Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 14:47 12.06.24 
Градове
   >> Варна
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | >> (покажи всички)
Тема Re: Потресена съмнови [re: Cтepн™]  
Автор Бapбapeлa (петата стихия)
Публикувано29.06.09 18:04



Предозирането с болкоуспокояващи и наркотични вещества неминуемо води до голямо натоварване на сърцето и от там като нищо до фатален край.



Тема Re: Потресена съмнови [re: *Плaмeн*]  
Автор Бapбapeлa (петата стихия)
Публикувано29.06.09 18:11



При една такава страшна диагноза близките са готови на всичко Пламене. Да не ти дава Господ да виждаш в какво състояние изпадат и как се хващат като удавник за сламка . Последното, което им е нужно да ги удариш в лицето с думите и поведението като тази лекарка - тя де факто е казала на майката ' ами ще седите и ще гледате как умира детето, няма смисъл от лечение, дори не ми се занимава да му правя контролни прегледи , ама ще си вземам парите за тях и не искам да се занимавам повече с вас ' .

Родителите и близките решава дали има смисъл или не, а на тая . Тя е длъжна да опита всички варианти и последното, което трябва да прави е да убеждава майката да не опитва на лечение в чужбина .



Тема Re: Потресена съмнови [re: Бapбapeлa]  
Автор *Плaмeн* (тарикат)
Публикувано29.06.09 18:28



Лекуват без пари децата - парите им идвали от дарения .
ХА ХА ХА


По-голяма глупост скоро не бях чел
Ти вярно си много наивна.

не ми казвай
какво да правя
за да не ти казвам
къде да отидеш


Тема Re: Потресена съмнови [re: *Плaмeн*]  
Автор Бapбapeлa (петата стихия)
Публикувано29.06.09 18:33



Така пише в сайта. Ти чете ли какво пише в него бе.



айде чети и след това приказвай.



Тема Re: Потресена съмнови [re: Бapбapeлa]  
Автор CтpeйнджъpМодератор (змийче усойче)
Публикувано30.06.09 09:04



Истината, колкото и странно да ви се струва, е че нашите лекари все още не са се научили да казват дай 500 000 Е, ще направим трансплантация пък каквото стане, с ясното съзнание, че нищо няма да стане и че нещата няма да се подобрят! Вярно е, че медицина в България се прави трудно, но поне нашите лекари не дават фалшиво надежди и са съвсем откровени в преценката си.



Тема Re: Потресена съмнови [re: Бapбapeлa]  
Автор CтpeйнджъpМодератор (змийче усойче)
Публикувано30.06.09 09:06



Гледай "Сиско" и тогава говори, много харесвам Майкъл Мур... филма е чудесен за американската здравна система, а хора, които живеят в Америка потвърдиха, че е така! Как ти се струва, човека си отрязал (по време на работа) 2 пръста - трябвало да си избере, кой да му зашият, защото осигуровката покрива разноски само за единия!



Тема Re: Потресена съмнови [re: Бapбapeлa]  
Автор CтpeйнджъpМодератор (змийче усойче)
Публикувано30.06.09 09:07



Което се дължи най-вероятно на неумението на майката да дава лекарствените препарати и по нашенски, аз знам по-добре от лекарите, какво да давам!



Тема Re: Потресена съмнови [re: Бapбapeлa]  
Автор мaмчe ()
Публикувано30.06.09 15:26



Защото са много добри, за това българи, които живеят в Щатите идват да си правят операции в България.
Лека и пръст на Дарина, за която състрадателният български народ събра 300000 евро и отидоха е Израел, в най-реномираната болница, да я лекуват, за да умре на петия ден.


Надеждата умира последна,за да ни се изсмее в лицето

Тема Re: Потресена съмнови [re: Бapбapeлa]  
Автор *Плaмeн* (тарикат)
Публикувано01.07.09 00:05



На хуя ми е.Някога баба ми ме учеше че на арменец и на евреин вяра да нямам.
ОСОБЕНО В СЛУЧАИТЕ КОГАТО МИ ПРЕДЛАГАТ ЕВТИНО ИЛИ БЕЗПЛАТНО!!!!!!!!!!!
В последствие живота ми натякна че е чиста глупост да се доверя на "американец".
Американец барби е чудо което преди да го проумеят що за същество е и ще самозатрие.тВА ТРЯБВА В УИКИПЕДИЯ ДА ГО ПИШАТ.

Прочее,ако американците са най-великите в медицината-помисли къде щеше да е Менгеле ако го бяха оставили още малко


Черен хумор бейби,но живота продължава....за съжаление!

не ми казвай
какво да правя
за да не ти казвам
къде да отидеш

Редактирано от *Плaмeн* на 01.07.09 00:11.



Тема Re: Потресена съмнови [re: *Плaмeн*]  
Автор onchoo ()
Публикувано20.07.09 18:07



Абе Пламене как може да си такава човешка гад!
На всеки в живота може да му се случи така че да се окаже притиснат в ъгъла на живота и останал със сетни сили да се бори за право на достойно и пълноценно съществуване! Уви така е!
Но най-годното е че са намират такива долни човечета като теб които като видят човек в беда почват да го поучават ивместо да му подадат ръка или дА КАЖАТ НЯКОЯ ДОБРА ДУМА.

Нямал вяра на американец ,на незнам си кой.Сигурен съм че е така!Ти и на себе си неможеш да се довериш ако си осъзнал що за стока си!
Като чуя някой да обобщава като дебил че американците били прости а пък германците ненам си какви се сещам за Бай Ганьо и байганьовщината!
Той все пак в леко комичен и забавен образ за разлика от тези които срещаме днес в България!

Народе!!!!



Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | >> (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.