички)
Тема Re: питане:нови [re: нaблюдaвaщ]  
Автор DTMF (фантом)
Публикувано13.11.05 22:57



Преди няколко дни подписах удължаване на договора ми с Мтел за още една година. За служители на БТК офертата е следната:

12 лв такса,30 безплатни минути към МТЕЛ
24 ст към мтел за минута
около 50 ст . към останалите оператори
с вкл. ДДС

не видях нищо по добро за момента .. и така.
Глобул не ми харесват,интернета им не е много в час

Редактирано от DTMF на 13.11.05 23:06.



Тема Re: питане:нови [re: нaблюдaвaщ]  
Автор bira_more (бира)
Публикувано14.11.05 13:09



Ползвам
Все още ползвам и Глобул, ама ще е само за преходния период.

Bеer? Mоre?




Тема Re: питане:нови [re: нaблюдaвaщ]  
Автор мoбимeн (непознат)
Публикувано14.11.05 16:35



Ползвам и аз. Все още не съм си изхвърлил и картата на Мтел :-) Надявам се това да стане скоро :-)



Тема Re: питане:нови [re: мoбимeн]  
Автор Nistel (член)
Публикувано14.11.05 18:28



Аз днес това направих - от 3 години съм им клиент и половината на Прима другата половина на договор .. взех си една предплатена на Вива



Тема Re: питане:нови [re: Nistel]  
Автор Sashko_DC (непознат )
Публикувано15.11.05 04:09



Az sym s 3 telefona, na trite operatora. Osnovnata mi e na smetka Globul 30, drugata mi e na Prima Free, no predi da po4nete da me psuvate neka da kaja 4e sled 9pm mi e nevyzmojno da se svurja s nqkoi osven ako ne sym go nabral v 9:01 sled tova 4ak kum 11pm, da ne govorim 4e platih 50lv za neq... Smqtam da se otkaja ot Globul, zastoto mnogo me draznqt s tehnite gluposti, a posledno beshe tova 4e v 1 4asa sled poluno6t se svurzah s otdel klienti 4ak sled 4-toto nabirane, 4akal sym gi obshto 11 minuti da mi vdignat ?! Znaete li kakvo mi kazaha, 4e mnogo hora zvanqli - v 01:00 i ne6to??! Nadqvam se tova da sa bili hora, koito se otkazvat ot tqh, i da se osaznaqt malko... M-tel syshto shte zagubqt dosta klienti, da ne govorim 4e samata firma beshe preprodadena pove4e puti i ot pove4e hora i korporacii otkolkoto moga da prebroq...
Za sega Viva se okazvat nai-dobrite v sravennie s drugite, i sym siguren (da 4uknem na dyrvo) 4e 6te ostane taka




Страници по тази тема: 1 | 2 | >> (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.