Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 03:53 03.06.24 
Градове
   >> Варна
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | >> (покажи всички)
Тема Абе варненци що сте такива шубета венови  
Автор bluefan (НАТУРАЛЕН)
Публикувано19.12.08 07:20





Верно,че тва може да стане навсякъде ама във вашия град като че ли тва си е редовна практика да сте ни чули ни видяли. Ам?




Тема Re: Абе варненци що сте такива шубета венови [re: bluefan]  
Автор minkavn ()
Публикувано21.12.08 16:03



Абе у вашто село така ли пишете. На други места да не би да е по различно... Виж София



Тема Re: Абе варненци що сте такива шубета венови [re: bluefan]  
Автор Лoдkapят ( Возещ)
Публикувано21.12.08 16:45



С увеличаване на населението се увеличава и процентът на престъпността за съжаление





Тема Re: Абе варненци що сте такива шубета венови [re: Лoдkapят]  
Автор CтpeйнджъpМодератор (змийче усойче)
Публикувано21.12.08 17:11



По-скоро с увеличение на социалната деградация и ниската степен на изпълнение на наказателната репресия се създава чувство на безнаказаност.



Тема Много точно казанонови [re: Cтpeйнджъp]  
Автор Archibold (Капитан)
Публикувано21.12.08 19:24



А кави са причините за това?
Какви са начините за премахването на тези причини?



Тема Re: Абе варненци що сте такива шубета венови [re: minkavn]  
Автор bluefan (НАТУРАЛЕН)
Публикувано30.12.08 01:36



Блуфен може и да не ходи в прованса, но ти нема как в София да не си търсиш шанса. Тва обаче не е идеята на темата ми.
Ама все по-често чувам как ви ебават и малтретират по молове,пазари,дискотеки и кво ли не и ми е чудно що сте толкова пъзливи. В София много трудно ше се случи да бият некой насред мол и 200 човека минаващи да се правят,че не забелязват нищо. И да, София стана големо село заради многото селяни, които я напълниха, но въпреки тва провинциалистите си оставате дребни душици.

Аз съм момчето от VIP сепарето


Тема Re: Абе варненци що сте такива шубета венови [re: bluefan]  
Автор minkavn ()
Публикувано30.12.08 10:10



В отговор на
Блуфен може и да не ходи в прованса, но ти нема как в София да не си търсиш шанса

Да си призная не съм стъпвала в София поне от минимум 3 години и се надявам в бъдеще да не ми се налага. Шанса си го имам и тук.

А по отношение на темата, агресията е навсякъде, интересно пред дискотеката, където убиха студентчето никой ли е нямало? Така че простаците са навсякъде - и в градовете и селата. За съжаление ще стават все повече, защото простаците възпитават простаци...а от там и увеличаването на агесията



Тема Re: Абе варненци що сте такива шубета венови [re: bluefan]  
Автор Bat_Vanio (селтак)
Публикувано30.12.08 10:59



В отговор на:

провинциалистите си оставате дребни душици.




Първо, не смятам, че е редно втория по население град в страната да бъде наричан "провинция" и неговите жители "провинциалисти". И преди съм го казвал и сега продължавам да го твърдя.

Второ, най-дребните душици в България са именно тези хора, които смятат, че като си роден и живееш в София, си на по-високо интелектуално и културно ниво от някой, роден и живеещ в Горна Оряховица, да речем.

Трето, не съм бил много по чужбини, но се надявам тепърва да пътувам през живота си...и се чудя в другите страни също ли ще срещна такива безнадеждни комплексари, или това е характерно само за нашата загниваща нацийка??



Тема Re: Абе варненци що сте такива шубета венови [re: bluefan]  
Автор Cтepн™ (любопитко)
Публикувано30.12.08 13:08



И да, София стана големо село заради многото селяни, които я напълниха
Така е, само малко си пооправи граматиката - които я напълнихме



Тема Re: Абе варненци що сте такива шубета венови [re: bluefan]  
Автор KMETA HA HETA (Честни сини очи)
Публикувано30.12.08 13:55



В София много трудно ше се случи да бият некой насред мол и 200 човека минаващи да се правят,че не забелязват нищо.

Което си е вярно - вярно си е. В мол може и да не стане, ама пред дискотека пред погледа на повече от 200 зяпачи стана. На "Попа", младеж пресичайки - пак стана, и там са били повече от двеста... Къде отиваш, може би...!? На работа, едва ли не...

И стига сте си мислили, че София е някаква химера в която само богоизбрани могат да живеят и работят. Не си мисли и това, че са малко софиянци които са избягали от там, за да работят в прованса. И от къде да знам аз, дали и ти не си някой кореняк живеещ в Бусманци, или на разклона за Пазарджик...




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | >> (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.