Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 10:17 02.07.24 
Градове
   >> Велинград
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | >> (покажи всички)
Тема Lele hora,ama vie ste...нови  
АвторBivshata Velingradchanka (Нерегистриран)
Публикувано24.04.01 06:53



...nai-zaspalia klub v dir-a,nikoi li niama Internet vav Velingrad?
Za kakvo togava da go darjim toia klub tuka,ami niama smisal!!!
Pishete,kazvaite kakvo novo iz Velingrad i okolnostite,oshte li tsari komunizam tam,a?



Тема И аз тованови [re: Bivshata Velingradch]  
Автор nbb (голем дзвер)
Публикувано24.04.01 11:05



се чудя. Уж съм виждала много клубове в града, а никой не влиза тук. Явно разгласата нещо им куца.


А толкова неща искам да питам от време на време.

Вярно е това, в което вярваш !

Тема Строят оптичен кабел до Велинграднови [re: Bivshata Velingradch]  
Автор46OO (Нерегистриран)
Публикувано07.05.01 00:23



Ще има по-качествен достъп до Интернет в обозримо бъдеще. Има и един друг проблем: 0134100 и 0134200 са малко скъпички за повечето хора.

Между другото, в Велинград отдавна има син кмет, а безработицата вече е над 40%.



Тема Re: Строят оптичен кабел до Велинграднови [re: 46OO]  
АвторKameno (Нерегистриран)
Публикувано09.05.01 10:08



Mnogo nesta sa zamisleni za nashia balneolojki kurort.Izrejdam:planinski zimen zentar "Goliama Sutka" s nad 500 legla i 6 ski-pisti,etnografski zentar v kraia na grada pri tepavizite z harakterni rodopski zanaiati,podobno na Etara.V zentara na grada pri diskoteka Pikadili ima otkrit biznes zentar za informazia i rezervazii.Super e!Vseki turist moje da si kupi karta na grada i da si izbere hotel ili kvartira,a za investitorite im podrobna info na saotvetnite ezizi.Tova dostata4no li vi e?moga da vi davam oste mnogo info!Bye



Тема Имаш линови [re: Kameno]  
Автор nbb (голем дзвер)
Публикувано12.05.01 22:38



нещо общо с този информационен център ?

Вярно е това, в което вярваш !


Тема Re: Lele hora,ama vie ste...нови [re: Bivshata Velingradch]  
Авторomkara (Нерегистриран)
Публикувано17.05.01 01:20



abe net-a gore e otvratitelen.ne stiga i t'va ami tam kydeto e sravnitelno byrz e i dostaty4no skyp.az li4no kato sym si vyv velingrad izob6to ne vlizam v net-a(to i nqma smisyl)



Тема Re: Lele hora,ama vie ste...нови [re: Bivshata Velingradch]  
Автор Konan (непознат )
Публикувано26.05.01 19:28



Kak misli6?Naistina e skapano vuv Velingrad ,no kamuka si teji na myastoto.Taka 4e ne e 4ak tolkoz lo6o.Sega grada e mnogo po krasiv ot predi i komunizma ve4e e minalo be6olo.Kude se namira6 v momenta ta govori6 tuy za krasivoto ni grad4e.



Тема Za Konanнови [re: Konan]  
АвторVelingradchankata (Нерегистриран)
Публикувано26.05.01 21:06



Privet!
Velingrad e naistina mnogo charovno gradche,i kakto vsiako miasto si ima minusi i pliusove.Na men naistina mi e liubopitno kak varviat neshtata tam,zatova i pitam.
Jiveia v USA,zatova niamam nikakva informatsia.



Тема Re: Lele hora,ama vie ste...нови [re: Bivshata Velingradch]  
Авторkamensbyrg (Нерегистриран)
Публикувано28.05.01 22:43



draga mi bivsa veligradchanke, ti mnogo otvoreno go davash mai,sigyrno si dosta dalech ot istinata za jivota vaobshte ne samo v velingrad , kat si tolkoz otvorena shto ne si sedish v grada i da te pitam togava az dali shte imash vazmojnost da boravish s kompiytar ot niakoi klub , zashtoto se samniavam che vaobshte imash vazmojnost za tvoi sobstven . Ela, pojivei tyk i sama shte razberesh kvo tsari tyk, a ako si maloymna i nemoje da se setish shte ti spestia razhodite za patni do tyk i shte ti kaja , che tezi cherveni demokrati , koito sa se razvilneli kat razebani kuchki ot poiavata na Simeon dokaraha horata do palna mizeria i nishteta, vsichko e zamrialo , bezrabotitsata e moje bi veche poveche ot 60%, edna chast kat teb se iznesaha za da prejiviavat po dobre nemili-nedragi po sveta, horata tyk daje veche niamat i manichko nadejda che niakoi shte se seti za vazmojnostite i resyrsite na tozi krasiv i prirodnobogat grad. Jalka kartinka sme nii v provintsialnite gradcheta, no ..........nishto idvat izbori i mi se stryva che razyma v horata shte naddelee i shte se otarvem edin pat za vinagi i ot chervenite i ot sinite boklytsi .



Тема Kam Kamensbyrgнови [re: kamensbyrg]  
АвторBivshata (Нерегистриран)
Публикувано29.05.01 05:18



Skapi Kamensbyrg!
Ogromna e ozlobenostta i bolkata ,koito lahat ot dumite ti,otpraveni kam men,no parvo shte ti kaja ,che postinga mi niamashe namerenie da se podigrae s niakogo ili pak da obidi niakogo,a beshe absoliutno shegovit.I vtoro:NE, ne sam maloumna i mi e predelno iasno kak se jivee vav Velingrad i v Balgaria vaobshte,znam,che povecheto hora niamat vazmojnost da zadovoliat osnovnite si potrebnosti,a kamo li da si pozvoliat kompiutar.Treto:ne se pravia na otvorena,mai ti imash niakakav problem,mejdu vprochem:iskreno ti sachuvstvam.Razbiram omrazata ti kam chervenite i sinite boklutsi,tochno zaradi tiah mladite hora neprestanno emigrirat v chujbina.Ne si misli,che i tuk e mnogo leko.Naprotiv:dosta e trudno,osobeno v nachaloto.Razbiraemo e che iskash da se otarvesh i ot sinite,i ot chervenite,no ne si misli che Simeon moje da opravi Balgaria!!!Ta toi dori ne jivee v Balgaria!!!!kakvo znae toi za makite na balgarskia narod-NISHTO!!!I nego go goni mania za vlast i velichie.Az lichno ne bih glasuvala za nikogo,ne si struva...Prirodata na balgarina e takava ,che niama opravia!!!
Jelia ti zdrave i kasmet!!!




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | >> (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.