Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 22:34 28.06.24 
Градове
   >> Варна
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | >> (покажи всички)
Тема Re: Каква си ми,нови [re: Бapбapeлa]  
Автор roum ()
Публикувано07.08.09 16:11



Леле каква стана тя !!....
А аз за добро я пуснах тази тема ....


Ще отворя тема за обиди белким там се случи нещо читаво




Тема Re: Каква си ми,нови [re: roum]  
Автор Бapбapeлa (петата стихия)
Публикувано07.08.09 16:15



Винаги се намира някой , който да осере намерението на друг 'за добро'.

Просто кмета търси начин да се заяжда - това е.



Тема Re: Каква си ми,нови [re: Бapбapeлa]  
Автор KMETA HA HETA (Честни сини очи)
Публикувано08.08.09 07:04



това, че председателя не е читав не значи че организацията като цяло не е читава.

Рибата се вмирисва откъм главата! Не ми обяснявай, че само председателя не е читав. Защо не си го смените?

А за мен си говори колкото искаш. Колкото до келепира, ако ми е било за него, досега още да съм бачкал в общината а не да я напускам. И няма за какво да се обръщам към инициативни комитети, когато искам да направя нещо си го правя. Айде да те видя тебе, колко ти стиска на дупето да направиш и ти поне една част от това, празнодумке компетентна...

Май трябва да свикваме... И лудите имат интернет...


Тема Re: Каква си ми,нови [re: roum]  
Автор KMETA HA HETA (Честни сини очи)
Публикувано08.08.09 07:07



Няма нужда да отваряш такава тема. Аз съвсем скоро ще я поканя на бални танци в попържнята...

Май трябва да свикваме... И лудите имат интернет...


Тема Re: Каква си ми,нови [re: KMETA HA HETA]  
Автор Бapбapeлa (петата стихия)
Публикувано08.08.09 16:01



С това трябваше да започнеш- че си работил в общината. ако не беше работил там ти специално без връзки това, което можеш да направиш е едно голямо НИЩО.

падна ниско кмете, много ниско.

ти по-добре си стискай дупето, че ако не го отваряш на общинарите - без връзките там , които на 200 % ползваш и ако не си подай гъз няма да можеш направи нищо.

та ето я причината да риташ срещу НПО-тата - сам се издаде . в кои НПО-та не те пуснаха защото си бивш общински служител.



Тема Re: Каква си ми,нови [re: Бapбapeлa]  
Автор KMETA HA HETA (Честни сини очи)
Публикувано08.08.09 20:54



Аз лесно мога да докажа, че без връзки съм почнал работа там, както и че без връзки си спечелих проектите.

Ниското падане е за НПО-тата в 90% от случаите, че само ходите да просите пари, а насреща нищо, освен лъскавите ви офиси. И за дупето ми грижа не бери, твоето нали е отворено... Дерзай!

Аз никога не съм искал да бъда в НПО, между другото. Мен са ме канили, но аз не съм се натискал. И това мога да докажа.

Май трябва да свикваме... И лудите имат интернет...


Тема Re: Каква си ми,нови [re: KMETA HA HETA]  
Автор Бapбapeлa (петата стихия)
Публикувано09.08.09 08:36



Щом си работил в общината ти САМО СЪС връзки си спечелил проекти. В противното не можеш убеди никого. Трябва да си крайно елементарен за да мислиш, че ние не знае как се печелят проекти , за които трябва съгласие да даде и общината . Така че тия може да ги говориш на малките деца само и само те ще ти повярват .

Нямаме лъскави офиси . Твоето дупе си гледай, защото си го отворил в момента в който си отишъл да работиш в общината . Аз няколко пъти отказвам да отивам да работят и в районите и там - защото не желая да се надупвам на държавата .

Зелена Варна не е кандидатствала за проекти . Причината е че председателя му не разбира нищо и от там липсата на административен капацитет и инициатива да работи по проекти - по-скоро използва сдружението не по предназначението му.

Защо си тръгнал да плюеш гражданския сектор мен недей заблуждава, защото аз много добре знам.



Тема Re: Каква си ми,нови [re: Бapбapeлa]  
Автор roum ()
Публикувано09.08.09 09:47



УФ Стига вече дърветата си умряха пред летния театър защото няма от къде да влиза вода за да се напояват .... подобнизаграждания има на много места в града и ли с други думи навсякъде където се правят инфраструктури около дървета. Това беше като сигнал на който да се обърне внимание. Тези дървета вече са загинали ама да не се допускат подобни грешки на бъдещи проекти.
За сега съм склонен да се съглася с Кмета защото виждам пълно безхаберие и незаинтерисованост от твоя страна. Хвърляш се на война в невъзможни мисии а такива дето могат да се предотвратят или коригират ги за....еш.
Ето ти още два сигнала които също вероятно ти е извън полезрението ти.
1. Над Елен дере във Владиславово вече не са останали дървета от едно доста голямо сечище, това верочтно скоро ще започне да води до ерозия на франгата и образуване на нови свлачища които в момента няма. Друго като резултат ще е и намаляване на чистите води а от там и хабитата .....
2. Дерето зад спирка Елпром е задръстена със паднали салкъми и това може да доведе до разни проблеми. Не се вижда от пътя и затова вероятно никой не го е грижа.

Е създраве. Надявам се поне този път да обърнеш внимание на сигналите.




Тема Re: Каква си ми,нови [re: roum]  
Автор Бapбapeлa (петата стихия)
Публикувано09.08.09 10:06



а бе ти още ли не разбра, че кмета се заяжда с НПО-тата по негови си причини.

освен това не разбра ли че аз не съм председател на НПО. има си председател и управителен съвет . има КОЛЕКТИВЕН ОРГАН , който решава и започва инициативата .

що за неграмотно същество си и на какъв език трябва да ти се пише .

с какви инициативи ще се занимавам аз лично си е моя работа и нито ти, нито който и да бил има някакво право да ми държи сметка.

освен това няма само едно НПО във Варна . обърни се и към другите. също има и ПП " Зелените' . що не сигнализираш тях. на мен специално ще ми е много интересно какво ще направят. защото варненския им клон до момента, освен да се веят по медиите , друго не вършат.



Тема Re: Каква си ми,нови [re: Бapбapeлa]  
Автор KMETA HA HETA (Честни сини очи)
Публикувано09.08.09 16:01



Трябва да си крайно елементарен за да мислиш, че ние не знае как се печелят проекти , за които трябва съгласие да даде и общината .

Аз не съм защитавал проекти, за чиието одобрение ми е била нужна общината. Но това че вие без връзки, не можете да спечелите проекти, не означава че и други не могат.

Защо си тръгнал да плюеш гражданския сектор мен недей заблуждава, защото аз много добре знам.

И хайде бъди така добра, да ми обясниш защо аз не одобрявам НПО-тата, и също така я сподели за коя НПО съм се натискал аз и не са ме приели. Сподели ми, за да науча и аз...

И запомни веднъж завинаги, че не всичко на тоя свят става само с връзки. Това, че вие не можете без връзки е една отделна тема, която няма касателство с дадената в момента.

Май трябва да свикваме... И лудите имат интернет...



Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | >> (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.