Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 09:37 09.05.24 
Градове
   >> Варна
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Тема Да се наредим пред НОИнови  
Автор Dorchester ()
Публикувано25.11.09 22:32



Днес ходих за първи опит...

Видели сте новините по бТв и Нова- съвсем са реалистични. Хората са истерични. Аз получих задух - хем от нерви, хем от... нечистотия.

Дали искат да спестят нещичко от бюджета, като накарат хората да се откажат, да изпуснат сроковете и др.п.?

Дали стари номенклатурни кадри искат да подлеят вода на новото правителство?

Или просто всички са некадърни, мудни, закостенели и безчувствени мижитурки.

аман, за детските ясли и градини истерията премина бързо, а твоа продължава сдни, а нощите вече застудяват. И спален чувал нямам, и кола нямам - в какво ще се приютя за през нощта, та да се запиша в тоя прословут списък



Някой мина ли по този път? Ама за тези дни птам, че преди не е било баш тъй.

-----------------
Дюканка в доживотна четвърта

Тема Re: Да се наредим пред НОИнови [re: Dorchester]  
Автор Бapбapeлa (петата стихия)
Публикувано26.11.09 11:23



на мен това що така не ми се случва.

в НОИ София са още по-зле. добре че не ти се налага да ходиш там, че нервната криза ти е гарантирана.




Тема то само туй дъ ти е праблама там ...нови [re: Dorchester]  
Автор abab salam (★♡)
Публикувано27.11.09 03:25



... чакането



... иначе могатъ да тъ върнат за щяло и нещяло



Тема Re: то само туй дъ ти е праблама там ... [re: abab salam]  
Автор Dorchester ()
Публикувано27.11.09 13:25



Да, обаче аз днес ходих пак, и вчера пак. Вчера ми дадоха по някакъв щур късмет едно върнато номерче за днешна дата. Съвсем спокойно си влязох вчера да ги питам за кога дават номер - и те ми дадоха за днес. Иначе даваха вече за февруари!

Каква беше изненадата ми днес:
Работят вече 4 (четири) служителки вместо две. Работното им време е от 7 до 19. По-голямата част от това време е с клиенти. Ще работят и в събота. Номера вече не се раздават - всички ще се редят на опашката. Ако си се записал и не влезеш, в 18 часа се прави нов списък и хората се разотиват и идват да си чакат на другия ден от сутринта.

Та така, имаше ефект от телевизионните репортажи в нац. медии. Съвсем бързо и адекватно някой се размърда и реорганизира нещата - мисля, че до броени дни напрежението ще спадне напълно. Освен това служителките са много любезни. А и стажът не се описва на гишето, както е било преди, а си го описват в извънприемното време. Абе, доволна съм много от развитието на ситуацията.
Браво на варненското НОИ, макар и с малко закъснение.

-----------------
Дюканка в доживотна четвърта



Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.