Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 14:33 19.04.24 
Градове
   >> Варна
Всички теми * *Кратък преглед

Тема Медиите в града ни - Имам въпроснови  
Автор Jay Gould (студенокръвен )
Публикувано27.03.10 17:49



Медиите в града ни

Имам въпрос който касае следното. Кой точно и колко са значимите медии в града ни, за да се поканят техни представители на коктейл?

След не много дни във Варна, в малка бизнес сграда на Червения площад ще отвори врати офис официален представител на швейцарска банка и на един от най-големите финансови посредници за валутна търговия в света (също швейцарски) като освен директен достъп до валутния пазар ще предлага и разкриване на сметки в списък от швейцарски банки, управление на капитали и т.н.
Откриването на офиса, най-вероятно ще е придружено с не голям и скромен коктейл (още се обсъжда), на който ще са поканени няколко банкери, лица свързани с този вид бизнес, като по моя идея вероятно и няколко представители от медиите на местно ниво.

Въпросът е обаче кои точно журналисти или главни редактори да се поканят и от кои медии? Имаме няколко вестника и телевизии, но кои точно се четат, гледат и кои от тях са значими за да им се пратят покани, нямам и най-бегла представа?


Редактирано от Jay Gould на 27.03.10 17:51.



Тема Re: Медиите в града ни - Имам въпрос [re: Jay Gould]  
Автор Virgo (кобра)
Публикувано27.03.10 23:36



Хм, интересно наистина. И поради що се интересуват швейцарците точно от нас? Имат ли клон и в София или ние ще сме преди софиянци?
Иначе конкретно на въпроса ти знам, че всеки уважаващ себе си варненец задължително наднича в морето.нет





Тема Re: Медиите в града ни - Имам въпроснови [re: Jay Gould]  
Автор checho ()
Публикувано28.03.10 20:25



Принципно най-добре да се обърнеш към PR агенция да ти направят PR-a, отколкото да каните някого сами. Има си хора, които разбират от тези неща, а от "значими" до "значими" медии има голяма разлика. Не е необходимо да бъде медията, която е най-нашумяла по таксита и кафета, например реклама по радио ВЕРОНИКА няма да работи добре, макар че са най-добре в рейтингите. Важно е посланието да се адресира правилно и да имаш ясна целева група, а не след реклама на тоалетна хартия да тръгне вашата реклама само защото сте поканили най-оборотното радио, вестник и ТВ.

Редактирано от checho на 28.03.10 20:26.



Тема Re: Медиите в града ни - Имам въпроснови [re: checho]  
Автор Jay Gould (студенокръвен )
Публикувано28.03.10 21:33



За какво е PR агенция? Само ще се канят няколко човека на коктейл, нищо повече?!
В детайлите за реклама си прав, но тя е нещо съвсем отделно, няма да се поверява на случайни нито ще се рекламира при всеки. Идеята ми е да се прецени качеството на материала в медиите още по време на краткия коктейл. Преди евентуално да работиш с някой е добре да го познаваш, нали?


Редактирано от Jay Gould на 28.03.10 21:57.



Тема Re: Медиите в града ни - Имам въпроснови [re: Virgo]  
Автор Jay Gould (студенокръвен )
Публикувано28.03.10 21:35



Ще има и в София





Всички теми**Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.