Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 16:02 09.06.24 
Градове
   >> Варна
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | (покажи всички)
Тема Какво ремонтират пак, ченови  
Автор Smile (мълчалива)
Публикувано23.07.09 16:43



центъра на Варна се задръсти с коли денонощно?





Тема Re: Какво ремонтират пак, ченови [re: Smile]  
Автор *Плaмeн* (тарикат)
Публикувано23.07.09 21:41



Долу до стара гара бе,кво се чудиш


Там всяко лято баш в началото на сезона започват да "разширяват" и асфалтират наново.После първия дъжд измита асфалта в езерото,няколко месеца зеят ОГРОМНИ дупки и зимата в най-големия сняг пак асфалтират.Тва вече няколко години подред бе-в строга последователност ,ти от небето ли падаш

не ми казвай
какво да правя
за да не ти казвам
къде да отидеш

Редактирано от *Плaмeн* на 23.07.09 21:42.



Тема Re: Какво ремонтират пак, ченови [re: Smile]  
Автор Julian (доктор)
Публикувано24.07.09 08:48



Центъра на Варна никога не е бил най-задрустената част на Варна. Това за задръстения център е мит. Примерно бул. Владислав е по задтъстен от кръглата банка до радиозавода. Бул. Сливница също се задръства в по-горната си част. Нещо подобрно е и с местата за паркиране. По скоро по отношение на пакроместата целия град е задръстен.

Всичко отдалечено от морето е провинция. Ъ. Хемингуей


Тема Re: Какво ремонтират пак, че [re: Julian]  
Автор нeбpeжнo (непознат )
Публикувано24.07.09 12:38



По-скоро кмета и антуража му са задръстени...

от съборените стари варненски къщи, от смехотворните палми поставени на скари из буренаците, от начупените плочки по центъра, от огромните кратери зейнали по мрамора на "малката Валентина"..а ако решите да погледнете нагоре..към небето...ТЦ...няма шанс...кабели, кабели...кабели...
А асфалта е настилка, която се слага преди да се започне ремонт....

Еввива Ел Коменданте...

Вече не може да ни заслепи с едно осветяване по Коледа...и с петте циганки, които метат само по празник или делегация из центъра...

Драйфа ми се...


А Варна е била така красива...






Тема Поднови [re: Julian]  
Автор Smile (мълчалива)
Публикувано25.07.09 23:21



центъра на Варна имам предвид точно Владислав, Мария Луиза и няколко пресечки наоколо т.е. централните улици.



Тема Майнови [re: *Плaмeн*]  
Автор Smile (мълчалива)
Публикувано25.07.09 23:23



нямало да е само асфалтиране този път.
И не ми е ясно защо като не минавам по определени улици значи падам от небето.



Тема Re: Какво ремонтират пак, ченови [re: нeбpeжнo]  
Автор roum ()
Публикувано26.07.09 00:11



Подкрепям те напълно
Моналата неделя ми се наложи да се заседя в градинката до гарата ....


Такова нещо не бях виждал от доста време .. кошовете препълнени, градинките пълни с боклук, пейките поначупени, пияни спът по пейките и като за капак правят кръговото и се дига пушилка до небето ...
като казах кръговото кой е с предимство ако слизаш от подлез на шипка и ще правиш ляв завой ... защото един идващ от към ОМВ щеше да ме отнесе ....Полицията трябва доста дълго да следи за това. Входа и изхода на паркинга пък са доста тесни и неудобни.




Тема Re: Какво ремонтират пак, ченови [re: Smile]  
Автор PhilipMarlowe (ентусиаст)
Публикувано27.07.09 07:31



крайезерния път- ул. Девня е затворена до 2010 - цялостен ремонт, 4 ленти, изместват жп линията.



Тема Re: Какво ремонтират пак, ченови [re: PhilipMarlowe]  
Автор *Плaмeн* (тарикат)
Публикувано27.07.09 23:27



Мнооооооого забавно-няма що


Що не вземат да изместят и езерото за по-лесно,та да се запази оня паметник на културата 1-ви май
Чудя се докъде ли може да се изроди идиотщината в тоя свят,ама явно има още какво да видя докато склопя очи

не ми казвай
какво да правя
за да не ти казвам
къде да отидеш


Тема Re: Какво ремонтират пак, ченови [re: PhilipMarlowe]  
Автор *Плaмeн* (тарикат)
Публикувано27.07.09 23:32



Смятам да бутнат и стара гара,зер циганските катуни от северната страна на пътя са по-ценни за история,и тях ще запазим като част от днешната ни култура за да не се налага утре да пишем излишно за тях в учебниците.Дано не е вярно това което си написал човече,дано!

не ми казвай
какво да правя
за да не ти казвам
къде да отидеш



Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.