Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 22:12 02.07.24 
Градове
   >> Варна
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | >> (покажи всички)
Тема Re: Абе варненци що сте такива шубета венови [re: KMETA HA HETA]  
Автор morfias (загрижен)
Публикувано30.12.08 14:36



Няма ли най-накрая да проумеете бе хора , тук в тая държавица сме си Българи . Стига сме се делили на Софиянци , Варненци и прочее .
Стига с това на Вуте да му е зле . Гледайте си живота , не правете на никого зло , от време на време правете добро , че за малко сме на тоя свят има няма 80-90 години . Дай боже на всекимо повечко . Но от завист и злоба няма как да стане . Весели празници



- чувствайте се поканени

Тема Re: Абе варненци що сте такива шубета венови [re: morfias]  
Автор KMETA HA HETA (Честни сини очи)
Публикувано30.12.08 14:47



Не съм аз човека, който дели на такива и онакива. Просто посочих факти. А инак, аз съм живял в София и ми е било добре, и никога там не съм отричал че съм от Варна

Идеята ми беше, че тези неща се случват навсякъде за съжаление. Дори и по селцата, дето даже и не предполагаме че съществуват. Весели празници!



Тема Re: Абе варненци що сте такива шубета венови [re: bluefan]  
Автор Лoдkapят ( Возещ)
Публикувано30.12.08 22:01



Аз съм момчето от VIP сепарето


В София не само биха ,но и убиха доста народ





Тема Re: Абе варненци що сте такива шубета венови [re: Лoдkapят]  
Автор bluefan (НАТУРАЛЕН)
Публикувано30.12.08 23:15



Тук всички се скъсахте да говорите за случката в студентски град, но искам да ви напомня,че студентски град НЕ Е София.

Аз съм момчето от VIP сепарето


Тема Re: Абе варненци що сте такива шубета венови [re: Bat_Vanio]  
Автор bluefan (НАТУРАЛЕН)
Публикувано30.12.08 23:18



Първо, нема значение от кой град си за да си селянин по душа. И при това страхлив. За тва говорех.
Второ, погледни кво ти написах горе.
Трето, съветвам първо да пообиколош света и тогава да ме наричаш комплексар защото идея си нямаш закакво става дума.



Аз съм момчето от VIP сепарето

Тема Re: Абе варненци що сте такива шубета венови [re: Cтepн™]  
Автор bluefan (НАТУРАЛЕН)
Публикувано30.12.08 23:19



Напълнихте я де и аз тва ви обеснявам...

Аз съм момчето от VIP сепарето


Тема Re: Абе варненци що сте такива шубета венови [re: bluefan]  
Автор loramia (готЕна)
Публикувано31.12.08 01:34



Какво против имате селяните Вие?!?!
Правите ли разлика между селянин и селяк?
Селяците са ония дето нямат елементарни обноски, а селяните не знаят даже граматически да пишат добре, поради това че откакто са се родили копат на нивата. А комбинацията от селянин и селяк става страшно тогава, няма оправия колкото и да се опиташ да обесниш, оставаш неразбран.

А за мотивите ти да напишеш тази тема, просто оставам без коментар. Как по една случка или две, съдиш за цял един град и жителите му?! В София как е?! Мога да се изакам на пъпа на центъра ви, и си мисля че даже и софийските кучета няма да ми обърнат внимание. В София всеки се спасява индивидуално или може би се изкарахте доста сплотен град?!
Блуфен, казвам ти дъще, сещай се снахо!!!
или казвам ти сине, сещай се зетко!
Както искаш така го приеми, но не ставай смешен друг път.

Редактирано от loramia на 31.12.08 01:36.



Тема Re: Абе варненци що сте такива шубета венови [re: loramia]  
Автор bluefan (НАТУРАЛЕН)
Публикувано31.12.08 01:46



Жено, явно ти си крайно ограничена и комплексирана от селския си произход защото дори не можеш да схванеш за какво говоря. Не съм хванал 1 случка, а поредица от случки и все във вашия град...В София няма как да бият човек насред Мола и 200 човека да го подминават щото да не би случайно да ги разпознаят на "главната улица" и да ги бият и тях =)
А,че ще се изсереш на центъра като дойдеш в София не би ме учудило =)

Аз съм момчето от VIP сепарето


Тема Re: Абе варненци що сте такива шубета венови [re: bluefan]  
Автор loramia (готЕна)
Публикувано31.12.08 02:11



Безсмислено е да споря!
Аз защо ли нямам село?! Баба ми и дядо ми гърци идват във Варна 1960 г. и аз ставам моментално селянка ограничена

не ставай смешен, ако обичаш. Май единствената ти гордост е, че си Софиянец?! Що не се занимаваш там със софийските ви истории , а тука даваш оценки на варненци?!

А за изаакването, май не си схванал интимната ми мисъл - това,че ако мен ме пребиват в центъра на Сф, едва ли някой минаващ ще се претече на помощ или най-малкото ще обърне внимание на това. А може би ако ти си минаващ ще се притечеш на помощ, а? Сигурно си голям войн...

Редактирано от loramia на 31.12.08 02:14.



Тема Re: Абе варненци що сте такива шубета венови [re: loramia]  
Автор bluefan (НАТУРАЛЕН)
Публикувано31.12.08 03:44



А за изаакването, май не си схванал интимната ми мисъл

Тя много интимна тая твойта мисъл явно, как бих могъл да я схвана =)

това,че ако мен ме пребиват в центъра на Сф, едва ли някой минаващ ще се претече на помощ или най-малкото ще обърне внимание на това

Точно тва ти обеснявам за пореден път. Надали всички ше се скрият като мишки и ше се прават,че нищо не се случва...това е характерно за по-малките градове, живота в страх също.

А може би ако ти си минаващ ще се притечеш на помощ, а?

не бих подминал с безразличние случващото се

Сигурно си голям войн...


Не съм никакъв войн.Но вдигам щанги,тренирал съм дълги години бокс и винаги нося оръжие.

Аз съм момчето от VIP сепарето

Редактирано от bluefan на 31.12.08 03:55.




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | >> (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.