Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 08:09 13.06.24 
Градове
   >> Варна
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | >> (покажи всички)
Тема Re: Май, ще има опит за манипулациянови [re: KMETA HA HETA]  
Автор roum ()
Публикувано28.03.09 08:52



Значи съм против !




Тема Re: Дишайте, спокойнонови [re: review]  
Автор roum ()
Публикувано28.03.09 08:55



Един по един почвате да се съгласявате с мен

Давайте в този дух и скоро може да стане реалност ...




Тема Re: Май, ще има опит за манипулациянови [re: KMETA HA HETA]  
Автор marissa_bg (непознат )
Публикувано10.04.09 13:22



Добър ден на всички в този диалог.Казвам се Михаила Атанасова и съм дъщеря на въпросния Тодор с фамилия неважна за вас.Незнам защо си мислите че солени суми ви излизат само в такситата на Джи Пи Ес такси.Такива са цените в цяла Варна и не го решава само Тодор Атанасов а цялата таксиметрова гилдия в града.Не сме единствените с такива тарифи и би трябвало да се замислите когато осъждате някого.На това защо обединяваме (изкупуваме) централи и вие сте хора и вие се замислете че ако имате някакъв бизнес ще искате тои да се разрасне.Баща ми не е алчен...и го показва като ви дава талоните по 1лв.Тези пари откъде си мислите че идват...от вятъра?!?Това са 1 милион лева раздадени в града и тези талони ние осребряваме на шофьорите.Защо винаги трябва да си мислите че всичко е фалшиво и незаконно?За израза че таксиметровите шофьори не искат да работят при нас...това е напълно грешно..разбира се навсякъде има единици които са по различни от останалите....абе хора ако не искаха да бъдат при нас защо са?

В нашата фирма се стремим всичко да е законно затова работихме съвместно с данъчните и ДАИ докато не разбрахме че те са пряко свързани с наречената "схема"абе тя държавата ни е такава ..знам какви сме българите и на всичко гледаме с лошо око но трябва да се променим така че....
Нека ви кажа аз съм на 14 години и разбирам нещата въпреки възрастта си а вие които се имате за много по големи и знаещи..мислите подло и грешно Не смятам че централата ДЖИ ПИ ЕС ТАКСИ ви е ощетила с нещо повече от другите..напротив тя ви дава промоции и талони а вие все недоволствате



Тема Re: Май, ще има опит за манипулациянови [re: marissa_bg]  
Автор Capt.Vimes (C219 fan)
Публикувано10.04.09 15:11



Щом фирмата може ей тъй да раздеде 1 милион лева в талони, колко още е спечелила на наш гръб? Или тоя Тодор е голям филантроп. То всеки иска да му се разрастен бизнеса, в което няма нищо лошо. Нишо лошо няма също така Комисията за защита на конкуренцията да си гледа работата.



Тема Re: Май, ще има опит за манипулациянови [re: Capt.Vimes]  
Автор marissa_bg (непознат )
Публикувано10.04.09 18:13



Извинявай много ама защо си мислиш че са от твоя гръб?Той от теб нищо не печели...печелят единственно таксиметровите шофьори защото те работят за себе си..плащат просто един наем при нас задето работят в тази фирма :)

<P ID="edit"><FONT class="small"><EM>Редактирано от marissa_bg на 10.04.09 18:14.</EM></FONT></P>

Редактирано от marissa_bg на 10.04.09 18:23.



Тема Re: Май, ще има опит за манипулациянови [re: marissa_bg]  
Автор Capt.Vimes (C219 fan)
Публикувано11.04.09 09:13



Само веднъж съм се возил на таксита на тази фирма, така че наистина едва ли са от моя гръб.
Таксиметровите шофьори може да плащат наем на фирмата, но парите пак идват от клиентите, които честно казано не ги интересува процеса по-нататък, а услугата, която получават.



Тема Re: Май, ще има опит за манипулациянови [re: Capt.Vimes]  
Автор CтpeйнджъpМодератор (змийче усойче)
Публикувано11.04.09 15:47



Не мога да разбера, защо българите все гледаме в чуждата паничка?! Лично аз съм доволна от услугите на GPS такси. В крайна сметка очевидно собственика е предприемчив човек, а лично аз много уважавам това качество. Може - прави го! Двадесет години не сме помръднали една идея напред, точно защото не се научихме, че по-важното е да мислим как самите ние да се развиваме в живота си, а не да мисли как другите успяват. Съвсем нормално си е за нашите ширини всеки успял човек да се сочи с пръст и да му се лепят не особено приятни епитети! Как пък никой не похвали предприемчивите хора за това, че се мъчат да създадат удобства за клиентите си! Странен народ сме - злобен и лош! И никой да не ми разправя врели некипели, защото много е лесно да гледаш чуждите пари! Как пък никой не се заинтересува къде отиват данъците и таксите, които плаща? По-интересно е да се "жълтини" обаче! Щеше да е смешно, ако не беше трагично!



Тема Re: Май, ще има опит за манипулациянови [re: marissa_bg]  
Автор PhilipMarlowe (ентусиаст)
Публикувано12.04.09 00:15



първо, за пръв път чувам за някакви талони- че и да ги раздават...
второ- много удобно сте се разбрали бе... може ли да сте толкова кухи, такситата да гонят клиенти по спирките за 1 лв на човек, накачулва 4-ма и вози на разстояние за което обикновенно взима 8 лв- т.е. двойно по малко му излиза товаренето по спирките. Обаче не свалят цените- вдигнали ги на 99 ст, че и първоначалната им такса е един път и предпочитат цял ден да кибичат по стоянките, обаче да не се опитат да заработят клиенти по конкурентен начин. Разбирателството между фирмите за определена цена се нарича монопол и е подсъдно, така че, не говорете това което чувате от татко си, да не го вкарате в беля.
Не може в Пловдив и София да карат с 30 ст по евтино, че и повече, а тук сме големите гяволи, клиент ден храни, лятото- година...



Тема Re: Май, ще има опит за манипулациянови [re: Cтpeйнджъp]  
Автор ls1 (Варна)
Публикувано12.04.09 00:59



Незнам как може изобщо някой да е доволен от българските таксиджии. МАСОВО в такситата шофьорите пушат, говорят по телефона докато шофират, колите са мръсни отвътре, правят се опити за непринудени дружески разговори, рисково каране на клиент, рисково спиране за вземане на клиент, пиене на кафе в движение, слушане на чалга и въобще силна и неприятна за клиента музика, неугледен вид на самите шофьори (нямам предвид да са с фракове, но все пак мазни дънки или шарени бермуди с потни тениски отвращават). Така че айде да спрем да им влизаме в положението и да се опитат да си свършат работата, която не е само превоз от точка А до точка Б.

А за доходите им - само като им видиш джиесемите и веднага разбираш че надценката с която карат е бая над нормалното.

Не им гледам в паничката! Но един въртигеврек дето ден не е учил да има претенции за еднакви заплати с лекари, икономисти и компютърджии е нагло.



Тема Re: Май, ще има опит за манипулациянови [re: ls1]  
Автор roum ()
Публикувано12.04.09 08:19



Незнам дали гледаш бягство към победата ... Там оная като погледна тарифата на таксито беше 59ст. ..... немога да се начудя как тогава да съм доволен във Варна при тарифа 89ст.


Само не ми казвайте че там Метана е по-евтин.





Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | >> (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.