Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 15:05 20.05.24 
Градове
   >> Варна
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | >> (покажи всички)
Тема Май, ще има опит за манипулация  
Автор KMETA HA HETA (Честни сини очи)
Публикувано20.03.09 23:21



от страна на таксиметровите фирми. И по - скоро на един от собствениците на такава. Собстевника на GPS Taxi, Viva Taxi и 3 Taxi е един и същи човек. Казва се Тодор нечий си, фамилията не е важна. Та тоя човечец алчен е решил, да прави консорциум обединявайки(изкупувайки) всички таксиметрови компании в града. Прави си тънката сметка, да стане монополист и евентуално да повиши цената на услугата. Но завалията не си е направил една проста сметка. Повечето таксиметрови шофьори, не искат да бачкат под крилото му, защото именно той им скрои шапката с проверките на данъчните и бившето ДАИ. Вие как мислите, какъв е по - добрия вариант, да го има или да го няма този евентуален консорциум?

Не ти е нужен метеоролог, за да знаеш откъде духа вятъра



Тема Re: Май, ще има опит за манипулациянови [re: KMETA HA HETA]  
Автор roum ()
Публикувано23.03.09 12:55



Мисля че ако накара таситата да стоят по стоянки и да не се мотат празни из града, нека става монополист .... Ако пък ли не е това намерението му съм против ...




Тема Re: Май, ще има опит за манипулациянови [re: roum]  
Автор CтpeйнджъpМодератор (змийче усойче)
Публикувано23.03.09 22:43



Бе не знам, но политиката към клиентите е добра! :)
Тъй, че нямам против!



Тема Re: Май, ще има опит за манипулациянови [re: KMETA HA HETA]  
Автор PhilipMarlowe (член)
Публикувано24.03.09 10:57



накъде бе бате да се повишава? аз не знам град в България с такива цени на таксиметровата услуга- от 99 ст за км. В София си е направо евтиния в сравнение с нашите бакшиши.
На мен друго ми е чудно- същите бръмчалници, нямат нищо против да возят за по 1 лв или 1.20 4-ма души, от което взимат 4 или 4.80 на разстояние, което отчетено от брояча излиза двойно повече. Значи имат печалба на тарифа на 50% от тази която е обявена. Друг е въпроса, че им се получава, щото не си плащат данъците... и сами го признават.



Тема Дишайте, спокойнонови [re: KMETA HA HETA]  
Автор KMETA HA HETA (Честни сини очи)
Публикувано25.03.09 08:00



грешката е вярна и ножа се оказа гумен. Не се получи схемата за консорциум. Както бях казал, човека си направи сметката без кръчмаря. Кеф :)

Не ти е нужен метеоролог, за да знаеш откъде духа вятъра



Тема Re: Май, ще има опит за манипулациянови [re: roum]  
Автор KMETA HA HETA (Честни сини очи)
Публикувано25.03.09 08:01



Определено не това му е било намерението.

Не ти е нужен метеоролог, за да знаеш откъде духа вятъра



Тема Re: Май, ще има опит за манипулациянови [re: PhilipMarlowe]  
Автор KMETA HA HETA (Честни сини очи)
Публикувано25.03.09 08:09



Да, така е човек. Обаче нали знаеш, че луд и три баници изяжда - само да има кой да му ги даде. Напоследък забелязвам една друга тенденция. Прави се таксиметровия на луд и уж не знае къде е адреса. Спира на 2 -3 пъти, за да пита колеги за сверка... Но понеже аз имам един подарък от известно време ги цакам кофти. Подариха ми телефон с GPS навигация, и като ми каже бакшиша "Ами аз не го знам къде е, чакай да питам някой колега по пътя.", отварям телефона и му казвам, "Не спирай а само следвай указанията които чуваш, а аз ще те гледам как ме помпиш". А за София си прав. Като се сетя как за 10 лв обиколих целия град и чак се учудих и не можех да повярвам.

Не ти е нужен метеоролог, за да знаеш откъде духа вятъра



Тема Re: Дишайте, спокойнонови [re: KMETA HA HETA]  
Автор review (минаващ)
Публикувано25.03.09 18:45



Днес затова ли имаше 500 таксита, че и повече, на паркинга пред Военна болница ?
Ей такива стоянки ако им направят във всички квартали и да си стоят и да чоплят семки, доста ще облекчат трафика.



Тема Re: Май, ще има опит за манипулация *DELETED*нови [re: Cтpeйнджъp]  
Автор cadger (непознат )
Публикувано26.03.09 22:09



Мнението е изтрито от cadger

Тема Re: Май, ще има опит за манипулациянови [re: cadger]  
Автор CтpeйнджъpМодератор (змийче усойче)
Публикувано26.03.09 22:37



Нямам и идея, но може да ме осветлиш все пак!




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | >> (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.