Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 03:13 21.05.24 
Непрофесионални
   >> Вегетарианство
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | >> (покажи всички)
Тема Re: Картанови [re: huanji]  
Автор kambam ()
Публикувано21.01.08 16:35



Адрес: ул. Алабин, № 50А


Влизате в безистена и после в първата врата вляво, на втория етаж гледате най-голямата маса - това сме ние

Ами кой предпочита вечерта?
Може и по-добре да е, после младите да се уговорят на някой клуб ...

Редактирано от kambam на 21.01.08 16:38.



Тема Re: Срещанови [re: huanji]  
Автор camie_ (непознат )
Публикувано21.01.08 16:40



Много ми се иска и на мен да дойда да се запознаем, но съм във Варна до към 10 февруари, ще дойда в София за няколко дни... А вие за кога точно се уговаряте, никъде не видях дати, само съботи и недели споменавате...?



Тема Re: Срещанови [re: xoxo]  
Автор camie_ (непознат )
Публикувано21.01.08 16:46



Е защо така сега...това звучи доста детинско - "тебе не те ща, ти си от другия отбор"... все една който е пуснал темата и той само да определя кой има право да идва....това важи като каниш на рождения си ден примерно, но не и за среща на форум, нали целта е да се видим, да се опознаем - хора със общи интереси и начин на живот.



Тема Re: Срещанови [re: camie_]  
Автор kambam ()
Публикувано21.01.08 17:03



За тази седмица, 26/27 януари.

От Варна е Люб и още няколко човека, дори веднъж си направиха среща


Като идваш в София пусни тема - това ще е добър повод пак да се срещнем Тогава и ще мога да ви донеса сушено какао на слънце



Тема Re: Срещанови [re: kambam]  
Автор camie_ (непознат )
Публикувано21.01.08 17:09



Ее кофти тогава, да пусна, ама идвам за 3-4 дни и пак се връщам във Варна, а то докато се организираме ще минат поне 10 дни...все пак ще пробвам. Ми приятна среща тогава....

...
А във Варна знам, че са си правили, четох, но тогава не съм ви познавала още....аз отскоро пиша, затова ако някой от Варна иска да си направим среща, моля да ми пише!



Тема Re: Срещанови [re: camie_]  
Автор huanji ()
Публикувано21.01.08 17:37



И на мен. Непременно ще се избръсна.



За тази събота и неделя. Знам, че си от Варна, а докато дойдеш може друга среща да се спретне. Така де, гост ще идва.



Тема Re: Срещанови [re: camie_]  
Автор huanji ()
Публикувано21.01.08 17:43



Нее, на другият клуб изневерявам. Но нали ще направим калабалък, все ще мине номера.





Тема Re: Срещанови [re: huanji]  
Автор dreadx (новак)
Публикувано21.01.08 20:01



Ее, дано се получи най-после! ;) Тези: "не желая ти да идваш" са следствие от неколкократни опити за организиране на среща, която все пропада, защото някой си не можел да дойде. Радвам се, че постепенно се стига до правилното и сериозно отношение - колкото повече срещи, толкова по-добре ;) Пък ако някой не може да дойде на една, ще направим друга. Специално на camie_ сме и обещали за февруари, понеже е най-сериозна от всички - това лесно се вижда от другата тема - с уговорките за предишните, несъстояли се срещи.
За датата - мисля, че на 26.01.2008 г., събота вечерта е по-добре.



Тема Re: Срещанови [re: dreadx]  
Автор huanji ()
Публикувано21.01.08 22:21



Готово, действаме.





Тема Re: Срещанови [re: xoxo]  
Автор huanji ()
Публикувано21.01.08 22:43



Обявих срещата за 26-ти, събота, от 19.00 часа в Дрийм Хаус.

Не ви доразпитах къде точно ви сърби, за деня и часа, но то пък ако вземем много да се питаме...ша дойдат турците.

Хайде, записвайте се тук, за да кушираме Кам-Бан да запази места.






Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | >> (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.