Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 06:42 17.06.24 
Градове
   >> Варна
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | (покажи всички)
Тема Отварят за автомобили цялата ул. “27 юли”?нови  
Автор Capt.Vimes (C219 fan)
Публикувано27.03.09 09:06





съществуващата сега пешеходна зона ще се обезопаси с предпазни колчета, легнали полицаи и пр., допълни още зам.-кметът.

Защо с легнали полицаи? Като е тяхна идеята нека зам. кметове, кметове и архитекти да лягат да обезопасяват пешеходната зона, и без това няма полза от тях в общината.



Тема Re: Отварят за автомобили цялата ул. “27 юли”?нови [re: Capt.Vimes]  
Автор Бapбapeлa (петата стихия)
Публикувано27.03.09 15:36



отварянето на 27 юли ще е поредната голяма глупост.

отново няма да се разтовари трафика - НЯМА. нито ще прекратят паркирането по тая улица . а с тия колчета сме станали за смях в ЕС .



Тема Re: Отварят за автомобили цялата ул. “27 юли”?нови [re: Capt.Vimes]  
Автор Cтepн™ (любопитко)
Публикувано27.03.09 17:38



Предполагам искат да разтоварят "Шипка" и подлеза и след Шишковата да не ходят към него, но от Крайморския блд към центъра няма чак толкова трафик.



Тема Re: Отварят за автомобили цялата ул. “27 юли”?нови [re: Capt.Vimes]  
Автор roum ()
Публикувано28.03.09 08:47



Това го знам от преди повече от година .. Само че идеята беше да се прави тунел там, започващ от Сливница


Редактирано от roum на 28.03.09 08:49.



Тема Re: Отварят за автомобили цялата ул. “27 юли”?нови [re: Capt.Vimes]  
Автор KMETA HA HETA (Честни сини очи)
Публикувано28.03.09 12:43



И аз четох за това, но спред мен е поредната тъпотия... Просто нямам думи...

Не ти е нужен метеоролог, за да знаеш откъде духа вятъра



Тема Re: Отварят за автомобили цялата ул. “27 юли”?нови [re: Capt.Vimes]  
Автор tanashubav (ентусиаст)
Публикувано31.03.09 14:21



Къде е новината? 27-ми юли и сега си е отворена за движение. Единствено не се минава през Княз Борис.
Между другото чух, че от Каргоекспрес искат да направят пробив от Раковска към Осми Приморски, за да имат изход от новия офис и жилищен център срещу общината. По всяка вероятност ще получат разрешение.



Тема Re: Отварят за автомобили цялата ул. “27 юли”?нови [re: Capt.Vimes]  
Автор Aнaл_Фaбeт (Тарантула)
Публикувано31.03.09 15:45



Мирише ли на далавера. Или не е?

Слънце Сурия блести, ти си аз и аз съм Ти!
"Песен за Бхагават"
<P ID="edit"><FONT class="small"><EM>Редактирано от Aнaл_Фaбeт на 31.03.09 17:24.</EM></FONT></P>

Редактирано от Aнaл_Фaбeт на 31.03.09 17:24.



Тема Re: Отварят за автомобили цялата ул. “27 юли”?нови [re: Aнaл_Фaбeт]  
Автор KMETA HA HETA (Честни сини очи)
Публикувано03.04.09 10:36



Мирише отвсякъде. Умишлено не правят тунела, за да може да си вдигнат още малко постата за далаверата...

Не ти е нужен метеоролог, за да знаеш откъде духа вятъра



Тема Селянията превзема Варнанови [re: Capt.Vimes]  
Автор Jay Gould (студенокръвен )
Публикувано12.04.09 19:05



Вместо да разшият пешеходната зона, да озеленят и да направят влизането в центъра на града платено, освен за таксита, автобуси и тези които живеят там (Както е в Лондон) селяните от общината (70 % от тях не са родени и не са живяли във Варна) пускат все повече и повече коли, точно понеже в родното им село колата е била събитие а асфалта и бетона върха на цивлизацията.
Пускането на коли по центъра (от Севастопол към Винса) съсипа вече бизнеса на доста търговци по Княз Борис и свали цените на имотите, а отварянето на улица 27 юли ще скапе останалата част от пешеходната зона.


Редактирано от Jay Gould на 12.04.09 19:07.



Тема Re: Селянията превзема Варнанови [re: Jay Gould]  
Автор Capt.Vimes (C219 fan)
Публикувано13.04.09 14:19



Кого пък чак толкова съсипа отварянето на Княз Борис? Айде за имотите разбирам, ама търговците?




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.