Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 15:55 15.06.24 
Градове
   >> Варна
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | (покажи всички)
Тема Общинарите във Варна искат да застроят и Морскатанови  
Автор Jay Gould (студенокръвен )
Публикувано08.04.12 08:53







Морската градина граничи с парка на Евксиноград. Двата парка имат сравнително еднакви площи по около 820 дка. Разликата между двата парка е, че единия се посещава от около половин милион човека, а другия е само за правителствено ползване и се поддържа много по-добре. Сега властта реши да залее с бетон парка на половин милион човека, за да натъпче търбусите които се угояват в Евксиноград 2 седмици в годината, плюс тези на варненските общинари и кмет!






Тема Re: Общинарите във Варна искат да застроят и Морскатанови [re: Jay Gould]  
Автор Jay Gould (студенокръвен )
Публикувано11.04.12 00:20





И ВЪЗДЪРЖАЛИ СЕ - Удобно - За да мине грабежа:

Благомира Александрова /„Варна Утре”/,
Галина Крайчева-Иванова /”Либерали”/,
Добромир Джиков /”Либерали”/,
Желез Железов /СДС/,
Ивайло Бояджиев /„Промяна за Варна”/,
Ивайло Митковски /ДСБ/,
Людмил Цветков /ДПС/,
Николай Недков /ДСБ/,
Медиха Мехмед-Хамза /ДПС/,
Пламен Георгиев /”Либерали”/,
Ради Радев /”Екогласност”/,
Тодор Мутафов /ОБТ/;




Тема Re: Общинарите във Варна искат да застроят и Морскатанови [re: Jay Gould]  
Автор KMETA HA HETA (Честни сини очи)
Публикувано17.04.12 11:00



Искат и ще го направят... Като не можем да се съберем повече от 150 човека на протестите... Ай, не ми се говори...

Май трябва да свикваме... И лудите имат интернет...


Тема Re: Общинарите във Варна искат да застроят и Морскатанови [re: KMETA HA HETA]  
Автор The Fifth Element (air)
Публикувано17.04.12 23:37



Относно 150-те човека и протеста на 11 април .



Щастлив е този, който може да вижда Слънцето ....

Тема Re: Общинарите във Варна искат да застроят и Морскатанови [re: The Fifth Element]  
Автор KMETA HA HETA (Честни сини очи)
Публикувано18.04.12 09:01



Хайде да не изпадаме в полемики излишни. Това е един от протестите. За другите какво ще ми кажеш? А и не че и на този се задържаха задълго хората... Просто не ми обяснявай... Ти как така не застана на страната на общината този път?

Май трябва да свикваме... И лудите имат интернет...


Тема Re: Общинарите във Варна искат да застроят и Морската [re: KMETA HA HETA]  
Автор The Fifth Element (air)
Публикувано18.04.12 09:48



Типичен манталитет на мрънкало - негативно настроен и мърморещ. Никога не съм била на страната на общината.

Щастлив е този, който може да вижда Слънцето ....


Тема Re: Общинарите във Варна искат да застроят и Морскатанови [re: The Fifth Element]  
Автор KMETA HA HETA (Честни сини очи)
Публикувано18.04.12 09:54



Аз, мрънкало и негативно настроен сме абсолютно несъвместими понятия. Казах ти много пъти - не ме познаваш за да ме коментираш. Не ме карай да се връщам назад във времето да ти изкарвам постовете, да видиш на чия страна си. За обидите няма да говорим.

Май трябва да свикваме... И лудите имат интернет...


Тема Re: Общинарите във Варна искат да застроят и Морскатанови [re: KMETA HA HETA]  
Автор The Fifth Element (air)
Публикувано18.04.12 09:57



Зашо мрънкаш тогава ?

Освен да изкараш мнения, в които съм писала че нещо не е работа на общината и пълномощията са на друг - друго едва ли ще намериш .

Щастлив е този, който може да вижда Слънцето ....


Тема Re: Общинарите във Варна искат да застроят и Морскатанови [re: The Fifth Element]  
Автор KMETA HA HETA (Честни сини очи)
Публикувано18.04.12 10:01



Ами не мрънкам а само констатирам какво се получава на протестите. Тук всички говорят а там никой не идва. Вдяваш ли какво се мъча да ти обясня? На война се заминава с пушки а не с ръце в джобовете...

Май трябва да свикваме... И лудите имат интернет...


Тема Re: Общинарите във Варна искат да застроят и Морската [re: Jay Gould]  
Автор The Fifth Element (air)
Публикувано20.04.12 20:44






Цитат от статията :
"По време на визитата си във Варна и срещата си с кмета на града Кирил Йорданов Филип Отие изненадващо повдигна въпроса за състоянието и бъдещето на Приморския парк в града.

"С моя германски колега чухме, че в града има сериозен дебат около проблеми, свързани с парка , каза френския дипломат. Морската градина е предимство за Варна. Градът носи духа на Ривиерата , на т.нар. "Бел епок" и паркът е част от този дух. По тази причина засегнахме пред кмета на града темата, че ще е жалко ако не се направи всичко възможно за запазването й"."


Щастлив е този, който може да вижда Слънцето ....


Страници по тази тема: 1 | 2 | (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.