Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 10:26 10.05.24 
Градове
   >> Варна
*Кратък преглед

Тема По пътищата на Варна...нови  
Автор ls1 (Варна)
Публикувано31.10.10 00:35



Кой идиот реши да натрупа пръст на кръговото под Метро и да му вдигне нивото?! Гледам някакви щъкат там...на всичкото отгоре ще садят май нещо. Абе тез нормални ли са?! Значи да влизам в кръговото като нямам грам видимост?


.............

Уважаеми колеги шофьори. На кръстовището на Общината посока Червения моля обръщайте внимание на маркировката нарисувана на асфалта. Колкото пъти съм минал - винаги, ама винаги се кара директно направо. Връхлита ми отгоре човека и даже не се отмества, аз трябва да се местя, защото той една посока си знае - направо, па в коя лента е...подробности. Не просто 'някой път'. ВСЕКИ път.

..............



Тема Re: По пътищата на Варна... [re: ls1]  
Автор roum ()
Публикувано31.10.10 06:49



Проблема не е само там, подобни ленти направиха и на входа от магистралата. Проблем е и илизането от метан станцията до МЕТРО, както и обръщача на на 83, да неговорим за тази измислица на гарата дето уж е кръгово, как се прави обратен за връщане към центъра от АЛАТИ, и т.н.


Знаеш ли че сега вече лесно се паркира около 'Синия' пазар? Пустите апаратчета вършат работа





Тема Re: По пътищата на Варна...нови [re: ls1]  
Автор 4osmivki (тъп бачкер)
Публикувано31.10.10 14:24



E te няма посадят вековни дъбове бре. Сигур кат повечето ще има трволяк и цветя. Нал после ще трябва се плаща и за поддръжката им :)
Понеже напоследък всеки ден минавам по описаните кръгови, забелязвам че варненските шофьори нямат култура на каране по кръгови - туй мигач, че излизаш от кръговото, да го дават 10%, за тулбухинските няма говоря - тях си ги знаем

Не ми пречи, че сънувам на английски, но ме дразнят немските субтитри


Тема Re: По пътищата на Варна...нови [re: ls1]  
Автор swediq ()
Публикувано01.11.10 07:55



А последната глупост със свитото кръстовище на "Пеячевич" и "Под игото"! Колко трябва да си неадекватен, за да отрежеш готова лента за завиване наляво и да я направиш в лентата за направо! Като пуснат светофарите и задръстването ще стигне до кръстовището с "Вл. Варненчик" и не ми се мисли кого ще изкарат тогава виновен - сигурно шофьорите, задето си карат колите и плащат данъци на общината. Кога най-сетне в общината ще намерят и назначат един свестен архитект, който няма да сътворява чудесии като маломерните кръгови кръстовища на "Девня", кръстовището пред общината, кръговото под Метро и куп други недоразумения! Докога ще плащаме данъци, с които разни случайно преминаващи си правят експерименти с търпението на гражданите! И после тръгнали да кандидатстват за най-добър град за живеене. Представям си тези градове, които не са чак толкова добри за живеене как изглеждат!

Не сме хора за един ден!


Тема Re: По пътищата на Варна...нови [re: swediq]  
Автор roum ()
Публикувано01.11.10 12:29



Kakто казваше бат Кирчо ".. Операта е в тятъра, Музея в гимназията , Общината в партииния дом, съда в сградата на просвета и т.н. ..."
А бил най-добрия ,






*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.