Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 04:30 17.05.24 
Непрофесионални
   >> Вегетарианство
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | (покажи всички)
Тема Re: Тайни общества от години крият лечение срещу рак!нови [re: бeз ycилиe]  
Автор | (>[2] /dev/null)
Публикувано14.07.13 02:28



Ето, чети и се ограмотявай. За да не се излагаш друг път.



А дали съм учен или не съм го доказал на който трябва и когато трябва. В случая няма нищо общо с темата. А тя е неграмотността на типичния конспиралник. :)

The last good thing written in C was Franz Schubert's Symphony No. 9.

Тема Re: Тайни общества от години крият лечение срещу рак!нови [re: |]  
Автор бeз ycилиe (обективен)
Публикувано14.07.13 02:35



Това го знам, ограмотявал съм се в тази насока :))) Къде все пак прочете: "По дефиниция, всяко нещо, което не е доказано, не е вярно."

И да уточня все пак - не твърдя, че точно тайни общества възспират лечение на рака... може и да е така, може и да не е... Е, извинявам се за пропуска - не съм сложил кавички, да си проличи, че е цитат.

Но - има разлика между вярвам, че е така... и... допускам, че е възможно. Докато ти твърдо отсичаш, че не е възможно и такова нещо няма - т.е. в случая ти вярваш, че не е така, което пак е вярване, също като първото, но с обратен знак.

Сега можеш да ми благодариш, че те ограмотих.





Тема Re: Тайни общества от години крият лечение срещу рак!нови [re: бeз ycилиe]  
Автор | (>[2] /dev/null)
Публикувано14.07.13 03:28



Не ти личи да го знаеш. Не знаех, че трябва да видиш нещо написано за да го разбереш :)

Допускам, че може и да не си неграмотен конспиралник. Но the duck test показва противното :)

Ограмотил ме бил, хехехе :) Екземпляр, който си въобразява, че "не вярвам" е същото като "вярвам в противното" :)

The last good thing written in C was Franz Schubert's Symphony No. 9.

Редактирано от | на 14.07.13 03:29.



Тема Re: Тайни общества от години крият лечение срещу рак!нови [re: |]  
Автор бeз ycилиe (обективен)
Публикувано14.07.13 08:57



Айде... със здраве и друг път да внимаваш като се правиш на интересно пред батко си!





Тема Re: Тайни общества от години крият лечение срещу рак!нови [re: бeз ycилиe]  
Автор | (>[2] /dev/null)
Публикувано14.07.13 17:50



Определено е забавно когато разни екземпляри се опитват да се измъкнат по този малоумен начин. Номерът минава най-вече в БГ :) Т.е. пред мен няма да мине :)

The last good thing written in C was Franz Schubert's Symphony No. 9.


Тема Re: (Научни) новини 4нови [re: Moд (вere)]  
Автор | (>[2] /dev/null)
Публикувано15.07.13 00:54



Не мислиш ли, че е твърде малоумно да използваш модератоските си привилегии за да определиш дали тема е приключена или не?

Такова поведение показва само безсилие и липса на аргументи :)

The last good thing written in C was Franz Schubert's Symphony No. 9.


Тема Австралия признава веганското хранененови [re: Moд (вere)]  
Автор Moд (вere)Модератор (пристрастен)
Публикувано15.07.13 01:27





Редактирано от Moд (вere) на 15.07.13 02:59.



Тема Re: (Научни) новини 4нови [re: |]  
Автор Moд (вere)Модератор (пристрастен)
Публикувано15.07.13 01:33




Затварям всяка тема за "(Hаучни) новини", имаща над 200 постинга (за прегледност и по-бързо отваряне).

Тук тя може да продължи ако имаш да кажеш нещо ново

. Но нямам много време да дискутирам, ако продължаваш с флейма. Затова не се изненадвай ако ти отговарям по-рядко.

Редактирано от Moд (вere) на 15.07.13 01:40.



Тема Re: (Научни) новини 4нови [re: Moд (вere)]  
Автор | (>[2] /dev/null)
Публикувано15.07.13 01:40



Ахам, и я затваряш след като си отговорил и за да не може опонента ти да напише аргументите си, а? Жалка история :)

Това твоето е хипотеза, дали помагат или не.

Вижда се, че нямаш никаква идея що е то научна хипотеза. Защо не се пообразоваш малко? :)

The last good thing written in C was Franz Schubert's Symphony No. 9.


Тема а ако сащ, австралия и канада единодушно признаят,нови [re: Moд (вere)]  
Автор ~@!$^%*amp;()_+ (целия горен ред)
Публикувано15.07.13 04:43



че пи е равно на 3, ще ли пи стане три?




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.