Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 06:49 04.07.24 
Градове
   >> Варна
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | >> (покажи всички)
Тема Re: Варненец на 2009нови [re: reichalbg]  
Автор Virgo (кобра)
Публикувано09.02.10 19:51



да де, ама от кой? Те хотелиерите се разбягаха отдавна и виждаш какво ни е нивото на обслужване. Всичко това хубаво написано, ама като знам какво ще стане на реално.
Ще се цвъкнат едни хо-ре-маг-чета дето да се чудиш кафе ли е, чай ли е, поднесено от провинциална девойка с видимо отегчение в най-добрия случай. Като заведеш гости там ще те е срам, че си ги завел и има мигаш на парцали и да обясняваш, че това всъщност е частен случай и другите хотели не са такива.

Не сме дорастнали и това си е



Тема Re: Варненец на 2009нови [re: Virgo]  
Автор reichalbg (непознат )
Публикувано10.02.10 14:26



Е и какво тогава, нищо да не се прави?!
Пропускаме обаче да отчетем, колко работни места ще се създадат за да се реализирането този проект, а и в по-дългосрочна перспектива какво значение ще има за развитието на туризма във Варна, на който са разчитали и ще разчитат варненци, а и няма как да не се променят нещата, икономическата обстановка го налага. След тази криза ще оцелеят най-конкуретно способните, коти се борят за всеки клиент, предлагайки високо качество на услугите.



Тема Re: Варненец на 2009нови [re: reichalbg]  
Автор Virgo (кобра)
Публикувано10.02.10 21:41



Какви работни места? За провинциални девойки, дошли да учат "вишу" и между временно да заработват като сервитьорки и чистачки?
И сега какво предлагате - да омърсим и малкото, което ни остана?
Да цвъкнем и един бизнес-център, който да ни дава безбожни офиси под наем, докато стигне нивото на Търговски дом "Файт"? Нали и тогава се разруши любимото на поколения варненци "Гибралтарче", в което цяло лято кипеше живот, за да се построи онази катакомба, в която да те е страх и да влезеш. Да нацвъкаме викаш още няколко такива, а? Ама тоя път в морската.

Всъщност аз май си пиша с някой, който има много голям личен интерес и се опитва да ме убеди, че и аз имам. Сори, ама съм варненка наистина и съм против поредните малоумщини в града МИ



Тема Това е някакъв вицнови [re: reichalbg]  
Автор Jay Gould (студенокръвен )
Публикувано13.02.10 15:57



Номинираните са изявени професионалисти с доказан принос в своята дейност

- Ламбрин Сотиров може, този Райко Райков нямам идея с какво се занимава, но първите двама глупаци са си направо шегичка

личности с авторитет пред обществеността-




Тема Re: Това е някакъв вицнови [re: Jay Gould]  
Автор reichalbg (непознат )
Публикувано18.02.10 15:09



Типично за нашето общество е, че никога не сме си харесвали управниците, но такива квалификации......
Несериозно е това отношение към хора, които са допринесли много за развитието на града.



Тема Re: Това е някакъв вицнови [re: reichalbg]  
Автор ivo.t (непознат )
Публикувано18.02.10 16:58



Да не би да искаш да кажеш, че звучи сериозно "хора, които са допринесли много за развитието на града", адресирано към кирил йорданов и борислав гуцанов? Тези двамата са допринесли единствено и само за собственото си облагодетелстване за наша сметка и колкото по-скоро го проумеем и ги изритаме от топлите им местенца, толкова по-добре за града ни.



Тема Re: Това е някакъв вицнови [re: ivo.t]  
Автор Don_Lino (varnaaddicted)
Публикувано19.02.10 11:13



За мен пък точно те двамата направиха много за Варна и една от причините сигурно е, че обичат родния си град.. Да не говорим, че на фона на настоящите политически лица се отличават с интелекта и опита си..Недостатъци има всеки, но що не си дадем сметка и за положителните неща, поне от време на време ей така за да разнообразим българското си традиционно мърморене и скептицизъм



Тема Re: Това е някакъв вицнови [re: ivo.t]  
Автор reichalbg (непознат )
Публикувано19.02.10 11:48



По-добре за града ни ще е да продължат да се строят нови детски градини, да се модернизират болниците, да се строят спортни комплекси и детски площадки, да се работи усилено по проекта за новото пристанище, да се сътрудничи активно с неправителствени организации и граждански сдружения, а вечно недоволни винаги ще има.



Тема Re: Това е някакъв вицнови [re: reichalbg]  
Автор Бapбapeлa (петата стихия)
Публикувано19.02.10 15:50



особено да си сътрудничат с НПО-та....айдееееее, не на мен, точно не на мен тия. от НПО-тата кмета на Варна и общинските съветници бягат като дявол от тамян бе. има хора в общината с които сме на едно мнение по наболели за града проблеми, но кмета и председателя на Об.Съвет- не са между тях.

пристанището не ми го пробутвай, за да не вземем да се занимаем и с него и да ровим за нарушенията там . защото има нарушения, които са съшити с бели конци .

не одобрявам политиката им и не та знам плащат ли ти за да ги хвалиш . добре е че и кмета и председателя на Об.съвет много добре знят че ще добруват само до края на този мандат ( и то трудно ) , защото след това ще гледат общината основно отвън.



Тема Помияринови [re: reichalbg]  
Автор Jay Gould (студенокръвен )
Публикувано19.02.10 20:05



Ти и подобните теб мижитурки, може да си вадите хляба като стоите под насрания задник на някой дебил и се храните от фекалиите му, но тоя крадлив гей, в първия си мандат, завидя на малкия бизнес на жена ми, открадна го и го даде на шофьора си!
За това, в качеството си на обслужващ персонал, не си позволявай да ме апострофираш, кого да харесвам и кого не.





Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | >> (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.