Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 02:56 27.04.24 
Непрофесионални
   >> Вегетарианство
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | (покажи всички)
Тема Re: "Аватар"-алтернативен поглед към цивилизацията нинови [re: Moд (вere)]  
Автор Aulus Vitellius Celsus (semper spamens)
Публикувано23.05.13 16:42



ми че те хората са си анимали.


Ти друго ли очакваш от тях?



Тема Re: "Аватар"-алтернативен поглед към цивилизацията нинови [re: Moд (вere)]  
Автор ~@!$^%*amp;()_+ (целия горен ред)
Публикувано23.05.13 17:36



зелениъе се идиоти и/или кариеристи



Тема Re: "Аватар"-алтернативен поглед към цивилизацията нинови [re: Aulus Vitellius Cels]  
Автор Moд (вere)Модератор (пристрастен)
Публикувано23.05.13 18:20



Очаквах мнение обусловено от образованието ти


Според Ницше човекът е въже опънато между животното и свръхчовекът.



Тема Re: "Аватар"-алтернативен поглед към цивилизацията нинови [re: Moд (вere)]  
Автор Aulus Vitellius Celsus (semper spamens)
Публикувано23.05.13 23:31



Философията е едно, ама природата - съвсем друго.





Тема Re: "Аватар"-алтернативен поглед към цивилизацията нинови [re: Moд (вere)]  
Автор Desikka (тръстика)
Публикувано24.05.13 01:10



Вече нямаме шанс.Прекалено много сме станали зависими от удобствата на цивилизацията в този й вид,за да започнем да живеем по този начин. " Аватар" е един от любимите ми филми,наистина е " индиански " и го гледам с удоволствие,но " return to innocence" няма как да стане.Ето,дори сега, седим и пишем колко добре би било да живеем хармония с природата,а компютрите ни облъчват и вредят.

_____________



Тема Re: "Аватар"-алтернативен поглед към цивилизацията нинови [re: Desikka]  
Автор Aulus Vitellius Celsus (semper spamens)
Публикувано24.05.13 01:19



всички дето пискат за живот в хармония с природата са ми изключително забавни. Колкото и да сте 'зелени', няма да издържите и един ден без удобствата на цивилизацията. Тъй че недейте да лицемерничате. Ако наистина искате да сте природолюбители по канона - напуснете града и идете да пасете козите в планината.





Тема Re: "Аватар"-алтернативен поглед към цивилизацията нинови [re: Aulus Vitellius Cels]  
Автор Moд (вere)Модератор (пристрастен)
Публикувано24.05.13 20:03



Да, нерядко културата/цивилизацията и природата си противоречат.



Тема Re: "Аватар"-алтернативен поглед към цивилизацията нинови [re: Desikka]  
Автор Moд (вere)Модератор (пристрастен)
Публикувано24.05.13 20:12



Напоследък мисля, че няма да ни позволят отгоре да нямаме шанс. Не мисля че си ковем сами съдбата - що касае големите значими теми.



Тема Re: "Аватар"-алтернативен поглед към цивилизацията нинови [re: Moд (вere)]  
Автор ~@!$^%*amp;()_+ (целия горен ред)
Публикувано24.05.13 23:32



глупости
зеленчуците и зеленчукоядите имате извратени представи
НИЩО не може да противоречи или да вреди на природата, защото каквото ще се получи пак ще е природа, различна но природа

подобно на идиотията "органична храна", се едно има неорганична храна
ако не броим слънцеядците де





Тема Re: "Аватар"-алтернативен поглед към цивилизацията нинови [re: Moд (вere)]  
Автор Desikka (тръстика)
Публикувано25.05.13 00:38



Дано да е така,силно се надявам.Но за такъв начин на живот намесата отгоре е трябвало да се случи далеч по-рано.Преди да сме станали зависими от безброй неща.Ако се събудим една сутрин и всичко,създадено от хората е изчезнало,какво правим тогава? Има красива природа,никакви сгради,автомобили,магазини и т.н. . Животните са свободни,не сме ги наблъскали в тесни пространства,за да ги охраним и изядем,не сме ги затворили по зоо паркове,за да ги зяпаме и да им мушим солети през мрежите,нямаме вече власт над тях. Чудесно! Но ние сме гладни.И ни е студено.Няма магазини,откъдето да си купим храна,няма парно,което да пуснем.Животните са диви и са около нас,и те най-вероятно гладни.Ще ни е много,много трудно.
И на мен не ми се нравят безумията,които вършим спрямо природата,животните и към собствения си вид,но наистина ни трябва огромно Чудо,за да се свърши с това.

_____________




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.