Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 20:06 01.06.24 
Градове
   >> Видин
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Тема Асене, съжалявам, че чак сега намерих временови  
Автор KиpoАдминистратор (homo pro se)
Публикувано24.05.08 17:24



да сваля снимките от присаждането.
По принцип мразя да спирам работа или купон, за да правя снимки, затова и ги бях направил набързо и не са много добре фокусирани, Сониериксончето може и повече, фотографът-очевидно не!:-)))
Ето







Тема Re: Асене, съжалявам, че чак сега намерих време [re: Kиpo]  
Автор Asen38 (непознат )
Публикувано27.05.08 01:56



Моля ти се, всичко е ОК! Мерси. Видях снимките, но "но капичи". Май не знам как си го направил, Сигурно съм ти лош ученик. Къде е калема и как го свързваш. На едногодишно растение кършиш ли нещо?
Клуба е също твой, нали?
Сигурен ли си че моята проблематична лозичка е бял отел. Нафрашкана е с цветове- много по голями са от тези на червения.
Как да ти прикача снимки?
Чао, приспа ми се.





Тема Re: Асене, съжалявам, че чак сега намерих временови [re: Asen38]  
Автор Asen38 (непознат )
Публикувано11.06.08 21:46



Май не знам как си го направил, Сигурно съм ти лош ученик. Къде е калема и как го свързваш. На едногодишно растение кършиш ли нещо?

Кире не искам да нахалствам, но моля ти се ако ти остане време, ще се радвам ако ми отговориш.

Попитах те дали си модератор и на клуба на лозарите.
Един последен въпрос: има ли разлика в големената на ресите на червения и бялия отел?Питам те защото на моята проблематична лоза, ресите и са 2,3 пъти поголями от тези на червения. Листата й са почти цяли /не нарезани, крайщата й са само леко накъдрени/ и голями на около 22 см на 16 - 18 см.
От вчера се застуди и се страхувам за сполучливото опрашване.
Вегетацията на американските "лакемонд" и "нюйоркер" не е така силна сато на българските сортове.
Съжелявам че те безспокоя, но пък се радвам когато ми отговаряш и защото те ценя много като капацитет по лозите.


Хайде на ми се сърди, нямам кой друг да попитам и да му имам доверие.



Тема Виждам че нямаш временови [re: Kиpo]  
Автор Asen38 (непознат )
Публикувано19.06.08 18:12



Киро не искам да ти досаждам, но пак имам един въпрос. Може би това е ключа на проблема ми.
Днес видях следния феномен: само на проблемната лоза по ресите имаше стотици миниатурни черни бръмбарчета - /такива каквито са по ряпицата/ Може би защото цвета им е жълт. Дали тези креатури изкльопват цветовете на лозичката и за това няма оплождане? Какво е твоето мнение?

Аз за всеки случай ги напръсках с разреден разтвор от LOC на Amway, така правим и с въшките по розите.
Ще съм ти много благодарен ако намериш време да ми отговориш.





Тема Re: Виждам че нямаш временови [re: Asen38]  
Автор Ripple (effect)
Публикувано20.06.08 09:43



Асене, жал ми е да те гледам как се чудиш какво да си правиш бръмбърите.
Аз въобще не съм им фенка и взимам проблема ти присърце.
Питай тук:


Там ще има мераклии, които да ти отговорят.
Някои от тях даже поразбират това онова.
Успех.

Там дремят приказки старинни, там тае звънка тишина

Тема Re: Виждам че нямаш временови [re: Ripple]  
Автор Asen38 (непознат )
Публикувано20.06.08 21:39



Ripple, мерси много за съвета ти. Аз се бех ориентирал към Кирето, защото той ги разбира нещата пък и му имам доверие. За да не му досаждам ще отида и в другия клуб - там да попитам. За бръмбарчетата моя "лек " не помогна. Там са си, а бе те ако не изядат ресите, нака се разкарват и да се пият соковете.
Тази лоза ми прави вече от дълго ядове - не се опрашва!


Утре ще отида в клуба, сега ще гледам футбол.
Благодаря ти много!




Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.