Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 04:40 20.05.24 
Градове
   >> Варна
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | (покажи всички)
Тема ТЪРСЯ ЕДНО МОМИЧЕ КОЕТО МНОГО ПРИЛИЧА НА KYLIE!!!нови  
Автор autobancho (непознат )
Публикувано16.10.08 13:51



Здравейте , търся едно момиче което още преди няколко години видях и май се влубих в нея ( щом все още ми е в главата ) та вече така 8 години ако не и повече. Та това което знам за нея ... казва се Диляна около 22 год. от Варна или поне беше от Варна , от доста време не съм я виждал, страшно много прилича на певицата Kylie Minogue само дето е по-млада и по-красива ... та друго което знам за нея е че живееше в квартал Възраждане , учеше в Руското или Хуманитарна гимназия Варна.... та това е което знам за нея ... просто ме интересува дали някой я е виждал и какво стана с това момиче ... аз поне предполагам че вече е женена така че голямата любовна дилема за мен е почти приключила ... иначе ако трябва да разказвам за нея , ще прилича в доста голяма степен на сапунка от Южна Америка ... драмите бяха наистина големи. Всяка информация за нея би ми била интересна , а ако тя чете това ... е тогава вече ще му мислим , но откаде този късмет при мене



Тема Re: ТЪРСЯ ЕДНО МОМИЧЕ КОЕТО МНОГО ПРИЛИЧА НА KYLIE!!!нови [re: autobancho]  
Автор CтpeйнджъpМодератор (змийче усойче)
Публикувано16.10.08 17:25



Е, че много бързо го омъжи девойчето - само на 22 г.
Уви не мога да ти помогна, така да се каже не сме един набор.



Тема Re: ТЪРСЯ ЕДНО МОМИЧЕ КОЕТО МНОГО ПРИЛИЧА НА KYLIE!!!нови [re: Cтpeйнджъp]  
Автор autobancho (непознат )
Публикувано16.10.08 18:35



е тя е просто невероятна и няма да се изненадам ако вече е омъжена .... както и да е , дано някой от тук да я познава



Тема Re: ТЪРСЯ ЕДНО МОМИЧЕ КОЕТО МНОГО ПРИЛИЧА НА KYLIE!!!нови [re: autobancho]  
Автор review (минаващ)
Публикувано17.10.08 21:06



Ехеее... ами нека ти пожелая успех тогава , че ще ти е нужен в такъв голям град ! :)



Тема Re: ТЪРСЯ ЕДНО МОМИЧЕ КОЕТО МНОГО ПРИЛИЧА НА KYLIE!!!нови [re: review]  
Автор morfias (загрижен)
Публикувано18.10.08 10:45



Tо нямаше да е лошо една снимка да сложиш че да се оглеждаме като ходим из Възраждане



- чувствайте се поканени

Тема Re: ТЪРСЯ ЕДНО МОМИЧЕ КОЕТО МНОГО ПРИЛИЧА НА KYLIE!!!нови [re: autobancho]  
Автор Бaтe Heдeв (кафеджия)
Публикувано20.10.08 02:36



Бате, като те чета... май и аз я търся





Тема Re: ТЪРСЯ ЕДНО МОМИЧЕ КОЕТО МНОГО ПРИЛИЧА НА KYLIE!!!нови [re: Бaтe Heдeв]  
Автор autobancho (непознат )
Публикувано20.10.08 10:37



е нали ви казвам на кой прилича ... няма нужда от снимки ... все пак мисля че повечето хора знаят как изглежда Kylie Minogue . Недев .... няма да сгрешиш момичето е просто невероятно





Тема Re: ТЪРСЯ ЕДНО МОМИЧЕ КОЕТО МНОГО ПРИЛИЧА НА KYLIEнови [re: autobancho]  
Автор Cтepн™ (любопитко)
Публикувано20.10.08 18:26



Ми те половината варненки м/у 20 и 40 год. приличат на Кайли Моноуг.
Другата половина - на Анджелина Джоли





Тема Re: ТЪРСЯ ЕДНО МОМИЧЕ КОЕТО МНОГО ПРИЛИЧА НА KYLIEнови [re: morfias]  
Автор *Плaмeн* (тарикат)
Публикувано20.10.08 18:52



Оглеждай се за Кайли като се моткаш из възраждане бе



не ми казвай
какво да правя
за да не ти казвам
къде да отидеш


Тема Re: ТЪРСЯ ЕДНО МОМИЧЕ КОЕТО МНОГО ПРИЛИЧА НА KYLIEнови [re: Cтepн™]  
Автор Bat_Vanio (селтак)
Публикувано20.10.08 19:01



К`во па толкова харсват всички тая буца Анджелина, за мен даже е грозна, изобщо няма нищо привлекателно в джукестата й физиономия, изцъкления поглед и кобилестото тяло. Айде моля ви се.






Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.