Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 06:24 02.07.24 
Градове
   >> Варна
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | >> (покажи всички)
Тема Re: Какви две години приказвашнови [re: Archibald]  
Автор drebnata (боксьорка)
Публикувано25.02.10 00:46



абе аз да ти кажа ,като гледам какви ги дрънка кмета за Варна ...колко прекрасен град е и колко пари се влагат за развитието му....все почесто се чудя аз къде живея....
Така като се оглеждам със сигурност съм в БГ ....ама къде точно не знам.
Чудя се дали палмите като брой отговарят на дупките...щото ако е така,няма проблем с парите

.Във всяка дупка слагат палма и така хем дупките ще са красиви хем ще ги виждаме отдалече....



Тема Re: Какви две години приказвашнови [re: drebnata]  
Автор Бapбapeлa (петата стихия)
Публикувано25.02.10 08:53



И аз съм с постоянното влечатление, че кмета на Варна е абсолютно неадекватен , къде живее . И всичките му приказки са ' трай коньо за зелена трева'. Ще стане някога, ама не знам кога - а и де факто мен не ме интересува - ей така му звучат думите на него за повечето хора във Варна . За 10-те му години откакто е кмет, аз развитие не съм видяла, а потъваме все повече и повече - градът става по грозен и мръсен .

Права си за палмите- те са напълно излишни и тоя договор за озеленяване с фирма Ерика ( която се занимава с тях ) са излишно изхарчени пари и чисто и просто финт "правим там нещо за озеленяването на Варна" .

точно - да запушва с палмите дупките по улиците . само че все още липсват майнумите по тях. освен ако не е решил че 700 -800 хилядите граждани живеещи във Варна са маймуните.





Тема Re: На 1 март варненци ще протестират срещу кметанови [re: Virgo]  
Автор Don_Lino (varnaaddicted)
Публикувано25.02.10 09:13



така като гледам... четирима





Тема Re: На 1 март варненци ще протестират срещу кметанови [re: Don_Lino]  
Автор drebnata (боксьорка)
Публикувано25.02.10 11:51



виждам ,че си нещо доволен....
хах за да ти разваля настроението ще ти кажа ,че групата във facebook е около 4500 човека

далеч съм от мисълта ,че всички ще дойдат ...но пък не сме броили таксиметровите шофьори ....и хората ,които нямат профил във facebook....
чудя се на позицията ти ,честно!



Тема Re: Какви две години приказвашнови [re: Бapбapeлa]  
Автор ventil ()
Публикувано25.02.10 12:09



че ако не беше кмета Ерика щяха да фалират преди две години

Ако не знаете къде да отидете....елате на себе си!!!


Тема Кметът на Варна Кирил Йорданов ви пожелава ...нови [re: drebnata]  
Автор Jay Gould (студенокръвен )
Публикувано27.02.10 18:57



Кметът на Варна Кирил Йорданов ви пожелава приятно пътуване по улиците










Тема Re: На 1 март варненци ще протестират срещу кмета и обнови [re: drebnata]  
Автор Cтepн™ (любопитко)
Публикувано01.03.10 19:25



И какъв е резИлтата?
Събрахте ли се барем 100 човека?
А почувствахте ли благословиите на половината град за затварянето на центъра в час-пик?
От гарата до "Шрек" - час и 10 мин. при нормални 15-ина за пиков час през центъра.





Тема Re: На 1 март варненци ще протестират срещу кмета и обнови [re: Cтepн™]  
Автор Cлънчeвo cиньo (пътуващ)
Публикувано01.03.10 23:25



1000 -гледай новини !

И не мрънкай къде е 1час срещу месечно друсане ..



Тема Re: На март -публична дискусиянови [re: drebnata]  
Автор Archibald (Капитан)
Публикувано02.03.10 02:51



Кирил Йорданов призова разгневените варненци да се включат в публична дискусия утре в 11 часа в общината. На нея ще присъстват, освен специалисти от местната администрация, и фирмите – изпълнители на ремонтите.

Ха кажете ми ако варненци сами си контролираме фирмите които изпълняват ремонтите по улиците -ЗА КАКВО НИ ТРЯБВА ОБЩИНСКА АДМИНИСТРАЦИЯ И КМЕТ.
Още веднъж Кирил Йорданов доказва че е една пионка и от него нищо не зависи -Освен да се вози на мерцедеса може би?



Тема Re: На 1 март варненци ще протестират срещу кмета и обнови [re: Cтepн™]  
Автор drebnata (боксьорка)
Публикувано02.03.10 03:24



ти срещу протеста ли протестираш ?Нещо не разбрах......
ами организирайте се ,хора с твоите схващания и протестирайте и вие

твоя воля пич...обичаш дупки ОК!обичаш да те лъжат ОК!обичаш палми ОК!Но имай малко уважение ,към тези хора дето стояха там в дъжда и заявиха недоволството си публично.Защото от вкъщи в нета е мнооого лесно.Хайде събери ти 1000 човека и ги убеди ,че си прав в недоволството си.




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | >> (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.