Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 23:39 20.09.24 
Градове
   >> Варна
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Тема Батак 7  
Автор Kиkc ()
Публикувано10.09.09 09:24



Някой да знае къде точно се намира този номер? В бгмапс няма, бакшишите не знаят.. Голям батак



Тема Re: Батак 7нови [re: Kиkc]  
Автор bObbO (понякога bobo)
Публикувано10.09.09 10:43



А какво има там? Това е малка улица с няколко блока.



Тема Re: Батак 7нови [re: Kиkc]  
Автор Forest_fan (пътуващ)
Публикувано10.09.09 10:58



Движиш се по бул."Христо Ботев" в посока Аспарухов мост, завиваш наляво на кръстовището на бул. "Христо Ботев" и ул. "Тодор Влайков", после веднага надясно и си там - това са едни високи блокове и най-вероятно № 7 е някой от входовете

Дано да си разбрал



Тема Re: Батак 7нови [re: Forest_fan]  
Автор roum ()
Публикувано10.09.09 12:06



Aко не ме лъже паметта има две улици Батак, едната е тази за която говориш ама там пак по спомен няма N7 там блоковете бяха с четни номера виж 7 дали не е новото блокче на фирма Аметист. Другата на картата се отбелязва (такива спомени имам) като Балик, обаче там на място има табели Батак. Това ще го погледна със точност след 2-3 дни пак ще пиша.

Редактирано от roum на 10.09.09 12:13.



Тема Re: Батак 7нови [re: roum]  
Автор Forest_fan (пътуващ)
Публикувано10.09.09 13:33



Не, точно там би трябвало да са с нечетни номера, защото имам роднина, който живее на Батак № 5. Иначе не знам дали има и № 7. Може да е и блокчето на Аметист, за което говориш.



Тема Re: Батак 7нови [re: bObbO]  
Автор Kиkc ()
Публикувано10.09.09 13:58



Не знам какво има, но знам какво търся..
В огромния блок има само четни номера, мъж ми вчера до Булярд почти стигна в търсенето. Ще проверим и Аметист какво е, ма друг път. Иначе едни счетоводители търсим..


Благодаря на всички за полезната информация



Тема Re: Батак 7нови [re: Kиkc]  
Автор Forest_fan (пътуващ)
Публикувано10.09.09 14:12



Наистина голям Батак

Сега питах и ми казаха, че наистина тези големите блокове са с четни номера, а нечетните са от другата страна на булеварда, където са Погребите! Точно след бензиностанцията на Лукойл, първо има един блок, който прилича на общежитие и след него били 4 блока с номера 1, 3, 5 и 7 Много странна работа



Тема Re: Батак 7нови [re: Forest_fan]  
Автор Kиkc ()
Публикувано10.09.09 14:46



Имаш бира, или каквото пиеш! Много ти благодаря





Тема Re: Батак 7нови [re: Forest_fan]  
Автор checho ()
Публикувано11.09.09 15:49



Това, което описваш, е улица "БАРУТЕН ПОГРЕБ" и няма нищо общо с "Батак". А 1,3,5,7 са два блока с по два входа и се намират на улица "Яребична", която е зад блока на ул. Христо Ботев 18. Най-вероятно създателят на темата търси адреса на Барутен погреб, тъй като това често се бърка с Батак. Моля научете се къде живеете. "Има един блок, дето прилича на общежитие, след него били". Ако в Дързост и красота кажат, че там има новостроящ се комплекс Орхид Хилс 2, сигурно ще го напишеш. Работете с точни адреси а не с общи приказки за приличащи-на-еди-какво-си блокове. Ако не познавате града, отворете bgmaps.com или запалете колата и проверете на място какво има и какво няма.




Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.