Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 15:31 17.05.24 
Градове
   >> Видин
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | (покажи всички)
Тема Rusenci jiveqt v selo Taba4kaнови  
АвторMe (Нерегистриран)
Публикувано24.09.04 15:33



Neznam koi pryv e zapo4nal taq tema, i to4no kva mu e celta, oba4e ot blizo 10 godini jiveq v Ruse i vi garantiram, 4e sa abs typanari i po-golemi selqni ot tqh nqma
Samo ruseneca moje da ne si plashta smetkite za parno, tok i voda, internet i telefon, da kisne 3h na dylgo kafe, da parkira golf3 na syda da mu vidat jantite (jantite se vyrtqt, edna typa rusenska banda izpq pesen po toq povod daje, ujas...) i da se due 4e si e kupil apartament u Drujba 3...
na vsi4koto otgore sa takiva izpolzva4i, 4e ve4e nqma na kyde, vinagi si zabravqt cigarite, oba4e nikoga zapalkata.., obli4at se ot Qlta i Tatu, ma ina4e maratonkite moje da sa jamaiki za 200 kinta, shtot sa gotzki, nema kvo
stila si e stil
a tuka nema stil, ima selo Me4ka i Tarly, taka im se kazva panaira selski ...
bili govoreli vyv vidin na selkski, az po-selski ot rusenskiq akcent ne sym 4uvala, na vsi4koto otgore ne umeqt i da rabotqt, tuka sa se sybrali nai-myrzelivite otrepki vi kazvam
a myjete im sa neshto ujasno, na nikoiq jena ne i jelaq loshoto, ama... gledash go edin takyv krasiv, izglejda ti umen i... kato si otvori ustata ...
nema kvo dunav most, svyrtalishte na prostitutki i mestni selski tarikati
istinskite hora tuka napraviha biznes i pari, imat dobro ime i horata gi uvajavat, no nai-hubavoto e 4e vsi4ki te ne sa rusenci
jiveeme tuka za da pe4elime na vashiq gryb, geyove typi
hubavo mi e da vi gledam kak se gur4ite!




Тема Re: Rusenci jiveqt v selo Taba4kaнови [re: Me]  
Автор gat3way (altered mind)
Публикувано25.09.04 18:28



Забавно и духовито...не знам причината на твоята злоба, може би носталгията по родното място съчетана с факта, че си се засегнала от някои смешни русенски снобчета, подобни на които обаче си живуркат навсякъде из България, не само при нас - в София направо си бъка от такива.

Би трябвало да пренебрегна твоите писания с усмивка, но не - понеже съм тъпо русенско парче ще ти напиша един дъъъъъъъълъг детайлен отговор.

Та по същество :

"blizo 10 godini jiveq v Ruse i vi garantiram, 4e sa abs typanari i po-golemi selqni ot tqh nqma"

Тази дума "селянин" звучи нелепо. Преди не повече от век всички наши предци са ходили с цървулките и потурите. Глупаво, глупаво.

"Samo ruseneca moje da ne si plashta smetkite za parno, tok i voda, internet i telefon, da kisne 3h na dylgo kafe, da parkira golf3 na syda da mu vidat jantite "

Ау, аз много се обидих, въпреки че не съм от нередовните платци. Не че искам да се заяждам, но при мама и тате във Видин какво им е парното и интернета? Ами автомобила? Айде, айде, идиоти има навсякъде :)

"i da se due 4e si e kupil apartament u Drujba 3... "

Това не е повод за гордост на никой русенец, вярвай ми. Може би е повод за гордост на тези alien-и дето напоследък заливат града в търсене на 200 лева заплатка. Нямам идея

"obli4at se ot Qlta i Tatu, ma ina4e maratonkite moje da sa jamaiki za 200 kinta, shtot sa gotzki, nema kvo"

Верно ли бе, не знаех :) А твоите обувки Prada ли са? Бельото от Victoria's secret?

"a tuka nema stil, ima selo Me4ka i Tarly, taka im se kazva panaira selski ... "

Ами добре че идвате от Видин да ни светнете за стила. A какъв е стила между другото?

"bili govoreli vyv vidin na selkski, az po-selski ot rusenskiq akcent ne sym 4uvala, na vsi4koto otgore ne umeqt i da rabotqt, tuka sa se sybrali nai-myrzelivite otrepki vi kazvam"

Не познавам някой да е твърдял подобно нещо. За "селските" неща вече говорих достатъчно мисля. За мързела не знам някой някога да е правил проучване. Има обаче достатъчно статистики за безработицата из БГ общините, те си говорят достатъчно...

"a myjete im sa neshto ujasno, na nikoiq jena ne i jelaq loshoto, ama... gledash go edin takyv krasiv, izglejda ti umen i... kato si otvori ustata ... "

Умните жени винаги носят Durex в себе си. По-умните носят Duracell. Duracell, не Toshiba. Може би там се корени твоят проблем?

"nema kvo dunav most, svyrtalishte na prostitutki i mestni selski tarikati "

Съгласен. Само дето тарикатите въобще не са само местни. Както и да е.

"istinskite hora tuka napraviha biznes i pari, imat dobro ime i horata gi uvajavat, no nai-hubavoto e 4e vsi4ki te ne sa rusenci"

Абе ти май си много запозната с бизнеса на Русе,хех? Ами да речем че хората, които приватизираха Видахим и тези дето купиха завода за акумулатори в Монтана - на практика сигурно 1/3 от работещата икономика във вашия регион са си точно русенци.

