Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 21:16 01.05.24 
Непрофесионални
   >> Вегетарианство
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | (покажи всички)
Тема На веге диета съм ...нови  
Автор IC Roxana (Roxana)
Публикувано16.07.14 16:58



да видим докога ше издържа....2 дни веке...




По принцип знам, че ше здам ешелона на първата сочна пражолка - но да направим усилието и да си исчистиме чакрите и каналите ...



Колкото - толко - и това е ноо за мен!



Аре клупчето да празнува - зарибихте ме (за малко, ама да !!! )



ПС: ям си зехтин, ейце, абе само месо мислим да не ям - колкото издържа ) и за мене тфа е гулема крачка - ръкоплескайте...



ПСС: 'чера и 'нес - таратор с изобилие зелении (2 купички) - на закуска плодове (1 грейпфрут и 2 мандаринки). Малко ядки - по-малко от 10 орехови ядки за деня общо.


Вода - на корем...само да е чиста...


ПСС: карам я на вдъхновение. Нямам намислено меню. Може да се вдъхновя от имам една готварска книга за веге рецепти.


Ако искате - споделете рецепти и опит и вдъхновения....

Робът се бори за свобода. Свободният - за съвършенство.

Тема Re: На веге диета съм ...нови [re: IC Roxana]  
Автор IC Roxana (Roxana)
Публикувано18.07.14 18:20



4 дни веке...



Йогурт, плодове, фчера хапнах малко баничка....със сиренце...


И тека...ше броиме....

Робът се бори за свобода. Свободният - за съвършенство.

Тема Re: На веге диета съм ...нови [re: IC Roxana]  
Автор Aulus Vitellius Celsus (semper spamens)
Публикувано19.07.14 01:18



ебаваш се:)



Тема Re: На веге диета съм ...нови [re: Aulus Vitellius Cels]  
Автор IC Roxana (Roxana)
Публикувано19.07.14 11:58



Не се бе - ноо съм сериозна....



Неска ми е пети ден - и мислим да си нарежа една зелена салатка и това да ми е....



Дотук немам напъни на лакомия...което чак мене ме учудва ....може пък заради сезона и изобилието на зеленчук и плодове да е....организма ми някакви нема желание ....чопна нещо пресно...и ми стига....


Може пък организма ми да има нужда от пречистване...но каквото и да стои зад това постене - защо не.


Аз и без това в последно време не ми се ядеше месо - но като отидох в клуб Йога и там се зачетах - и казват си го орицата - нужно е да откажем месо, алкохол, и да си подбирааш храната за да си изчистиш чакрите и алабализмите...и как'ти Роксана прихвана идеята..и без това ме е ударило летно постене период - и си викам - сега е моменто....

Наесен ше се запиша на курс по Йога - и дотогава да съм се изпостила....и упражнения в къщи правя....


Сериозна съм демек....


Там в Йога като четах - не разбрах дали за цял живот си требе постене - може би цел живот - но аз ше започна, пък ше видиме дали ше е цел живот....нека да пробвам, да вида как е...



ПС: пети ден неска..и немам прублеми с апетита и диетата....


ПСС: нито съм запалена вегетарианка, нито съм върла на тема месо. Моето мнение че трябва да се похапва здравословно от сичко. Но пък ако ме е ударил момента - защо да не си пречиста организма? не го права секи ден....и като ми е дошло на главата - ше праим от лимона лимонада....



Тоест мене класическия конфликт дали да се яде месо не ме касае - в случая съм го ударила на здравословно пречистване - без намерения да е до живот - пък ше видим резултатите и ше преценим какво ше е после....

Робът се бори за свобода. Свободният - за съвършенство.

Тема Re: На веге диета съм ...нови [re: IC Roxana]  
Автор IC Roxana (Roxana)
Публикувано19.07.14 19:22



Неска сготвих на полвинката едно летно агнешко с подправки и голема зелена салата - и не пипнах...



Ше издържа, ше издържа, ше издържа...


Той в момента боцка по чинията - а ас си пометох за нула време салатката со сиренцето и се прибрах на ладно - да не се искуша...


Как'ви Роксана е серьозна - щом съм казАла, че ше постим - начи ше постим....

Робът се бори за свобода. Свободният - за съвършенство.

Тема Re: На веге диета съм ...нови [re: IC Roxana]  
Автор dnaunseq (старо куче)
Публикувано19.07.14 20:26



Вегетарианците си променяли предпочитанията за партньори (да са вегетарианци), така че дано това да не породи някакви проблеми.



Тема Re: На веге диета съм ...нови [re: dnaunseq]  
Автор IC Roxana (Roxana)
Публикувано19.07.14 20:30



Бе ас не съм вегетарянка бе ...




Само правя диета за пречистване...


Ше я карам по-лекичко просто...малко по-скромно...


Сега е лято - жеги - сочно и свежо е по-добре....


ПС: не фкарвам фанатизАм ...не съм религиозна, не гоня Господа за шлифера и не се имам за безгрешна...просто да растоваря малко...да ми олекне...да усетя лятото....

Робът се бори за свобода. Свободният - за съвършенство.

Тема Re: На веге диета съм ...нови [re: IC Roxana]  
Автор dnaunseq (старо куче)
Публикувано20.07.14 00:07



По принцип и аз не ядох месо 3 дена и вече започнах да мисля за вегетарианки. Но според мен е просто като вид екзотика.





Тема Re: На веге диета съм ...нови [re: dnaunseq]  
Автор IC Roxana (Roxana)
Публикувано20.07.14 00:46



Мани, мани - как ми се прищя неска да си боцна агнешко... еле като го вадех от фурната и режех и сервирах...



Геройски се одържах - и само лизнах от лъжицата за сервиране преди да я метна използвана в дишуошъра...


Бауси геройката съм...тфа - казва ви - беше ебауси геройството непремерено...лъжицата се растрепера, Роксана не...

Робът се бори за свобода. Свободният - за съвършенство.

Тема Re: На веге диета съм ...нови [re: IC Roxana]  
Автор IC Roxana (Roxana)
Публикувано11.08.14 17:18



Фчера имах персонален празник и ми сервираха месо.





Опитах го. Не ми хареса. Все пак боцнах няколко парченца. Другото го подарих на други хора на масата. На тях им хареса.


Не знам дали се радвам или дали не се радвам.


Дотук не се чюфствам искушена от месо - но това е може би поради топлото време и сезона.


Ма и тека да е - защо не? ако тека се чюфствам...

Робът се бори за свобода. Свободният - за съвършенство.


Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.