Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 05:23 01.05.24 
Градове
   >> Варна
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | >> (покажи всички)
Тема Операция "Медуза", арестуваха Борислав Гуцанов.нови  
Автор deadreckoning (г-н Двутактов)
Публикувано31.03.10 08:00



Подробности в нета има достатъчно.
Гуцанов е председател на общинския съвет.
Арестувани са още директора и главния счетоводител на "Автотранспорт", както и Дидо Дънката.





Тема Адмирации за ареста на Гуцанов, чакаме и още...нови [re: deadreckoning]  
Автор Jay Gould (студенокръвен )
Публикувано31.03.10 13:26



Адмирации за ареста на Гуцанов! Крайно време бе във Варна да се разчисти малко. Свалям шапка на Цветанов и прокуратурата за това.
Като човек лично сърбал попарата на тази измет в общината (Лишиха преди години мен, семейството ми и още няколко човека покрай малкото ни бизнесче от препитание, за да го подарят на шофьора на кмета!), няма как подобна вест да не ме зарадва.

Довечера смятам да скромно да отпразнувам






Тема Re: Операция "Медуза", арестуваха Борислав Гуцанов.нови [re: deadreckoning]  
Автор review (минаващ)
Публикувано31.03.10 17:53



Време беше ... и най-малките знаят за всичките далавери на Дънката и Гуцанов.



Тема Re: Операция "Медуза", арестуваха Борислав Гуцанов.нови [re: deadreckoning]  
Автор *Плaмeн* (тарикат)
Публикувано31.03.10 19:39



Днеска ги хващаме,утре ги пускаме



Мое ли да спретнем еднин лек облог тука(както вече е нормално в някои среди)-до колко време ще ги олабят и за колко кинти-гаранция.

не ми казвай
какво да правя
за да не ти казвам
къде да отидеш


Тема Re: Операция "Медуза", арестуваха Борислав Гуцанов.нови [re: *Плaмeн*]  
Автор roum ()
Публикувано31.03.10 20:01



А мислил ли си че може акцията да е с цел защита или пък нарочно да се "изчисти" името




Тема Re: Операция "Медуза", арестуваха Борислав Гуцанов.нови [re: deadreckoning]  
Автор bar_dak (непознат )
Публикувано31.03.10 21:05



Герб, като не можаха да направят мнозинство в общинския съвет и сега ще дискредитират управлението. Ясно личи, че работят за себе си, а не за хората които са ги избрали.

Впрочем, очаквайте в ареста да влязат и Кирил Йорданов и Георги Първанов, след което Патриарх Максим. После ми говорете, че ние живеем и се стремим към демокрация и това което прави Бойко не го е научил от човекът който охраняваше...



Тема Re: Операция "Медуза", арестуваха Борислав Гуцанов.нови [re: deadreckoning]  
Автор bar_dak (непознат )
Публикувано31.03.10 21:05



Герб, като не можаха да направят мнозинство в общинския съвет и сега ще дискредитират управлението. Ясно личи, че работят за себе си, а не за хората които са ги избрали.

Впрочем, очаквайте в ареста да влязат и Кирил Йорданов и Георги Първанов, след което Патриарх Максим. После ми говорете, че ние живеем и се стремим към демокрация и това което прави Бойко не го е научил от човекът който охраняваше....



Тема Re: Операция "Медуза", арестуваха Борислав Гуцанов.нови [re: bar_dak]  
Автор roum ()
Публикувано01.04.10 00:24



Че то от тея тримата, най чистия е Първанов ....




Тема Re: Операция "Медуза", арестуваха Борислав Гуцанов.нови [re: bar_dak]  
Автор fen79 (непознат )
Публикувано01.04.10 10:59



Май наистина ще се окаже, че това е поредната ПР- акция на правителството- като не можем да управляваме, ще залавяме! На хората все пак им трябват зрелища.



Тема Re: Операция "Медуза", арестуваха Борислав Гуцанов.нови [re: fen79]  
Автор lvaylo (Master)
Публикувано01.04.10 11:04



А предните хем управляваха хем залавяха, да бяхме ги преизбрали



Иначе нали един от мотивите да не намалят билетчетата за градският транспорт след като дизелът падна от 2,60 на 1,70 лв бяха именно закупуването на нови автобуси




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | >> (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.