Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 10:02 13.06.24 
Градове
   >> Варна
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | >> (покажи всички)
Тема До Барбарелканови  
Автор roum ()
Публикувано10.05.10 22:32





Коентара ми е същия като за градинката на Севастопол




Тема Re: До Барбарелканови [re: roum]  
Автор roum ()
Публикувано11.05.10 16:13



Ето ти и още на подобна тема



И на тази тема сме се карали с тебе..... Пак си мълчи ..... Поне ще те знаят и останалите.




Тема Re: До Барбарелканови [re: roum]  
Автор Jay Gould (студенокръвен )
Публикувано12.06.10 04:44



Един дори средно не, ами нискоинтелигентен индивид, би се сетил, че между кастрене на клони (Правеше се при социализма) и рязана на дървета метър над земята, има разлика.




Тема Re: До Барбарелканови [re: Jay Gould]  
Автор roum ()
Публикувано15.06.10 08:14



Когато не е правено когато трябва, се налагат по-драстични мерки.
Дървото на ъгъла на ВИНС-а точно на кръстовището и другото до подлеза, всяка година се трошат и въпреки внушителния си външен вид трябва да бъдат подменени. Скоро пак може да си пишем по форумите точно за тях.
Относно дървтата в Морската градина, виждам че подмяната започва. Има доста млади дръвчета засадени и когато придобият приличен вид,ще започне подмяната на старите.
Пак казвам нищо не казвахте предната година когато бяха паднали дев от дърветата в градинката на Севастопол и бяха направили толкова поразии.
И нека интелигентността да я оставим на страна, защото от това зависи и дали изобщо може да се заеме дадена позиция.






Тема Re: До Барбарелканови [re: roum]  
Автор roum ()
Публикувано20.07.10 20:42



Ето как любимите ти дървета отнемат живот:






Тема Re: До Барбарелканови [re: roum]  
Автор Jay Gould (студенокръвен )
Публикувано21.07.10 03:32



Виждам, че горното ми мнение не ти е проникнало в ума, но предвид новите ти опити да оближеш гъза на Кирчо Ментата, то - "....Пречупилото се дърво е топола ...''
Защо не му кажеш на твоя гъз-кумир, да те командирова до Париж, да видим има ли там дървета по улиците, няма ли, на колко са години и какви?!
Живял съм на Македония (обрасла с липи от двете страни, за ужас на селяндурите които няма къде да си качат таралясника на тротоара) и помня по соц време пред 2-3 години най-много дърветата се кастреха (но не на 1 май, в неделя и на 1 метър от земята), а се оформяше корона и се предотвратяват неприятни инциденти.
Откак живея на Битоля - 10 години, така и не видях някой да е минал и да е отрязал клони на огромните дървета. Тоест парите за озеленяване и за поддръжка се крадат или се режат цели дървета и се симулира дейност, вместо да се поддържат вече пораслите такива като в европейски град като Париж например. В същото време преди месец ме возят край един парцел който разбирам кмета подарил на фирма Ерика.
Въобще плаче за пандиз това копче. Застанал си на губещата страна човеко.




Тема Re: До Барбарелканови [re: Jay Gould]  
Автор roum ()
Публикувано22.07.10 13:44



Въобще неразбрах защо гледаш тенденциозно само за последното (което не е само едно) паднало дърво? Жалко че навремето не направих снимки точно на въпросната градинка когато паднаха "само" две дървета. Колко трябва да загинат че да Ви се промени мнениео?
Вярно кмета си има трески за дялане ( особенно връзките му с разни структури), но в случая с дърветата трябва да се погледне по-сериозно.
Относно липите няма да коментирам, защото смятам че по-издържливи дървета и биха имали доста по-малко поддръжка. Друг е въпроса че изсечените дървета, макар и калпави изглеждат по-величествено.




Тема Re: До Барбарелканови [re: roum]  
Автор Jay Gould (студенокръвен )
Публикувано24.07.10 06:15



Ти малоумен ли си, или си само с прекалено ниско IQ, че не си видял и вдянал написаното от мен по-горе, относно клони и оформяне?

roum - Относно липите няма да коментирам, защото смятам че по-издържливи дървета и биха имали доста по-малко поддръжка....

Ясно, значи липата е издържливо дърво така ли?!






Тема ама гледамнови [re: roum]  
Автор Бapбapeлa (петата стихия)
Публикувано24.07.10 18:53



добре си приказвате и без мен.



Щастлив е този, който може да вижда Слънцето ....

Тема Re: До Барбарелка [re: Jay Gould]  
Автор roum ()
Публикувано25.07.10 01:43



НАправо съм щаслив че непознавам човек с твоето IQ ....





Страници по тази тема: 1 | 2 | >> (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.