Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 15:00 28.09.24 
Градове
   >> Видин
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | >> (покажи всички)
Тема aloooooooooooo ima li jiwi  
Авторaz (Нерегистриран)
Публикувано17.02.03 13:57



kvo stawa w toq klub be hora az sam ot skoro ama kato gledam kwa e hawata qd me hwa4a.



Тема Re: aloooooooooooo ima li jiwiнови [re: az]  
Авторaz2 (Нерегистриран)
Публикувано18.02.03 21:38



alllllooooooooo DA! tuka ima hora koito gledat za ne6to, koeto nikoga nevijdat-ti da ne si ot grada slu4aino ta si se probval/a/ v toq club.6toto az si zqpam redovno ama nqma JIWI ne6to.Qvno v toq grad ne6tata ne varvqt dobre:(((!!!



Тема Re: aloooooooooooo ima li jiwiнови [re: az2]  
Авторaz (Нерегистриран)
Публикувано19.02.03 15:14



mnogo qsno 4e sam ot tam ina4e kvo 6e se zanimawam s kluba no znae6 ;o 4udno mi e 4e po drugite gradowe (klubowe) ima komunikaciq pi6at si horata goworqt si a tuka glei kwo stawa tragediq mnogo ma e qd za koeto



Тема Re: aloooooooooooo ima li jiwiнови [re: az]  
Авторaz2 (Нерегистриран)
Публикувано19.02.03 19:43



znae6 li .mnogo e tapo naistina i men ma e qt -hubav grad qki hora, a gledai kvo stava-nikakav interes!



Тема Re: aloooooooooooo ima li jiwiнови [re: az2]  
Авторaz (Нерегистриран)
Публикувано20.02.03 10:53



prekrasen e grada priznawam t tam li si? 6toto az ne sam a ponqkoi pat mnogo mi se iska da zaeba wsi4ko i da se warna pri poznatite hora na poznatite mesta na ti6inata dori i komarite :)))) (koito sa dosta priznai) no znam 4e nqma da go naprawq za6toto 6te zaciklq. e ot towa mi e nai tajno i gadno no i az sam winowna izob6to wsi4ki sme winowni za towa :((((((



Тема Re: aloooooooooooo ima li jiwiнови [re: az]  
Авторaz2 (Нерегистриран)
Публикувано20.02.03 14:13



prava si za komarite ,no moje bi to4no tezi malki na prav pogled ne6ta ti lipsvat!-Ne , az ne sam tam ,no kakto teb na momenti iskam prosto da se teleportiram:))Znae6 li az sam saglasen s teb zatova 4e sme vinovni vsi4ki nie ,no ne smqta6 li 4e za da nezaciclq6 tam, sa6to zavisi ot nas?ina4e kvo stava-zapo4va da mu se vijda kraq ,a samo kato se zamislq za tova i se potiskam jestoko:((Optimisti4no,a?



Тема Re: aloooooooooooo ima li jiwiнови [re: az2]  
Авторaz (Нерегистриран)
Публикувано20.02.03 16:48



4ak da mu se wijda kraq...... zawu4i mnogo zlowe6to dano ne e taka. nadejdata na horata e w mosta struwami se poprwdana.mnogo hora mi doidoha na gosti tazi esen i bqha o4arowani s krasotata i spokoistwieto na grada trqbwa mu malko razwitie ikonpmika i resursi i az 6te sam parwata koqto 6te se warne tam s nai golqmo udowolstwie. wapraki 4e marsotiqta 6uma dwijenieto i skorostta na jiwot w sf me prili4at po swoi na4in



Тема Re: aloooooooooooo ima li jiwiнови [re: az]  
Авторaz2 (Нерегистриран)
Публикувано22.02.03 20:18



zlove6to e da!no se zamisli kak vseki edin 4ovek koito napuska grada si misli sa6toto i kak horata namalqvat -namalqvat ...6a doide edin moment kogato nqma da ima koi da si tragne ot tam, a nikoi nqma da se e varnalMolq se tozi moment da ne nastapva nikoga! no priznai kolko e zastarql Vidin:(MOSTA!!!- iskam do lqtoto da e gotov :))az bih se varnal vednaga stiga da mojeh da zamakna horata koito iskam s men i stiga da imah sa6tite vazmojnosti tam koito imam v sf:)))



Тема Re: aloooooooooooo ima li jiwiнови [re: az2]  
Авторaz (Нерегистриран)
Публикувано25.02.03 11:47



to towa za wazmojnostite e ot qsno po qsno wseki bi go naprawil no jiwota ne e koncert po jelanie nali?? boje kwi gi pi6a kato i az si mislq sa6tite ne6ta uspakoqwam se sama i se opitwam da bada optimist mislq 4e do nqkae mi se otdawa neznam.
ta misalta mi be6e 4e w powe4eto da ne kaja wsi4ki prowincialni gradowe e taka 6to horata zapo4naha da se iznasqt ot warna smqtai za kwo stawa wapros. godno no fakt



Тема Re: aloooooooooooo ima li jiwiнови [re: az]  
Авторaz2 (Нерегистриран)
Публикувано27.02.03 19:59



tva e naistina stranno!! az pak se 4udq na horata ot Varna-tva e prekrasniqt grad -ima si i dobre razvita infrastruktora-i horata sa gotini i e kurorten i izob6to vsi4ko mi haresva tam -za6to bqgat tiq hora!!v sf da ti kaja mi e vtrasnalo i nqma da elo6o da se smenq obstanovkata ot vreme na vreme:)))no kvo da se pravi, pusti angajimenti-rabota u4ili6te i tn a otnosno optimizma ti ----vseki trqbva da e optimist--az sam optimist sigurno do bolesno sastoqnie:))




Страници по тази тема: 1 | 2 | >> (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.