Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 13:35 22.06.24 
Градове
   >> Видин
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | >> (покажи всички)
Тема Този клуб има ли модератор?нови  
Автор NikiFin (videnie)
Публикувано23.05.06 07:52



Ако да е крайно време да си влезе в ролята на такъв и разчисти клуба от нерегистрирани психоолигофленясали юзери, които флудят с простотии темите



Тема Re: Този клуб има ли модератор?нови [re: NikiFin]  
АвторFifi (Нерегистриран)
Публикувано23.05.06 09:54



AAAAAAAAAAAAAA sega tursish moderatora, a kato narichashe vidinchani glupaci ne se li seti che i moredatora e ot Vidin i obijdash i nego,,,,,,,,,,,,,,,,,,neka vsichki da vidiat sas kakuv krokodil spish che da se izkefiatttttttttttttttttttt, maleeeeeeeeeeee, po grozen nema mai v Dania, che i cheneto mu oburbato obratno kato kilikanzerrrrr, mai tova e tvoiat kriterii za uspiala bulgarka v chuhbina, no nadiavam se ne i na vidinchankite, koito kakto ti se izraziavash oshte sa v kuchkarnika mangalnika - Vidin. SAMA SE ZAKOPA, HA DA TI E CHESTITO!!!



Тема Re: Този клуб има ли модератор?нови [re: Fifi]  
Авторcмяx (Нерегистриран)
Публикувано23.05.06 11:39



Късно е чадо да свириш отбой-мандалото хлопна и ти стана за световен резил. С твоите камъни - по твоята глава!!!
Задоволила си напълно духовния си мазохизъм,даже множко ти е дошло,но се чудя с какво дебелоочие търсиш помощ от човек,който не се вписва в твоя стериотип на богоизбрана!


Още Конфуций го е казал:"Не всеки може да бъдеш знатен и красив,но всеки може да бъде добър"Аз бих добавила-И възпитан и смирен!!!
Изложи се Ники,здравата се изложи,но то ти е навик и може да не си го забелязала дори



Тема Re: Този клуб има ли модератор?нови [re: cмяx]  
Автор NikiFin (videnie)
Публикувано23.05.06 14:03



Нямам нужда от помощ аз, а клубът. Ама като гледам модераторът спи дълбоко и е оставил бедното клубче на самотек. Дано все пак като се събуди да не те изтрие - ти олицетворяваш българщината, а фактите не бива да се крият от очите на простосмъртните.
А на моя мъж може да му духнеш под опашката. Това е най-големия сладур за мен, а за теб остава да му се наслаждаваш само на снимки Предполагам, че много те кефи щом толкова си го гледкаш ежеднежно, сигурно си си го сложила на десктопа даже Другия вариант е да си мазохистка.
Квото и да е, явно че си нередовна. Че и глупава щом не се опитваш поне малко да се прикриеш



Тема Re: Този клуб има ли модератор?нови [re: NikiFin]  
АвторX-woman (Нерегистриран)
Публикувано23.05.06 14:19



Нормалните хора правят снимки за лично ползване а не като тоя крокожубул за всесветско достояние !!
Голяма работа като се венчала за най грозния мъж на Дания ,пропищя света !!
Па поне малко цветенца да беше посъдила в тая занемарена градинка там ама не и остава от лъскане ,готвене и т.н . слугински дейности .
Добре че има компютър ,горката че да има контакт със света .
Избягала от Кучкарника във Видин па се насъдила сега в тая кошара .
Егати постижението няма що .
Горката нещасtница.



Тема А ти защо сама си даде линк?...нови [re: NikiFin]  
Авторжaнa (Нерегистриран)
Публикувано23.05.06 16:58



към позора и падението си, а сега квичиш като заклано прасе?



Тема Re: Този клуб има ли модератор?нови [re: NikiFin]  
Авторcмяx (Нерегистриран)
Публикувано23.05.06 18:35



Много ти благодаря за страхотния комплимент,че олицетворявам българщината.Така е.Веднъж да сме на едно мнение!
Питам се какво олицетворяваш ти и не съм далеч от отговора.И не само аз.Ти си НИКОЯ и НИЧИЯ -нито българка с българите,още по-малко датчанка между датчаните,но ти си го знаеш най-добре.Като кръпка си сред тях!
Пък оня,твоя с къщата, едва ли има нужда от духане,горкия.Ти така си го издухала,че изглежда като пресован.Само едно чене му е останало за равновесие,бедничкия...
А лудостта и душевния мазохизъм са твой патент.Ти си тази,която обиждат и гонят като прокажена в клубовете!Разнасяш смрад от клуб на клуб,като продължаваш да афишираш лошата си устна хигиена.Сума ти народ си свърши голямата работа в нея и не можа да я запълни.За съжаление.



Тема Re: Този клуб има ли модератор?нови [re: cмяx]  
Автор NikiFin (videnie)
Публикувано23.05.06 19:09



объркала си се, ти си тази която гонят от клубовете. Затова и не смееш да влезеш регистрирана, а само си сменяш никовете
Много мъка ти се е струпала на главата скъпа. А колко още те чака... свет ми се извива като си представя.... Душа да ти е яка...



Тема Re: А ти защо сама си даде линк?...нови [re: жaнa]  
Автор NikiFin (videnie)
Публикувано23.05.06 19:21



към позора и падението си, а сега квичиш като заклано прасе?

Виждам колко много си мечтаеш да са така нещата при мен. Искрено ти съчувствам, че реалността е съвсем различна и е очевидно това колко много те тормози. Орева всички клубове във злобните си и отчаяни постове срещу мен, постара се максимално много народ да види нещастието ти. И го видя. Надявам се някой от тях да се смили над теб и да намери начин да ти помогне да намериш покой и утеха. Аз нямам време за теб. Толкова си ми жалка, че вече ми е съвестно да те правя на гъз. Че си скучна на всичкото отгоре, не представляваш никакво предизвикателство.



Тема Re: Този клуб има ли модератор?нови [re: NikiFin]  
Авторcмяx (Нерегистриран)
Публикувано23.05.06 19:56



Освен отрепка и карикатура №1 на века, си и плагиат.Няма спокойствие за теб и няма да има...Бягай,бягай от клуб на клуб да абсорбираш фекалиите,които ръсиш с устата си и побързай,че вониш смрад такава!




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | >> (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.