Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 03:40 11.05.24 
Хоби, Развлечения
   >> Лозарство и овощарство
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | (покажи всички)
Тема Re: Аз също бих помолил,нови [re: rady.]  
Автор Asen38 (минаващ)
Публикувано20.12.08 23:01



Hallo,
желая да благодаря на вежливия Radi който ми изпрати 15 резлинга /пръчки/ и които минаха през проверката на митниците и днес пристигнаха. Много се радвам и му благодаря от сърце за приятеството му и за услугата.





Тема Кой е любимия сорт?нови [re: Asen38]  
Автор boltik (нашенец)
Публикувано10.02.09 17:48



Асенчо и накрая кой сорт се оказа любимият?

КЪДЕТО И ДА СИ СВИРКАЙ СИ


Тема Re: Кой е любимия сорт?нови [re: boltik]  
Автор Asen38 (член)
Публикувано11.02.09 15:03



Приятел boltik, хубаво че ме питаш. Какво да ти кажа? Много съм благодарен на всички които си писаха мнението. Аз нямам нито опит с гроздето, нито пък кои сортове в България се предпочитат. Вашите съвети ми бяха от значение. Вярвай ми, аз наистина научих доста неща от вашите мнения.
Дори и eдин много мил градски ми изпрати и пръчки, които засях.
Дано да се хванат и те да ми станат любимите т.е. да се радвам че ги имам.


Не знам дали ти написа кои са твоите любими сортове

Vaya con Dios



Тема Re: Моя отгобор...нови [re: Asen38]  
Автор boltik (нашенец)
Публикувано12.02.09 11:44





Да на мен ми допада мискета и един сорт бяло грозде средни гроздове.Когато узрее добива жълтеникаво-зелен цвят.Има специфичен аромат някой казват,че било царицата на лозята други,че било чауш и тн.важното е,че като го видя на магазина го-разпознавам без-грешка.Също и кардинала ми допада,като сорт.
Баща ми е потомствен винар и като го запитах кой му е любимия ми каза следното:узрелия сине-узрелия нямапо-добро грозде от узрялото грозде.

КЪДЕТО И ДА СИ СВИРКАЙ СИ

Тема Re: Още...нови [re: boltik]  
Автор boltik (нашенец)
Публикувано12.02.09 12:30






Асенчо,ако желаеш да прочетеш още за лозите погледни на ,,ciril111,,в снимка.бг.
Ако някой иска да добави нещо интересн-текст-кода е 111111.

КЪДЕТО И ДА СИ СВИРКАЙ СИ

Тема Re: Моя отгобор...нови [re: boltik]  
Автор Asen38 (член)
Публикувано12.02.09 16:53



Hallo boltik,
това е много кореткно и приятелско че ми даваш съвет. Аз също обичам мискета като вино и дори през лятото е задължително да си го пииваме. Но нямам понятие дали гроздето е добро /сладко/ и за ядене. Е сигурно няма да е като болгара , но сигурно става и така, не само за вино.
Баща ти много хубаво е казал че най хубавото грозде е узрялото.

Сега още един въпрос - как да отида на снимките? Съвета ти е много интиресен, но аз трябва да го последвам.


Мерси много и чау



Тема Re: Моя отгобор...нови [re: Asen38]  
Автор boltik (нашенец)
Публикувано13.02.09 23:32



Здравей Асенчо,
за адреса,, snimka.bg и след това кода е 111111,,
който има желание може да добавя или чете.
Сполайте.

КЪДЕТО И ДА СИ СВИРКАЙ СИ


Тема Re: Моя отгобор...нови [re: boltik]  
Автор Asen38 (член)
Публикувано14.02.09 16:52



Hallo boltik,
аз отидох на "snimki.bg" и на кода 111111. Какво по специално да потърся там? Малко трябва да помогнеш сега.


Приятен уикенд



Тема Re: Моя отгобор...нови [re: Asen38]  
Автор boltik (нашенец)
Публикувано14.02.09 21:06



Асенчо грешка иди на ,,ciril111,, а кода са добавяне е 111111.

КЪДЕТО И ДА СИ СВИРКАЙ СИ


Тема Re: Моя отгобор...нови [re: boltik]  
Автор Asen38 (член)
Публикувано15.02.09 01:27



OK, мерси за подробната информация. Копирах трите страници. За съжеление нямам нищо от тези сортове.


Какво е гроздето закачено на вратата?
Приятна неделя. Чау




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.