Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 22:16 29.05.24 
Градове
   >> Варна
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | >> (покажи всички)
Тема Re: Защо във Варна изчезна уличното осветление?нови [re: Jay Gould]  
Автор Jay Gould (студенокръвен )
Публикувано04.03.10 09:33



По моята улица още не свети. Направи ми впечатление, не свети и по Княз Борис 1 поне около 30 % от уличното осветление, както не светят и някой сгради за които ние като данъкоплатци платихме да бъдат осветени.




Тема Re: Защо във Варна изчезна уличното осветление?нови [re: Jay Gould]  
Автор Taли (непознат)
Публикувано09.03.10 11:16



По бул. Цар Освободител в района на кв.Победа, т.е. там, където се пресича с околовръстното не свети. Добре, че има разни фирми и светофари, но това не помага да се видят нанвреме огромните дупки. В района на Възраждане 2, пак на същия булевард, осветлението също е благоприятно за крадците. В самия квартал отвреме-навреме се излъгват да ги пускат, но ... не винаги. Просто пестят енергия, за да могат да покрият все пак сметките за поддръжката на палмите през зимата. И понеже си нямаме достатъчно детски градини и ясли, а и ще трябва като някоя жена забременее да се тегли томбола дали да направи аборт или да износи бебето, за да може после да участва успешно и в томболата за градините. Та понеже си нямаме градини, палмите ще ни трябват, за да може да отглеждаме децата си на тях...и без това на маймуни ни правят.....палмите ще вършат работа.



Тема Re: ПС:нови [re: Julian]  
Автор Taли (непознат)
Публикувано09.03.10 11:33



Според мен не са повреди след като периодично светят, т.е. някой все едно им дърпа шалтера и после пак ги пуска. Или може би фирмите за поддържката си вземат едни пари за ремонт, а не правят такъв?!



Тема Re: Защо във Варна изчезна уличното осветление?нови [re: v.peichev]  
Автор Taли (непознат)
Публикувано09.03.10 11:35



Ааааааа сега разбрах, значи целта е да не се виждат от сателит дупкитеее. Боже, че съм недосетлива





Тема Re: Защо във Варна изчезна уличното осветление?нови [re: Taли]  
Автор galuni (минаващ)
Публикувано01.04.10 21:54



A някой знае ли телефон на който да подам сигнал, че на улицата ни не свети нито една лампа?
От е-он ми каза, че не е тяхна работа. Общината си имала кой да оправя уличното осветление.....



Тема Re: Защо във Варна изчезна уличното осветление?нови [re: galuni]  
Автор conax.vn (непознат )
Публикувано02.04.10 14:30



galuni: Свържи се с районното кметство към което си и подай сигнал за осветлението. Е-ОФФ наистина не им е работа те са просто гаден оператор за предоставяне на ток, не на поддръжка на осветлението в града, тва си е работа на местното кметство, то е с договори за фирми дето ги поддържат тия неща. Те ще се свържат с фирмата която стопанисва него район. Бавят се да, но вършат работа. Ако след седмица-две няма ефект, звънни им пак да ги питаш 'и какво правим сега ще бачкаме ли ще учиме ли?'.
PS. Изпитано за районно кметство "Младост".





Тема Re: Защо във Варна изчезна уличното осветление?нови [re: conax.vn]  
Автор *Плaмeн* (тарикат)
Публикувано05.04.10 13:52



На мене ей тва не ми е ясно-докога все ще трябва да потвутваме лентяите да си вършат работата за която забележете-не им се плаща,а вече им е платено!

не ми казвай
какво да правя
за да не ти казвам
къде да отидеш


Тема Re: Защо във Варна изчезна уличното осветление?нови [re: *Плaмeн*]  
Автор conax.vn (непознат )
Публикувано05.04.10 14:30



Докато съществува България..




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | >> (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.