Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 12:37 20.06.24 
Градове
   >> Видин
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | (покажи всички)
Тема Тази нощ цигани са убили с тръбинови  
Автор NikiFin (videnie)
Публикувано23.12.05 15:11



пред блока му Вълчо Вълчев, бившия шеф на МВР- Видин.




Тема Re: Тази нощ цигани са убили с тръбинови [re: NikiFin]  
АвторФинHиkи (Нерегистриран)
Публикувано23.12.05 15:23



Авторът на по-горния текст е типичен пример за родоотстъпник - отишъл/ла в Дания и от там пише само лоши неща за Родината си...
Все едно в Дания и другаде не се случват такива неща....



Тема Re: Тази нощ цигани са убили с тръбинови [re: ФинHиkи]  
АвторFifi (Нерегистриран)
Публикувано24.12.05 08:22



Poznavah choveka, beshe mnogo svesten, kraino vreme e da se spravi policiata sas taia sgan, a ne da gi integrira.



Тема и аз го познавахнови [re: Fifi]  
Автор NikiFin (videnie)
Публикувано24.12.05 15:51



за съжаление за свестни хора няма място сред цигани и престъпници.
И пак за съжаление не виждам как човешки можем да се справим с проблемите, които създават циганите. Щото ето какво им се случва на човеците при среща с мангали



Тема къв родоотстъпник бенови [re: ФинHиkи]  
Автор NikiFin (videnie)
Публикувано24.12.05 15:53



манго. Сигурна съм, че от тук дори правя повече за БГ отколкото ти там на място. Като ти гледам акъла и да искаш не можеш да направиш нещо свестно за БГ. Само знаеш да киснеш тук и да бълваш злоба срещу хората, към които съдбата е била по-благосклонна отколкото към теб.



Тема и данови [re: ФинHиkи]  
Автор NikiFin (videnie)
Публикувано24.12.05 15:56



и тук има цигани и то българоговорящи. Плъзнали са навсякъде . По новините дават кадри заснети в супермаркети как цигани, но ги съобщават като българи, обират хората. И аз не знам къде да се завра от срам докато гледаме това с мъжа ми



Тема Re: къв родоотстъпник бенови [re: NikiFin]  
АвторФинHиkи (Нерегистриран)
Публикувано26.12.05 10:10



...."Сигурна съм, че от тук дори правя повече за БГ отколкото ти там на място. "...
______________________________________________________________
Типично ренегатско размишление.....по тази куха 'логика' колкото си по-далече от тук, толкова повече ще "правиш" за Родината си....

Ако в това се състои помощта ти - да цитираш само лоши вести - нема нужда, по-добре трай.

...."Като ти гледам акъла и да искаш не можеш да направиш нещо свестно за БГ".....
_______________________________________________________________

Така е - не е в мой стил да правя нещо за България (не БГ!) - ... от - Дания! Това го можеш изглежда само ти.


..."Само знаеш да киснеш тук и да бълваш злоба срещу хората, към които съдбата е била по-благосклонна отколкото към теб."....
________________________________________________________________

Кой бълва злоба се вижда съвсем ясно в самото начало на тази тема.
А ако наистина (да допуснем) съдбата е била по-благосклонна към теб - защо ти е било изобщо нужно да идваш на този форум и да пишеш против Родината си? Изпитваш удоволствие от това?


...."и тук има цигани и то българоговорящи. Плъзнали са навсякъде"....."не знам къде да се завра от срам докато гледаме това с мъжа ми".....
________________________________________________________________


Идея - защо не се завреш в друга датска територия - Гренландия например? Там ще имаш по-малък шанс да се сблъскаш с цигани, или не дай Боже да ги видиш по телевизията.....



Тема къде видя да съм писаланови [re: ФинHиkи]  
Автор NikiFin (videnie)
Публикувано26.12.05 14:37



против родината си? Съобщавам факти само. За съжаление лошите са по-чести от хубавите. Но се опитвам да балансирам. Ако имаш нещо против новината, която съм обявила тук може да изкритикуваш лично и всички останали български медии които я публикуваха като топ новина. Пиши им колко са прости, че плюят по БГ... ако ти стиска... ама май не - само тук при мен си позволяваш критики. Жалък си - типичен българин - страхливец



Тема Re: къде видя да съм писаланови [re: NikiFin]  
АвторФинHиkи (Нерегистриран)
Публикувано26.12.05 22:06



Къде видях ли - тук видях - ни една добра вест не си написала, само лошите чакаш да се появят - като лешояд там отдалече от Дания, дебнеш да стане нещо лошо и веднага ни 'информираш'.....ето тук видях...и още - пак тук - в края на твоята 'логична' мисъл в изказването ти ..."типичен българин - страхливец".....видя ли къде, или това е про-Българско?


...."Съобщавам факти само"...
___________________________

Казах ти и преди - и ние можем да съобщим подобни вести за твоята държава, но не го правим, защото нито ни е работа, нито ни е интересно, просто това не води до никъде.



....."Ако имаш нещо против новината, която съм обявила тук може да изкритикуваш лично и всички останали български медии които я публикуваха"...
______________________________________________________________

И 'всички останали медии' казваш......
а ти какво си - и ти си сигурно някакъв вид медия, така ли да разбираме - щом съм тебе критикувал, сега, логично е и другите медии да покритикувам малко.....


...."Пиши им колко са прости, че плюят по БГ... ако ти стиска... ама май не - само тук при мен си позволяваш критики."....
______________________________________________________________

Новинарските агенции е ясно, че имат за цел да пренасят новини, а твоята цел каква е? Може би - написаната в по-горния ми пост такава.
И не само при теб си позволявам критики(а всъщност - ти ли трябва да ми ги разрешиш?) - позволявам си ги и при всички останали подобни изказвания на самозабравили се креатури като теб, които си мислят, че като имат (вече) пари могат да изсипват всякаква кал и помия върху Родината си, и винаги ще ги критикувам, нормално - да им се радвам ли очакваш.

....."Жалък си - типичен българин - страхливец"....
______________________________________________

Така де, - не съм като типичните датски смелчаги...благодаря за комплимента за Българските хора като цяло....заповядай пак с още по някой.... та нали ти не пишеш против Родината си.



Тема добре че аз съм тазинови [re: ФинHиkи]  
Автор NikiFin (videnie)
Публикувано29.12.05 13:03



която сипе лайна по родината, понеже съм казала нещо, което се е случило без моя помощ. Не са убииците и престъпниците, които сипат лайната, ами аз. Ама нищо де... свикнала съм да ме обвиняват за всички нещастия по света...
Според теб сигурно е по-добре грозната реалност да се прикрива. Ако някой е пострадал от БГ уредбата по-добре да си трайка там.
Аз пък не мога да си обясня твоето присъствие тук и каква е ползата от него. Само с критики как допринасяш за благоденствието на милата родина?
И от кога трябва да съм легализирана медия, за да повдигам актуални теми за объждане в клубовете. Ако не знаеш, те са точно за това. Въпреки че много хора ги ползват за всевъзможни други неща, но не и по предназначение




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.