"jiveeme tuka za da pe4elime na vashiq gryb, geyove typi "

Живеете тук защото скапаните заплатки които вземате тук са почти непостижими там. Познавам доста хора като теб, част от тях със същата ирационална злоба, която ти таиш в себе си. Нищо ново. А, и между другото "гей" не е обидна дума. Освен за хора с предрасъдъци и ограничено хиперпровинциално мислене. Ехх...

"hubavo mi e da vi gledam kak se gur4ite! "

Гърча се от смях


Цялата работа много прилича на излиянията на разни малоумници, които се опитват да обяснят какви идиоти и селяни били в София. Когато ние тъпите русенски селяни почнем да идваме да живеем и да работим при вас, а не обратното, тогава може да се опитам да погледна нещата от твоята гледна точка, скъпа моя анонимна злобарке. Макар че не вярвам това някога да се случи...


Не пиша това, за да засягам които и да е различен от автора на това писанийце. Обаче мразя глупави обобщения, мразя да ме обиждат и да ми обиждат града. Като не ти харесва в Русе - прав ти път, колкото повече такива елементи като тебе се изнесат, толкова по-чисто, спретнато и спокойно ще стане тук. Убеден съм в това.


Желая ти щастлив ден. Както и на всички видинчани. Не мога да разбера как така всички видинчани, които познавам са такива свестни хора, и какви брутални изключения от това има. Скъпа, намери си мъж, ако не от Русе, пробвай от Разград, Кубрат, Силистра или Две Могили. Те не са такива "селски тъпанари" като нас. Сексът прави чудеса с негативните емоции. Приеми го като един добър безплатен съвет от мен.

Айде със здраве :)

Spice extends life,spice expands consciousness.Spice is vital to space travel.Travel without moving.


Тема Re: Rusenci jiveqt v selo Taba4kaнови [re: gat3way]  
Автор Mapтин (някой си...)
Публикувано25.09.04 20:36



Yes!

Готино е да си важен, но по-важно е да си готин...


Тема Re: Rusenci jiveqt v selo Taba4kaнови [re: Me]  
Автор т.ЫМодератор (Нерегистриран)
Публикувано26.09.04 20:36



Така както ми го описваш... във Видин има и по-зле.



Тема Re: Rusenci jiveqt v selo Taba4kaнови [re: Mapтин]  
АвторsufferH (Нерегистриран)
Публикувано10.11.04 12:42



Rousse sucks very hard!



Тема Re: Rusenci jiveqt v selo Taba4kaнови [re: т.Ы]  
Автор lssabella (the devil)
Публикувано11.11.04 14:19



Nishto li ne se sluchva vav Vidin?
Sega kakvo shte analizirame tejkata obstanovka v severozapadnala Bulgaria li?
Ako e taka- daite da pochnem ot Vidin!


Life is a bitch, so am i............



Тема Re: Rusenci jiveqt v selo Taba4kaнови [re: lssabella]  
АвторsufferH (Нерегистриран)
Публикувано17.11.04 16:35



Айде в село Русе!!! То Видин е по-на запад и ще се оправи, ами Русето винаги ще си е най-бедният град в България, а тва се знае от край време!



Тема Re: Rusenci jiveqt v selo Taba4kaнови [re: lssabella]  
Автор devilgirl666 (az)
Публикувано19.11.04 03:46



oxo du6ka ko stava be?
ti sutrinta si mi zvanqla ama az ne sam si 4ula tel-a 4e sno6ti mnogo zapivahme i znae6 kak e:)
ae tiq dni 6te se 4uem.
ima6 li nqkakvi planove za Thanksgiving?

if winter comes, can spring be far behind...?!


Тема Re: Rusenci jiveqt v selo Taba4kaнови [re: devilgirl666]  
Автор lssabella (the devil)
Публикувано19.11.04 14:16



Zdravei,
Ti shto pone edin pat ne si vdignesh telefona za razoobrazie.
Da i shtqh da ti zvanna pak, ama mnogo zadachi mi se sabraha.
Ami za Thanksgiving sam vav bay area-ta, San Francisco. Vij za Nova godina ,ako iskash moga da ti podosajdam i da mradna do LA. Ama ne moga da obeshtaq nishto shtoto mi se e zapalila glavata!
Aide she se chueme skoro,nadqvam se!



Тема Re: Rusenci jiveqt v selo Taba4kaнови [re: lssabella]  
Автор devilgirl666 (az)
Публикувано22.11.04 19:52



obe6tavam sledva6tiq pat 6te si go vdigna samo ako ne sam zaeta s nqkoi zadnik(znae6 kakvo imam predvid)!!!!!!
az za thanksgiving vse o6te nqmam planove no nie ne propuskame praznik bil toi BG ili US taka 4e pak 6te se izmisli ne6to.6to se otnasq za NG 6te se radvam da mi podosajda6 samo ako ne se vdigneme da hodim na Big Bear da vidim i nie malko snqg 4e zabravih kak izglejda!!!!!!!
ae zvankai 4e az ve4e neznam na koi tel da te tarsq!!!!
pozdravi na tvoq significant other!!!!

if winter comes, can spring be far behind...?!



Страници по тази тема: 1 | 2 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.