Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 01:46 28.06.24 
Градове
   >> Велинград
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | >> (покажи всички)
Тема Preston Guildhallнови  
Автор Jair ()
Публикувано20.10.05 16:43



да си призная честно не съм гледал мноо досега от тоя турнир, ама то щот са ранните кръгове...но нали все пак трябва да има тема неква та викам да пусна...

абе бая фаворит бая нещо отпаднал. няма ги: Хънт, Макгуайър, Уилямс, Дот, Стивънс(дееба). Ама Стив Дейвис мачка :)

аре и само Рони и Стивънс!



Тема Re: Preston Guildhallнови [re: Jair]  
Автор SUR5AL (h)
Публикувано11.10.05 15:07



Изпревари ме:) Вчера играха Хендри и някъв Дейв, голям смях беше:) Иначе само Рони и Ебдън:)

хаха Стивънс, кур бонбони:)



Тема Re: Preston Guildhallнови [re: SUR5AL]  
Автор MKнЧГ (Селянин)
Публикувано11.10.05 18:29



Рони рулз !



Тема Колеганови [re: Jair]  
Автор izgrev_lamerz (No Surrender)
Публикувано11.10.05 22:49



и теб ли те резна дира :Р

ай честито





Тема Re: Preston Guildhallнови [re: Jair]  
Автор Stuart (sir)
Публикувано13.10.05 03:56



Доста изненади в Гран При досега. Мен лично най-много ме изненада Магуайър и донякъде Стивънс. Другите не чак толкова.

Иначе така като гледам схемата Рони е 99% финалист, казвам 99%, щото очевидно в момента не му се играе особено и всичко е възможно.

В другата част на схемата още на 1/4-финалите виждам няколко любопитни мача. Хендри среща Джерард Грийн, който така като гледам е в отлична форма, особено това 5-0 срещу дебелия много ме учуди. Другият дебел, който се води и световен шампион, среща Стюърт Бингам, който очевидно също е във възход. И най-интересният мач за мен - Хигинс срещу Стив Дейвис. Много ще ми е кеф Дейвис да бие.

Абе аз лично очаквам финал Рони - Хендри и изобщо сезон, в който Най-великия ще покаже отново защо ще остане завинаги Най-велик.

п.п. И една леко фън колонка за утре: Бингам + Хоукинс + Пинчис @11.09. Ама и Джими Уайт да бие, няма да съм толкова недоволен.



Тема Re: Preston Guildhallнови [re: Jair]  
Автор mn_t (разпрашен)
Публикувано13.10.05 22:48



Дейвис - аут. :((



Тема да са еба в спецанови [re: Stuart]  
Автор Stuart (sir)
Публикувано13.10.05 23:06



100 евро от нищото.



Тема Re: Preston Guildhallнови [re: mn_t]  
Автор Stuart (sir)
Публикувано13.10.05 23:07



Еееми очаквано деба... Макар че и мен ми се искаше да бие...



Тема Re: Preston Guildhallнови [re: Jair]  
Автор mn_t (разпрашен)
Публикувано17.10.05 13:42



Мдаа, изумително представяне на Хигинс...



Тема Re: Preston Guildhallнови [re: mn_t]  
Автор JairМодератор ()
Публикувано17.10.05 16:37



уникален бой, 400 и кусур безответни точки
той и рони си го каза след финала, седиш си и се чустваш като идиот, че не можеш да направиш нищо




Страници по тази тема: 1 | 2 | >> (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.