Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 08:02 27.04.24 
Градове
   >> Варна
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | (покажи всички)
Тема Защо Варна става Венеция дори при слаб дъжд!нови  
Автор Jay Gould (студенокръвен )
Публикувано04.07.09 14:52



Причината е много проста.

От два мандата насам, при асфалтиране на улиците се запечатват шахтите за отичане на дъждовна вода.
Живея на пресечката Селиолу - Битоля.
В момента по Селиолу се носи река, като прелива от двете страни по Битоля.
Всичко това понеже преди няколко години, при асфалтирането бяха запушени отводнителните шахти. (Ако ме питате защо не знам, само мога да посоча къде бяха шахтите)
Точно по тази причина, често улиците във Варна са на дупки, защото всеки по-голям дъжд с придошлите от горната част на врата води отнася цели парчета от качествено поставената улична настилка, вместо както е цивилизованите държави и в града ни преди години водата да се отича в канализацията под улиците. Ако пък канализацията между блока, къщата или кооперацията ви често се запушва и се носи приятен аромат, причината пак е същата.
Преди при всеки дъжд течащата вода прочистваше каналите на града. Сега тя прочиства асфалта и някоя фирма после получава поръчка да кърпи дупки, а пред вашата къща мирише.
Въобще в тая община до един са некадърни и алчни идиоти явно.

Друго обяснение нямам, защо по улицата пред нас, сега се плува с кану, има 2 закъсали коли, даже при този мижав дъжд, а аз при ходене до магазина на 20 метра, или до някое от 2-те Пикадилита, да се цапам като прасе, само защото някой алчен топидиот общинар си е прибрал 5 лева повече в джоба ....


Редактирано от Jay Gould на 04.07.09 15:08.



Тема Re: Защо Варна става Венеция дори при слаб дъжд!нови [re: Jay Gould]  
Автор *Плaмeн* (тарикат)
Публикувано04.07.09 23:43



Добър вечер


Ти откри америка бе колумб
Всичко вече на тоя свят се прави така че да му е гадно на редовия човек.
Защо въобще се напъваш да мислиш че някой го е грижа за теб?
Всичко отива на майка си в гъза.Шепа идиоти грабят като за последно защото те са наясно че няма да има видов ден-разпада е тотален и няма кой да им търси сметка утре.Толкова ли си сляп или тъп.
Аз лично не се кахъря и си живея полулегално Нека ми фанат дедовия.Няма оправия човек,примирявай се и се спасявай .

не ми казвай
какво да правя
за да не ти казвам
къде да отидеш


Тема Re: Защо Варна става Венеция дори при слаб дъжд!нови [re: *Плaмeн*]  
Автор Jay Gould (студенокръвен )
Публикувано05.07.09 12:30



Аз пък се кахъря, понеже заради тия некадърни шопари си изцапах дрехите вчера.




Тема Re: Защо Варна става Венеция дори при слаб дъжд!нови [re: Jay Gould]  
Автор *Плaмeн* (тарикат)
Публикувано05.07.09 21:49



Мое ли се обзаложим на тва- ква ше им е реакцията на шопарите когато разберат че бай хуй си изцапал чорапите



не ми казвай
какво да правя
за да не ти казвам
къде да отидеш

Редактирано от *Плaмeн* на 05.07.09 21:50.



Тема Re: Защо Варна става Венеция дори при слаб дъжд! [re: *Плaмeн*]  
Автор Jay Gould (студенокръвен )
Публикувано09.07.09 21:21



Не се обзалагам, но ми е интересно каква ще им бъде реакцията когато изпълзят някой видео записи от заседания на някой комисии в Общината.
Чува се много усилено из града ни и в София, че някой членове на комисии в общината са правили тайно записи, за да си вържат гащите при лош обрат на нещата. Един вид ако ще потъват да замъкнат и други, за да не плащат за всички.




Тема Улиците заприличаха на лунен пейзаж [re: Jay Gould]  
Автор Jay Gould (студенокръвен )
Публикувано13.02.10 16:06



Всяка дупка на Киро ви струва 44 лева. Вземат ги "Хидрострой", „Инжстройинженеринг” и "Пътища и мостове" за да ги запълнят с асфалт. Докога ще се задържи асфалта в дупките на Киро - Божа работа. Като се отворят - пак 44 лева и пак ще ги запълнят. - http://www.varna-sport.com/?pg=ViewNews&NewsCat=B&NewsID=1263238923




Тема Re: Улиците заприличаха на лунен пейзаж [re: Jay Gould]  
Автор roum ()
Публикувано14.02.10 07:33



Ако с 44лв запълни тези на езерния път, за него ша гласувам


То долу положението е толкова зле, че ако се запълнят всички дупки няма да има нужда от преасфалтиране
Ама кмето сигурно не минава от там.




Тема Re: Улиците заприличаха на лунен пейзаж [re: roum]  
Автор Jay Gould (студенокръвен )
Публикувано19.02.10 20:14



Боли го задника кмета за Варна. Нали има къща на Лазурния бряг.


Редактирано от Jay Gould на 19.02.10 20:12.



Тема Re: Улиците заприличаха на лунен пейзаж [re: Jay Gould]  
Автор Бapбapeлa (петата стихия)
Публикувано19.02.10 20:18



не иска да пуска кокъла ...ей, голяма ламя излезе. не знам всичко онова, което иска да прилапа как ще го занесе на онзи свят .



Тема Re: Улиците заприличаха на лунен пейзаж [re: Бapбapeлa]  
Автор Jay Gould (студенокръвен )
Публикувано19.02.10 20:25



Алчно дупе, кръв сере. Такива като него рано или късно свършват зле.





Страници по тази тема: 1 | 2 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.