Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 16:38 26.04.24 
Музикални
   >> Висоцки
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | (покажи всички)
Тема Re: Спор за една песеннови [re: masterof]  
Авторsaylor (Нерегистриран)
Публикувано07.02.08 09:37



Тази песен я имам в изпълнение на Аркадий Сверний, Михаил Гулко, Жана Бичевская. Разбира се тя има и други изпълнители.
Тук явно нещата опират до историческите факти "са ли са или пък хич не са" /СЪМ ЛИ СЪМ ИЛИ ПЪК ХИЧ НЕ СЪМ - монологът на Хамлет - цитат от "Представлението на Хамлет в село Горно Туткаво"/ стар спектакъл на Сатиричния теантър/ ,което те е подразнило.
А иначе да слушаш Висоцки тридесет години няма лошо. От опит ти го казвам.



Тема Re: Спор за една песеннови [re: saylor]  
АвторKoмyдвeплюxи (Нерегистриран)
Публикувано19.02.08 22:05



Някои хора, вкл. Асен Сираков твърдят, че той бил най близък до оригиналаТова ме кефи определено. Асен, рийсе, е корифей, в языкознанье познавший толк, тръпна да каже накрая, чий е оригинала?..



Тема Re: Спор за една песеннови [re: amadina]  
Автор Tekилa (непознатa)
Публикувано04.04.10 04:22



Висоцки никога не е пял тази песен повярвай ми , най доброто изпълнение на тази песен е на Александр Малинин , Шифутински също е е пял . Не може да имаш 600 песни на Висоцки по простата причина ,че няма толкова публикувани повечето са на хора пеещи песните му .Поздрав



Тема Re: Спор за една песеннови [re: Tekилa]  
Автор Hinko (Учащ...)
Публикувано05.04.10 09:46



На един от последните си концерти в Ленинград, в монолог между песните, самия Висоцки споменава цифрата ДЕВЕТСТОТИН - това е от неговата уста!

Така че, коригирайте се, ако не знаете колко са...



(Почти) всичко за пещерите -

Тема Re: Спор за една песеннови [re: Любитeл]  
АвторGroby (Нерегистриран)
Публикувано19.03.11 02:50



Напротив,песента за която спорите я имам в мп3,като прочетох за нея тук започна едно ровене,помислих за момент че съм я затрил,още повече като разбрах колко трудно се намира.След над 2 часа ровене из нета се сетих е можеби я има на добрия стар лаптоп,както се и оказа.Ако някой се интересува мейла ми е Groby@mail.bg
ПС:Не ми казвайте че не е в изпълнение на Висоцки,Той неможе да се сбърка!



Тема Re: Спор за една песеннови [re: Groby]  
Автор antivik (непознат )
Публикувано19.03.11 06:47



Що не попитате мистър Гугъл?!? Пишете "В.Висоцки скачать" и ще висите кво ще излезе, песните са подредени по азбучен ред

Редактирано от antivik на 19.03.11 06:50.



Тема Re: Спор за една песеннови [re: antivik]  
АвторGroby (Нерегистриран)
Публикувано19.03.11 14:58



Ами снощи го питах към 2 часа ама нищо не каза.... все тая,направих набързо клипче и ще го пусна във вбокса.



Тема Re: Спор за една песеннови [re: ivaivalito]  
АвторGroby (Нерегистриран)
Публикувано19.03.11 18:48



Тук цвилене няма,но определено е в изпълнение на Висоцки!!! http://vbox7.com/play:f8161557



Тема Re: Спор за една песеннови [re: Groby]  
Автор antivik (непознат )
Публикувано20.03.11 07:23



Не знам как си го питал ама на мен ми вади сайт за сваляне на МР3 и има бая песни на Висотски, че и в различни варианти/сайта е руски и свалянето е малко усложнено, но върши работа http://musicmp3.spb.ru/allsongs/vladimir_vysotckii.html /

Редактирано от antivik на 20.03.11 07:24.



Тема Re: Спор за една песеннови [re: antivik]  
АвторGroby (Нерегистриран)
Публикувано20.03.11 09:44



Всъщност проблема не е в търсенето,по скоро си мисля че въпросната песен не е излизала официално,имам доста песни на Висоцки също така намирам,но именно песента "Поручик Галицин" не се намира,незнам защо.Даже не помня от къде съм я свалял навремето,направих и набързо едно клипче,не е кой знае какво,но важна е идеята :)




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.