Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 18:36 28.06.24 
Градове
   >> Варна
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | >> (покажи всички)
Тема На 1 март варненци ще протестират срещу кмета и обнови  
Автор drebnata (боксьорка)
Публикувано22.02.10 12:14







Тема Re: На 1 март варненци ще протестират срещу кмета и обнови [re: drebnata]  
Автор drebnata (боксьорка)
Публикувано22.02.10 12:18



На
1.март от паркинга на "Метро" в 16:30 ще тръгне автоколона към
общината. Колите ще са с плакати на предните капаци. Който няма кола
може да дойде направо пред общината в 17:00 - 17:30. Носете си счупени
части от колите, за да ги оставим пред входа на общината. Ще се намерим
със сигурност! Разгласявайте!



Тема Re: На 1 март варненци ще протестират срещу кмета и обнови [re: drebnata]  
Автор ventil ()
Публикувано22.02.10 12:54



подкрепям

Ако не знаете къде да отидете....елате на себе си!!!


Тема Re: На 1 март варненци ще протестират срещу кмета и обнови [re: ventil]  
Автор Virgo (кобра)
Публикувано22.02.10 19:43



ти добре подкрепяш, а ще отидеш ли?

Аз искам да видя колко човека ще присъстват на събитието



Тема Re: На 1 март варненци ще протестират срещу кмета и обнови [re: Virgo]  
Автор ventil ()
Публикувано22.02.10 19:49



щом съм го написал значи ще отида,и аз плащам данъци,и аз имам кола и макар че съм тясно свързан с автосервизна дейност и колата ми я правят почти без пари съм съпричастен щото ми писна от "намазани филии" които са се разплули в кожените си кресла и са забравили от къде са дошли,писна ми да карам из града сякаш е бомбадировка,писна ми да слушам как града бил най добрия за живеене,писна ми като отида в държавно учредение да се държат с мен като с боклук и да гледам надмените физиономии на мухлясали чиновници...да продължавам ли още
писна ми...и за тва ше отида

ясен ли съм вече!

Ако не знаете къде да отидете....елате на себе си!!!


Тема Re: На 1 март варненци ще протестират срещу кмета и обнови [re: Virgo]  
Автор Бapбapeлa (петата стихия)
Публикувано22.02.10 22:04



дано са се сетили да вземат разрешение от общината за протеста , иначе ще има проблеми.

а на мен няма да ми е за сефте, да се появя на такова мероприятие .

идвайте повече хора . да се подкрепя само из форуми полза няма.

просто инфраструктурата в града е повече от ужасна и се харчат пари за некачествена работа и аз няма намерение да пропусна и бутна това за пореден път на кмета на Варна под носа .



Тема Абе вие нямате акълнови [re: drebnata]  
Автор Archibald (Капитан)
Публикувано23.02.10 04:45



Не знаете ли че асфалтирването на улиците е най лесния и законен начин за източване на пари от Общината. И смятате ли че като отидат няколко дестки души пред Общината и това ще накара ТИМ, Вили Жечев и компания да се откажат от няклко милиона годишно чист и законен доход?



Тема Re: Абе вие нямате акълнови [re: Archibald]  
Автор Бapбapeлa (петата стихия)
Публикувано23.02.10 11:12



определено ще ги накара. деяние, чрез което се ИЗТОЧВАТ пари на данъкоплатците, докато те газат кал и си трошат автомибилите НЕ Е чист и законен бизнес. варненските данъкоплатци взеха да имат претенции ( и с право) как се харчат парите им и ако кмета си прави оглушки има Брюксел - а там както го недолюбват варненския кмет . Вили Жечев и Кирил Йорданов ще 'пеят' само още година и няколко месеца.След това да аут от играта.



Тема Re: Абе вие нямате акълнови [re: Бapбapeлa]  
Автор drebnata (боксьорка)
Публикувано24.02.10 17:06



Да,но трябва да имаме претенции не само да ходят и да запълват дупките както им падне ....стана ясно ,че не го правят качествено ,заради което искаме да има контролен орган ,който да се ангажира да наблюдава този процес ,и да приема свършената работа.И след две години ,когато онзи идиот няма да е вече кмет и дупките се отворят отново ,държавата да съди фирмата изпълнител.Защото те са съучастници в източването на държани пари.Пари ,които следващия кмет ще поиска отново за същите ремонти точно след две години.





Тема Какви две години приказвашнови [re: drebnata]  
Автор Archibald (Капитан)
Публикувано24.02.10 21:20



Ти не живееш ли във Варна.
Още наесен улиците ще са в същото състояние както сега.
Във Варна дупките се пълнят два пъти годишно и есен и напролет.
Върви в град където кмета си е на мястото и ще видиш как улиците са в идеално състояние. А във Варна кмета само ще обяснява колко било скъпо да се асфалтират улиците качествено..




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | >> (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.