Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 12:24 28.09.24 
Градове
   >> Варна
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | >> (покажи всички)
Тема Защо му е на Кирил Йорданов  
Автор Бapбapeлa (петата стихия)
Публикувано19.02.10 20:16



Морската градина да е общинска собственост , след като до преди година ревеше държавата да си я поддържала и не му стигат терените до зоопарка - до където по негови изказвания била варненската морска градина и мънкаше на въпроса " а къде във Варна се намира делфинариума " . След като Борисов вчера се съгласил морската градина да е общинска собственост, ламята Кирил Йорданов взел че решил че морската градина е до Евксиноград.

Пита се в задачата :
- защо когато му беше угодно Кирил Йорданов реши че Морската градина е до Шокъровия канал . ще издиря статии в медиите и ще му ги изпратя да си ги чете , да си спомни какви ги е приказвал .
- защо сега му е угодно морската градина да е до Евксиноград;
- какво точно цели тоя кмет година и половина преди края на мандата да лапне терени покрай морето чак до Евксиноград и на всичко отгоре общината няма пари да ги поддържа .



Тема Re: Защо му е на Кирил Йордановнови [re: Бapбapeлa]  
Автор lvaylo (Master)
Публикувано20.02.10 17:19



Ми ето, въпросът ти е риторичен. Сама си си отговорила. Човека иска да лапа мангизи- мандата не е вечен, каквото направи докато е на власт, това е.





Тема Re: Защо му е на Кирил Йордановнови [re: lvaylo]  
Автор Don_Lino (varnaaddicted)
Публикувано20.02.10 20:56



Много сте ми чудни и двамата..а защо пък да е държавна, а не варненска искам аз вас да попитам? Като мразите кмета това означава ли, че трябва да плюете и върху интересите на града ни

Айде малко да се освестите, че ми писна тука само плюнки да чета! Каквото и да се направи за варна, все под вола теле търсите



Тема Re: Защо му е на Кирил Йордановнови [re: Don_Lino]  
Автор Бapбapeлa (петата стихия)
Публикувано20.02.10 21:08



Добре че морската градина не беше общинска собственост през тия 20 години ( само една година е била публична общинска, а след това отново е била актувана в държавна публична ) , а беше държавна , защото досега щеше да е продадена минимум два пъти.

Ние двамата може би имаме достатъчно информация за това що е то кмета на Варна и мнозинството на общинския съвет и се ужасяваме при мисълта че теренът на Приморския парк от Морска гара до Евксиноград ще влезе в ръцете на община Варна .

чети тук и ще ти стане ясно , защо нормалните хора във Варна настръхват този безценен терен да бъде общинска собственост при този кмет и тази местна управляваща власт :





Тема Re: Защо му е на Кирил Йордановнови [re: Бapбapeлa]  
Автор Don_Lino (varnaaddicted)
Публикувано20.02.10 21:50



А как ще коментираш това "Над 20 декара държавен имот на брега на морето в близост до резиденция Евксиноград край Варна стана собственост на Явор Хайтов - бивш заместник-министър на вътрешните работи.
Рибарско селище "Траката", което е с над 100-годишна история стана частна собственост след последната излязла наяве замяна извършена от Държавна агенция по горите...." или и това е дело на кмета и общината, а не на държавата???



Тема Re: Защо му е на Кирил Йордановнови [re: Don_Lino]  
Автор lvaylo (Master)
Публикувано21.02.10 10:15



Дон_л(а)ино, прояви малко уважение. Не мразя кмета, но не го и обичам. Аз никъде не съм плюл. Писал съм 2-3 пъти в този клуб -бързо ти е писнало от мен. Никой на сила не те кара да ме четеш. Варна се пише с главна буква.



Тема Re: Защо му е на Кирил Йордановнови [re: lvaylo]  
Автор Don_Lino (varnaaddicted)
Публикувано21.02.10 21:25



Ифайло, ти пък защо реши че се интересувам от теб или твоите писания

Постът ми беше отправен към Барбарела, но ако искаш мога и на теб да обърна малко внимание



Тема Re: Защо му е на Кирил Йордановнови [re: Бapбapeлa]  
Автор nikol4eO6 (непознат )
Публикувано22.02.10 14:16



Липсва логика - да е държавна собственост(приходите от търговските обекти да влизат в държавната хазна), а поддръжката да се осъществява от общинския бюджет?!?



Тема Re: Защо му е на Кирил Йордановнови [re: Don_Lino]  
Автор Бapбapeлa (петата стихия)
Публикувано22.02.10 18:02



няма да коментирам защото тия 20 декара от заменката са капка в морето, на фона на това което щеше да натвори този кмет и този общински съвет за три мандата , ако тия терени от Морска гара до Евксиноград бяха общинска собственост .

Мога само да благодаря на Господ , че са били държавна собственост досега.



Тема Re: Защо му е на Кирил Йордановнови [re: Бapбapeлa]  
Автор ventil ()
Публикувано22.02.10 19:59



и ся ше узакони всички далавери,ше ги направо бетон и после пей сърце,ама ние сме си виновни дето си ги избираме
до нас живее сина на един от общинарите,човека го уредил на работа при себе в общината,ама не го изтраяли и го уволнили дисплинарно...всичките сме ги избирали ние и ние ако не ги разкараме няма кой друг

Ако не знаете къде да отидете....елате на себе си!!!



Страници по тази тема: 1 | 2 | >> (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.