Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 14:11 10.05.24 
Градове
   >> Варна
*Кратък преглед

Тема Не ходете в комплекс "Изворите"нови  
Автор kиkи-pиkи ()
Публикувано03.07.10 16:45



край Варна! Днес семейно ходихме с намерение да го разгледаме и да обядваме там. Тъкмо си направихме 2-3 снимки и се отправихме към полянката да поритаме топка, ни направиха забележка, че заведението отваря в 12 часа (а беше 11.30ч.) и не можем да ползваме полянката пред ресторанта...

Онемях. За пръв път съм свидетел на това как, без всякаква причина, се пъдят клиенти. 3-годишният ни син се разплака, докато се казвахме в колата за вкъщи...



Тема Re: Не ходете в комплекс "Изворите"нови [re: kиkи-pиkи]  
Автор KMETA HA HETA (Честни сини очи)
Публикувано03.07.10 23:44



Това пък, къде е?

Май трябва да свикваме... И лудите имат интернет...


Тема Re: Не ходете в комплекс "Изворите"нови [re: KMETA HA HETA]  
Автор Py** (съвсем нова)
Публикувано04.07.10 02:49



До Аксаково бе!





Тема Re: Не ходете в комплекс "Изворите"нови [re: Py**]  
Автор KMETA HA HETA (Честни сини очи)
Публикувано04.07.10 17:48



Е, аз защо не го знам ?

Май трябва да свикваме... И лудите имат интернет...


Тема Re: Не ходете в комплекс "Изворите"нови [re: kиkи-pиkи]  
Автор ls1 (Варна)
Публикувано05.07.10 10:40



Не виждам къде е проблема. Ако полянката е тяхна собственост, би трябвало да се съобразите с тяхното желание. Може да искат да я почистят, полеят, или да са я поляли и да искат да изпръхне малко преди да се тъпче. Или пък просто да не им е кеф да има хора преди 12, тяхна си работа.

Ако не е тяхна собственост им казвате че сте готови да обсъдите въпроса с полиция ако викнат такава, дотогава имате право да си играете на поляната.

И при двата варианта това не е причина за 'не ходете там'. Ако сина ви се е разплакал това си е ваша вина, можеше просто да се усмихнете и да кажете 'Айде да се разходим докато стане 12'. Но да се фръцнете и да зачеркнете 'лошото заведение' от целия свят си е ваше решение.

Другия път идете до екопарк Венелин, там отварят в 11 мисля, но да не се качите пак в колата ако някой направи забележка че детето ви пищи пронизително (примерно) :-).



Тема Re: Не ходете в комплекс "Изворите"нови [re: ls1]  
Автор kиkи-pиkи ()
Публикувано05.07.10 22:01



Нямам намерение и аз да многословнича, за да нищим случая - минало-свършено. Ясно е едно - отношението. А то не беше подобаващо за комплекс, който има (може би) претенцията за качествено обслужване.
Няма оправдание за грубото отношение към клиента(бъдещ или настоящ). Ако има някакви причини, редно е да го осведомят за тях. Тогава е много по-вероятно да няма обидени.



Тема Re: Не ходете в комплекс "Изворите" [re: TOTALLYERECTED]  
Автор roum ()
Публикувано14.09.10 22:26



За последното не си прав, ако са искали да могат да си избират клиентите да са го кръстили частен клуб.
За работното време и градинките съм напълно съгласен.



Тема Re: Не ходете в комплекс "Изворите"нови [re: roum]  
Автор TOTALLYERECTED (непознат )
Публикувано18.09.10 19:28



Да ясно..ама не е ли нормално да ги "изгонят" 30 мин. преди работното време? Паркове да бяха само, то има хиляди места, където можеш да отидеш.





Тема Re: Не ходете в комплекс "Изворите"нови [re: kиkи-pиkи]  
Автор Chefo77 (непознат )
Публикувано31.07.11 00:12



Ооо, изобщо не се притеснявай - нищо не си изтървала в комплекса. Храната им е отвратителна, цените надути, а зоопарка - с доста изтормозени животинки.




*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.