Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 19:39 24.09.24 
Градове
   >> Варна
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Тема Местни данъци и такси  
Автор minkavn ()
Публикувано06.04.11 15:51



Абе варненци, само ние ли сме хапталите дето се натискаме да си плащаме данъците - такса смет и данък сгради, а общината не си мърда пръста поне да ни уведоми какви са те. Да не говорим че в един форум се пусна и идеята че били и малко завишени.Съгласна съм че трябва да сме изрядни , ама да се редя на опашка че някоя си лелка зад гишето да ми каже какво дължа, от какъв зор... Аз зор да давам пари на държавата нямам... общината има интерес да и платя данъка, тогава защо не ме улесни. След наличието на интернет услуги какъв е проблема...

.



Тема Re: Местни данъци и таксинови [re: minkavn]  
Автор Cтepн™ (любопитко)
Публикувано06.04.11 23:23



Ами провери си ги в





Тема Re: Местни данъци и таксинови [re: Cтepн™]  
Автор minkavn ()
Публикувано07.04.11 07:36



Опитах, ама се оказа че за Варна няма, ако наеш къде пиши



Тема Re: Местни данъци и таксинови [re: Cтepн™]  
Автор minkavn ()
Публикувано07.04.11 07:37



Багодаря току що видях че си пуснал препратка





Тема Re: Местни данъци и таксинови [re: minkavn]  
Автор CтpeйнджъpМодератор (змийче усойче)
Публикувано11.04.11 00:14



Абе аз ли нещо не схващам или няма как да си проверя данъка само?



Тема Re: Местни данъци и таксинови [re: Cтpeйнджъp]  
Автор Cтepн™ (любопитко)
Публикувано11.04.11 08:30



За проверка работи - влизаш с ЕГН и номер и дата на документ, с който е регистриран имота или МПС; един е достатъчен; номерът и датата ги има във всяко известие за дължим данък и такса смет.
Може да се проверяват и други и/или стари задължения.
Обещаха за догодина да може и да се плаща оттам, а дано. В смисъл с един клик; то и сега може през иПей и през банков акаунт, ама е свързано с попълване на вносни бележки и преводни такси.




Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.