Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 03:40 30.05.24 
Градове
   >> Видин
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Тема Евтини телефонни разговори  
АвторHиkи (Нерегистриран)
Публикувано29.09.04 21:26



Преди няколко дни ми казаха,че в нашия град си имаме частна телефонна поща (срещу бившето ДЕ КА ВЕ ),които предлагат много евтини телефонни разговори за страната и чужбина.
Би ли ми казал дали някой е говорил от тази поща и дали е доволен и наистина ли са толкова евтини тел.разговори,защото често говоря с Испания от дом.телефон и искам да правя сравнение от къде излиза по-евтино.
Благодаря.



Тема Re: Евтини телефонни разговоринови [re: Hиkи]  
Автор т.ЫМодератор (Нерегистриран)
Публикувано30.09.04 13:23



Правени са опити за разговори от други такива места във Видин, но не с Испания, резултатите са плачевни.



Тема Re: Евтини телефонни разговоринови [re: Hиkи]  
АвторMak (Нерегистриран)
Публикувано30.09.04 14:50



Govoria redovno ot tazi poshta sreshtu Dekaveto sas Ispaniia i Italiia i sam mnogo dovolen,cenite sa neveroiatni,mnogo tanki.Zasluzava,si da otidete da govorite ot tazi poshta.



Тема Re: съветнови [re: Hиkи]  
Автор Mapтин (някой си...)
Публикувано01.10.04 14:33



най-сигурно е в БТК. колкото и да са ми омразни, международните им разговори са за жълти стотинки, за сметка на междуградските!
отиди в пощата на БТК, влез си в кабинка и си говори на спокойствие, предполагам са сложили екранчета, на които си виждаш "текущата сума по вашата сметка" .
иначе доколкото схващам говорите за VoIP разговори през internet?
ако е така, просто не виждам доставчик във Видин, който може да предложи такава услуга на ниво и каквото и да е това е нещо за отбиване на номера.

Готино е да си важен, но по-важно е да си готин...


Тема Re: съветнови [re: Mapтин]  
АвторNiki (Нерегистриран)
Публикувано01.10.04 19:42



Kachestvoto e velokolepno zashtoto izpolzvat naeta liniia do sof.dostavchik,a cenite sa 0.30 st na minuta za celiia sviat,niakoi strani imat promociia i sa na 0.19st.sravnenie s BTK kadeto cenite sa mnogo soleni i sa nad 1 lev,tuk v tazi poshta razgovorite sa s namalenie nad 50%.
Taka,che si struva da se govori ot chastnata poshta,az govoria ot tam redovno i sam dovolen !



Тема Re: съветнови [re: Niki]  
Автор devilgirl666 (az)
Публикувано10.11.04 04:09



Maika mi redovno mi zvani ot nqkakav Internet Club na Shiroka do kashtata s kuklite i kachestvoto e velikolepno. Cenata sashto si q biva i to do tolkova che maika mi reshi che moje da mi dosajda vseki den

if winter comes, can spring be far behind...?!


Тема Re: съветнови [re: devilgirl666]  
Автор TEPMИHATOPМодератор (Нерегистриран)
Публикувано11.11.04 14:16



Ако е това, за което си мисля, не е клуб, а си е точно такава поща, та точно оттам ако разговаряш с някои страни от бившия Съюз, е голям шит.




Пийте вода!

Тема MapmuH4o {}нови [re: Mapтин]  
АвторAFX (Нерегистриран)
Публикувано17.12.04 21:07



BRATOK STEGAI KUFARITE ZA SOFIA NAMERI UL. "SIMEON" I ELA SE NAPRIKAZWAI S ISPANIQ...




Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.