Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 22:18 30.04.24 
Градове
   >> Варна
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | >> (покажи всички)
Тема протест срещу осакатяването на образованието ни!  
Автор moon_shadows (*V*)
Публикувано18.06.10 11:57



Моля, който има възможност на 22ри този месец, вторник да се присъедини към шествието срещу орязването на бюджета на висшите учебни заведения!

Орязват 20% от бюджета на всяко висше учебно заведение! Не стига, че парите и сега не стигат, ами искат и малкото да вземат! И то за какво? За 20 километра магистрала с 3 пръста асвалт....И както се сещате пак няма да го направят!


НИЕ ИМАМЕ НУЖДА ОТ ОБРАЗОВАНИЕ! Ако не може да се подобри,то поне да помогнем да не го влошават...защото всички знаем, че така или иначе положението е зле!

Моля ви присъединете се,ние имаме нужда от вашата помощ и подкрепа! Това засяга всички ни, пряко или косвено.

ШЕСТВИЕТО ЩЕ ТРЯБВА ДА ПОЧНЕ ОТ ДВОРА НА НАЦИОНАЛНА ХУДОЖЕСТВЕНА АКАДЕМИЯ СОФИЯ, НО ВСЕ ОЩЕ СЕ УГОВАРЯТ НЕЩАТА.ЧАСЪТ СЪЩО СКОРО ЩЕ БЪДЕ ИЗВЕСТЕН. АКО СЕ ИНТЕРЕСУВАТЕ МОЖЕ ДА НАМЕРИТЕ ПОВЕЧЕ ИНФОРМАЦИЯ ИЗ ИНТЕРНЕТ.

БЛАГОДАРЯ ЗА ВНИМАНИЕТО!

...Големи надежди от ниско ниво,всичко това е част от машината,гадна машина и то за месо!

Тема Re: протест срещу осакатяването на образованието ни!нови [re: moon_shadows]  
Автор vyprosche ()
Публикувано19.06.10 00:19



Напълно подкрепям протеста, но не мога да дойда в София! Желая успех!



Тема Re: протест срещу осакатяването на образованието ни!нови [re: moon_shadows]  
Автор KMETA HA HETA (Честни сини очи)
Публикувано19.06.10 09:53



Асвалт се пише с Ф! Изобщо граматиката ти и правописа, не могат да ме убедят за подкпрепа...

Май трябва да свикваме... И лудите имат интернет...


Тема Re: протест срещу осакатяването на образованието ни!нови [re: KMETA HA HETA]  
Автор CтpeйнджъpМодератор (змийче усойче)
Публикувано19.06.10 15:17



Освен, че ще се съглася с теб... смятам, че България има прекалено много ВУЗ-ове отнесени към броя на населението ни.... Тази година има малко над 65 000 абитуриента, а броя на свободни места за първокурсници във ВУЗ-овете е над 68 000... Това не е нормално!



Тема Re: протест срещу осакатяването на образованието ни!нови [re: Cтpeйнджъp]  
Автор KMETA HA HETA (Честни сини очи)
Публикувано19.06.10 16:43



T.e. всички абитуренти, могат да станат студенти? И това ако не е възможно само тука - главата си режа... Все пак сме признати, за страната на абсурдите... за съжаление...

Май трябва да свикваме... И лудите имат интернет...


Тема Re: протест срещу осакатяването на образованието ни!нови [re: KMETA HA HETA]  
Автор CтpeйнджъpМодератор (змийче усойче)
Публикувано19.06.10 19:43



Ами... факт, при това позорен! Защото те не могат да четат и да пишат, но влизат уж учат, и накрая се дипломират... и са висшисти...



Тема Re: протест срещу осакатяването на образованието ни!нови [re: KMETA HA HETA]  
Автор Cтepн™ (любопитко)
Публикувано19.06.10 20:16



T.e. всички абитуриенти, могат да станат студенти?

Е, очевидно не всички, щом се налага да се разкрива и Пернишки Университет по ТелеКомуникации и Архитектура, съкратено ...





Тема Аз пък съм против такъв протестнови [re: moon_shadows]  
Автор 1,31,3 (Капитан)
Публикувано20.06.10 07:44



И защо образованието трябва да се финансира от държавата. То реално се финансира от всички нас. Аз каъв интерес имам от моите данъци някой да получи някакви знания. Всяко нещо си има цена . И да си образован също има цена. Който иска да учи да си вземе кредит от банка, да учи така че да знае колко му струва обучението и после да връща тия пари. Иначе като обучението е финансирано от всички нас и се появяват всички отрицателни последици като учил недоучил, тройкаджии или вечни студенти.



Тема Re: протест срещу осакатяването на образованието ни!нови [re: Cтepн™]  
Автор KMETA HA HETA (Честни сини очи)
Публикувано20.06.10 10:02



Мдам, прав си за И-то. Инак за абривеатурата... Доста се посмях, честно казано



Май трябва да свикваме... И лудите имат интернет...

Тема Re: Аз пък съм против такъв протестнови [re: 1,31,3]  
Автор ls1 (Варна)
Публикувано21.06.10 10:00



Или пък да разписват договор, ако държавата им плати образованието - 5 години след това да работят където ги прати държавата, ако ще Горно Нанадолнище. Особено важи това за лекарите. Пък ако след това се е видял с пари - да може да си откупи договора. Който не му отърва - да тегли заеми, да печели стипендии и така.




Страници по тази тема: 1 | 2 | >> (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.